Jump to content

Офтопик форевър 2 (фордвевър)


diant

Recommended Posts

18 hours ago, vivivan said:

@Чингулинка спретнала съм си списък за пазар у лидъл,.... ама няма тайски чесън :28558: 

Няма ами! Щото на Лидъл Китай ли Тайланд ли им е все тая - пиши го азиатски :mad2: Къде е Буса да ги образова малко по въпроса за чесъна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 1/18/2021 at 3:47 PM, Чингулинка said:

@jira Ние като не отидохме в Тайланд, Тайланд дойде при нас. В Лидъл пускат тайска бира и нудълс тая седмица :ilovethis:

Много хубаво, пробва ли ги? 

 

Буса гони змии из Тайланд. Добре че от това нейното апетайзърче не са пуснали в Лидъл. :lol2:

 

ПП. На този постер Вероника ли е? :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, jira написа:

 

 

ПП. На този постер Вероника ли е? :unsure:

Не е - тази е много хубавичка и фалшиво направена грозновата :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, jira said:

На този постер Вероника ли е? :unsure:

Как ще е Вероника?! Вероника има стил, а тая е просто грозна :na2:

Не съм опитала - бира нямаше, а нудъли си купих, но още не съм ги готвила. Сладкия лютив сос обаче си го бива - перфектен за пролетни рулца!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докарали са я прилично. :D @vivivan ще помага с рецепти за нудълите. :) 

 

Иначе голямата любов на Бонд ще има завръщане с нов сериал тази година, при това с любимеца на Шефката - онзи с лесното за произнасяне име. :D 

  • Харесвам 1
  • Мерси 1
  • Хаха 1
  • Upvote 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, jira написа:

 

Иначе голямата любов на Бонд ще има завръщане с нов сериал тази година, при това с любимеца на Шефката - онзи с лесното за произнасяне име. :D 

Ей, това ще е римейк на китайския The fox's summer- оригиналът е готин та ще взема да си отбележа това. Тенкс ;)

 

Нямате проблем за рецепти  - дори и с подръчни материали като тези в лидл ще измислим нещо :D Аз тъкмо минах на пазар оттам, ама се прибрах само с 2 буркана сос Тика масала - другото хич не ми хвана окото :lol2: А сосчето е добро ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bond Ти и да я даваш, няма кой да я вземе :na2:

@vivivan Няма емотикон тук, който да изрази състоянието ми при вида на шапките на това чудо! Петел?! А какво ще кажеш за рибата? 

a03b17030dd42995.PNG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vivivan Стигнах до епизода с петела, но той не бил петел, а папагал!

78c56b1955904c6b.PNG

 

А ако се чудите как се казва тая конкурентка на Вероника:

1714a31ff63bc5c8.PNG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като си дадох сметка, че години наред не успях да спечеля никой за каузата на капитана проклетник се замислих, че живея с една невинна душа, която лесно може да бъде измамена :) . Пуснах на майка ми Good Luck и се разбих от смях на последната серия - не ми се вярва, че на това някой може да се съдере от рев, но жената си плачеше на цялата 10 серия :D. Следва Rookies,Pride  и Engine, чудно ми е дали пак ще ревне :blink: и къде ще е най-много :ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, diant написа:

Имаше една тема за песнички, но май е отишла доста назад в списъка

 

Напротив, една от най-често посещаваните е :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Новината на деня - обявен е кастът за сериала Оби-Уан Кеноби! Действието ще се развива 10 години след Revenge of the Sith. Снимките започват през Април.

Ewan и Hayden. :wub:

 

ExpuPsxVEAEaa-D?format=jpg&name=large

 

Spoiler

ExS3jmGWgAUxExE?format=jpg&name=small

 

ExqFtYmWUAQZgSK?format=jpg&name=large

 

ExqFui6WQAQgMAD?format=jpg&name=large

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам проблем с ВКонтакте. Ако някой се е сблъсквал с подобен, моля за помощ. То няколко дни не мога да ползвам опцията за цял екран. Щом кликна да се покаже картината на цял екран, екранът става черен и само звук се чува. Отнася се за всички видео файлове. Може би трябва нещо да актуализирам, но не ми излиза никакво искане за актуализация на плейър или нещо друго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 27.04.2020 г. at 13:39, bond написа:

Ние да вземем да се вземем. Аз съм абсолютно същия с едно изключение. Спя само при пълна тишина и затворен прозорец, но светлината не ми пречи. Аз ще спя през деня, ти през нощта, че да не си шумим като дишаме.

Хоп :es: станахме тройка :lol2: и аз спя на пълна тишина, но не ме бърка ден ли е или нощ... :na2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...