Jump to content

Офтопик форевър 2 (фордвевър)


diant

Recommended Posts

Къде има семейство без скандали? Но пък сега сме приятели и ще си поделим по равно любимците. Не съм гледал още "леля романса", но ми е в плановете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те твоите планове включват сичко, що е излязло :D

 

Виви, ще ти се на тебе реплика от сорта "Are you lost, baby boy?" :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bond Абе някои ги знаем. Кен ми е предишният любимец от преди да открия Мустакя.

2 hours ago, seal_reinforce said:

Ето, и семейният скандал щеше да ни е в кърпа вързан. Твойта любимка е с моя любимец в последния й сериал с milf привкус, дето Виви тактично го кръсти "леля романс" :D

И за какво ще се карате? Тъкмо щяхте гледате сериала заедно - всеки заради своя си любимец.

4 hours ago, jira said:

 

То оставаше и да не се поправиш за Филмчо след онова видео, което ми прати. :lol2: Не е само Мустакя, но докато стигнем до Тайланд, може и да си останем само с приказките. :lol:

Викаш Вероника действа бързо? :swoon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, vivivan said:

Тактично.... та тия си бяха с 20 и кусур години разлика :lol2:

Модата е такава сега, виж Джосито и неговата кака каква любов извъртяха, и те с подобна разлика. 

 

1 hour ago, Чингулинка said:

Викаш Вероника действа бързо? :swoon:

Не я знам как действа въпросната Вероника, но всъщност защо я натресе на Бонд? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@jira Ами той спомена как му направило впечатление какви красиви тайландки имало и аз веднага се сетих за Вероника и сие, щото по-впечатляващи от нея досега не съм видяла. А как действа то се вижда в сериала за Булката - никога няма да забравя как се метна на полицая да го сваля, за пръв път още като го съзря на улицата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И после да не каже някой, че само си измисляме и фантазираме. Нашите хора са се наредили,  готови са и ни чакат. :D @Чингулинка, теб и мече плюшено те чака като гледам, а @vivivan - домашен любимец. Само този на Шефката липсва, но той сигурно инспектира хотела, все пак някой и тази работа трябва да свърши. :lol2:

:wub:

Ep0HaCrU8AE-QvG?format=jpg&name=medium

Spoiler

Ep0Ip-SU8AA3sIS?format=jpg&name=medium      Ep0Iqf0UUAE0_Q_?format=jpg&name=medium        Ep0IqQkU0AICACc?format=jpg&name=medium

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@jira ама моля ти се - малкия дребосък е винаги с татко  Боом - това дребното дори си има и профил в инстаграм :lol2: 

И да не съсипвам репутацията му тук - @Чингулинка на лични ще ти пратя твоя какви кръшни танци раздава :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вив, да не става въпрос за онзи танц, където с моя въртят кючеци? :lol2: На Чингу нейният малко дървен в ханша ми се стори, ще трябва да го поочупи. :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12 hours ago, jira said:

И после да не каже някой, че само си измисляме и фантазираме. Нашите хора са се наредили,  готови са и ни чакат. :D @Чингулинка, теб и мече плюшено те чака като гледам, а @vivivan - домашен любимец. Само този на Шефката липсва, но той сигурно инспектира хотела, все пак някой и тази работа трябва да свърши. :lol2:

:wub:

Ep0HaCrU8AE-QvG?format=jpg&name=medium

  Reveal hidden contents

Ep0Ip-SU8AA3sIS?format=jpg&name=medium      Ep0Iqf0UUAE0_Q_?format=jpg&name=medium        Ep0IqQkU0AICACc?format=jpg&name=medium

 

Омееее, омееее! Какво сладко мече ме чака! Кога тръгваме, Шефкеееей? 

@vivivan не е дървен той, я виж какви усмивки раздава, за разлика от наборсучените дървета покрай него! Те сигурно чакат @seal_reinforce и затова са в борсук моуд 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, Чингулинка said:

Омееее, омееее! Какво сладко мече ме чака! Кога тръгваме, Шефкеееей? 

:D Еми ти кажи? Визите щеше да уреждаш ако не се лъжа. Ей, пак извади нещо за форумния речник - "борсук моуд". :lol2: Тази иконка малко пасва, макар че е за друго по принцип. :modpower:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 hours ago, jira said:

:D Еми ти кажи? Визите щеше да уреждаш ако не се лъжа. Ей, пак извади нещо за форумния речник - "борсук моуд". :lol2: Тази иконка малко пасва, макар че е за друго по принцип. :modpower:

Много пасва иконката, голям борсук е! :yes:

Визите са уредени - нали казах, две седмици карантина в хотела с любимците и ако оцелеем ни пускат да вилнеем из цял Тайланд. Кой резервира билетите? Да каже за коя дата. Моите куфари отдавна са стегнати, само чакам знак от Шефката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя Шефката се покри, чака позивна от нейния, че всичко е точно с хотела. Багаж няма много да носим, нали по пазарите ще ходим. :lol2: Хъм, трябва да се допитаме до гледачка на коя дата е най-добре да тръгнем, нека спазим традициите. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми защо не опиташ?! Може само ти да пишеш, но може да изскочат и други любители. Важното е, че и други ще прочетат и току виж им харесало:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lawandula написа:

И кимчи има,  но соджу няма.

Никога не са пускали..... май  само с бирички отбиват номера :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...