Jump to content

Офтопик форевър 2 (фордвевър)


diant

Recommended Posts

Сега, искам да разбера @jira, кой е този Филмчо, пък и Поничката, и Мустака, и що не знам за тях....Речник трябва да попълвам нали си наясно:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

7 hours ago, jira said:

Бонд, ти кога си бил там и само в Банкок ли? На какво мирише храната им? Виж сега, моята група е избрана, те не ходят по така описаните от теб пазари. :) За харемите на Вив, ще я оставя тя да се изкаже. 

Няколко пъти съм ходил. Бил съм в Банкок, Аютая /старата столица на Тайланд /, Патая / която не препоръчвам на дамите /, на обиколка с автобус във вътрешността на страната. Тайланд е много живописна и интересна страна. Хората са много любезни и за разлика от други азиатски страни, много от тях знаят английски език на прилично ниво. Няма да се загубите, навсякъде ще ви упътят. Когато бях там за първи път, още в ръкава на самолета ни лъхна една откровено стъписваща миризма. С нас пътуваше една двойка, която често ходи в Банкок и жената с усмивка обясни: " Мирише на Тайланд. Свиква се." Вярно се свиква и след това не ти прави впечатление, но първоначално е шокиращо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12 hours ago, cucyta said:

Сега, искам да разбера @jira, кой е този Филмчо, пък и Поничката, и Мустака, и що не знам за тях....Речник трябва да попълвам нали си наясно:lol2:

Веднага пояснявам, а не знам защо не знаеш. :lol: Филмчо не е за речника, той се казва Филм, но на галено е Филмчо. Има и тема от моя милост - 

 

Поничката го открихме наскоро и името му си е буквален превод - виж кой е тук.  

 

Мустакя е любимият на Чингулинка ака Weir. :D Виж него може да го вкараме в речника, щото му тръгна това име.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

13 hours ago, cucyta said:

Сега, искам да разбера @jira, кой е този Филмчо, пък и Поничката, и Мустака, и що не знам за тях....Речник трябва да попълвам нали си наясно:lol2:

Цуци, всички тайландци имат прякори. Официални, не измислени от нас. Защото истинските им имена са километрични и непроизносими. Филм, Донат (поничката), Пуш, Марк, Пай и т.н.  Само Мустакя е измислен от нас, заради ужасния мустак, който яко дразни и ме провокира да го изскубя косъмче по косъмче! :mad2: Оригинално се казва Sukollawat Kanarot, официален прякор Weir, неофициален прякор във форума Мустакя

@jira Лоши новини, трябва да караме задължителна карантина две седмици в Тайланд преди да ни пуснат да щъкаме по пазари и плажове. Значи от летището още всеки си взема заплютия и право в хотела за две седмици насаме. Не че искаме, ама така трябва - официални изисквания на страната ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е кво му й трудното на Путичай Касетсин, демек Пуш:dunno:. То кат искаш, научаваш :lol2: 

Виж Майк Пират Нитипайсалкул, ака Анджело, е малко по-сложно :lol2: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 minutes ago, cucyta said:

Е кво му й трудното на Путичай Касетсин, демек Пуш:dunno:. То кат искаш, научаваш :lol2: 

Я тогава кажи Theeradej Wongpuapan, Warintorn Panhakarn и Jirayu Tangsrisuk. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Чингулинка написа:

Я тогава кажи Theeradej Wongpuapan, Warintorn Panhakarn и Jirayu Tangsrisuk. 

Втория и третия знам кои се крият зад тия надписи щот си ги харесвам, ама за първия трябваше да проверя - ма колко хубаво звучи просто Кен :lol2:

Ама сети се кой беше Thanapob Leeratanakajorn, по превод от чичко Гугъл - Танапоб Лиератанакахорн :lol2:

Off Topic

ecf3ae78d277c59d40b62114edde8ce1.jpg

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, cucyta said:

 

Виж Майк Пират Нитипайсалкул, ака Анджело, е малко по-сложно :lol2: 

Е Майк Пират ми звучи по-лесно за запомняне от Анджело и къде по-цветущо! Анджеловци по света много, но Майк Пират е един!

@vivivan Тоя нещо майка му и баща му са му имали зъб - сигурно много е карал майка си да повръща докато е била бременна с него. Как може да си кръстиш детето така?! Някой е трябвало да сезира международна организация за правата на децата!

Взе да ме гложди една мисъл - ние добре ще си карантинваме с хубавците, ами Бонд как ли ще оцелее две седмици в една стая с Вероника? Тая хиперактивна и писклива и драматична, ще го побърка горкия! Ама това е положението, да е протестирал навреме! А той нищо не каза като му я предложихме... После май ще си свети като крушка и без планктон...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, Чингулинка said:

 

@jira Лоши новини, трябва да караме задължителна карантина две седмици в Тайланд преди да ни пуснат да щъкаме по пазари и плажове. Значи от летището още всеки си взема заплютия и право в хотела за две седмици насаме. Не че искаме, ама така трябва - официални изисквания на страната ;) 

И след още две седмици, So Wayree ряпа да яде. :lol2: Нинг Панита ни цани за първия си интернешанъл лакорн на име "Любовна карантина", защото не само че сме по-красиви от актрисите им, ами и сме по-бързи в някои неща. :rofl: 

Вив ти с харемите ли ще си в карантина, че направо страх ме хваща? :lol:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, jira написа:

 

Вив ти с харемите ли ще си в карантина, че направо страх ме хваща? :lol:

 

 

Не такива приказки. Да не чуе Чингу, че и нейния мустак е там :lol2:

Аз клоня към Джеймс.... или ... любимият ми сорт " над 190" :28558:

Off Topic

300px-02.PNG

 

Джосито.... макар малко да ми е съмнителен дали не бяга у лево, ама в такъв случай ще взимам брат му ...

z10iuLNI_400x400.jpg

 

 

Пък и Boom няма да върна... но да се спра вече ;)

vLbNdPFP_400x400.jpg

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, сега я сгазихме, пропуснали сме Мустакя на харемната снимка.:blush: :lol2:Ти защо се издаваш сама? 

Добре си се ориентирала, адашчето е голям сладур, над 190 - няма кой да го върне, но ме хвърли в тъча с това съмнително ляво. Чингу каза, че Филмчо й бегал натам, а аз пък четох, че Кемчо имал подобни слухове. То не останаха за нас мъже направо. :lol2: Кой е братът на Джоси?

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

13 hours ago, jira said:

Вив ти с харемите ли ще си в карантина, че направо страх ме хваща? :lol:

Малиии! То само за нея ще трябва един цял хотел да освободят! :slap: Двете седмици няма да й стигнат да обърне внимание на всичките...

12 hours ago, vivivan said:

Не такива приказки. Да не чуе Чингу, че и нейния мустак е там :lol2:

 

Тя Чингулинка няма нужда да чува, щото вижда! :na2: Не можете да го скриете от мене Мустакя! Откога съм го видялаааа! Даже и със скрит мустак зад фотоапарата го познах по гръдното окосмяване! :bee:

10 hours ago, jira said:

Добре си се ориентирала, адашчето е голям сладур, над 190 - няма кой да го върне, но ме хвърли в тъча с това съмнително ляво. Чингу каза, че Филмчо й бегал натам, а аз пък четох, че Кемчо имал подобни слухове. То не останаха за нас мъже направо.

Един Мустак остана истински мъж, ама той вече е зает :D

За Филмчо се поправих, че Буса само така му действаше.

6 hours ago, bond said:

BL, дами, BL. Пазете се от конкуренцията.

Ти прекарай две седмици с Вероника, пък после ще видим дали ще си още такъв ентусиаст.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, Чингулинка said:

Ти прекарай две седмици с Вероника, пък после ще видим дали ще си още такъв ентусиаст.

Аз си имам тайландска любов от времето, когато вие не гледахте още лакорни. И за протокола да отбележа: от преди проваления годеж. Всъщност три-четири броя тайландци и тайландки, но те едва ли са във вашия списък.spacer.pngspacer.pngspacer.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 hours ago, vivivan said:

@jira ей го братът ;)

О, няма да го върнем и братчето. Той участва ли някъде, че аз не съм го срещала?

 

Бонд, Аф я знаем, нищо че не гледаме толкова дълго като теб, но другата красавица долу коя е? А този до нея не игра ли бащата на Мookda в So Wayree?

 

2 hours ago, Чингулинка said:

Един Мустак остана истински мъж, ама той вече е зает :D

За Филмчо се поправих, че Буса само така му действаше.

То оставаше и да не се поправиш за Филмчо след онова видео, което ми прати. :lol2: Не е само Мустакя, но докато стигнем до Тайланд, може и да си останем само с приказките. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bond не така де - и ние поназнайваме и от по - отлежалите :28558:

@jiraна третата снимка е Давика, а до нея Доме-то - стара моя любов :lol2: За протокола - гледала съм  сериалът ;)

А брата на Джосито - манекенче май го раздава....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето, и семейният скандал щеше да ни е в кърпа вързан. Твойта любимка е с моя любимец в последния й сериал с milf привкус, дето Виви тактично го кръсти "леля романс" :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...