Jump to content

Офтопик форевър 2 (фордвевър)


diant

Recommended Posts

@Чингулинка Мда, теглим чертата и у книгите ще го пишем развод по взаимно несъгласие. 

Ние, като новосформиран отряд, трябва друга мисия да си намерим, така че да сме продуктивни и да изпълняваме плана! :D 

 

А лайкът на последния й пост е доста показателен. Отивам да си лея куршум против уроки, идваш ли? :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тюленче, дръж се по-внимателно с партизанската чета :ph34r:.

П.П. Тия дето не ме слушат обикновенно не свършват добре. Виж Бонд - момчето в Афганистан ще ходи :896767:. Сериозно - отмъщението на партизана не ти трябва :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, seal_reinforce said:

Мда, ваште покани с @jira са on hold, to be cancelled. Едната ще дрънка наляво и надясно булката как била луда, пък другата кой знае къф mood killer turned wedding crasher ще ми домъкне. За ко сте ми :bee:

Няма какво да го дрънкам, то се вижда и чува. Мдааа, май си просиш да ти крашнем сватбата - точно като питат някой има ли нещо против или да замълчи завинаги, партизанският отряд с гръм и трясък ще влети, а Чингулина ще извика: Спрете! Никаква сватба докато не ми даде кОлата!

18 minutes ago, jira said:

 

А лайкът на последния й пост е доста показателен. Отивам да си лея куршум против уроки, идваш ли? :lol2:

Глупости, за какво се стряскаш? Куршум трябва не да се лее, а да се изстреля. Аз казах кой е виновен за развалената сватба, то беше ясно. Сърца ще й праща! Да беше мъж младоженецът, досега кръв щеше да се лее и перушина да хвърчи. Дано в армията да се оправи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

21 minutes ago, seal_reinforce said:

Ще ходите и вие у Афганистан, да му носите калашника и раницата :D

Да бе, притрябвало ми да ходя у Афганистан! Той Генералът е бил, каза, че няма нужда. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Чингулинка написа:

Никаква сватба докато не ми даде кОлата!

 

Ще ти хвърля една от хеликоптера, бе. Ама глей да не потъне в пясъците :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 minute ago, seal_reinforce said:

 

Ще ти хвърля една от хеликоптера, бе. Ама глей да не потъне в пясъците :D

Ти на хеликоптер ли чак реши да правиш сватбата, от страх да не ти я развалят партизаните? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Чингулинка написа:

Ти на хеликоптер ли чак реши да правиш сватбата, от страх да не ти я развалят партизаните? 

Мисля, че заради заплахи и теб те прати при Бонд :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той генерала нема да ти разпише отпускно за мойта сватба, затова на път за honeymoon дестинацията ще те навестя отгоре, да ти метна колата :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Кева Може да й се иска да ме прати, ама то не е така лесно да се отървеш от партизаните. Те никого не слушат!

@seal_reinforce  Аз разписвам отпускните, не Генералът. И ако си мислиш, че ще стигнеш до меден месец с хеликоптер, не позна. Само ако отиваш в Париж като сезонен работник може да ти се отвори парашутът за едно местенце с нискотарифна авиокомпания. А младоженецът ще го пратим у Англия да си махате от двете ферми през ЛаМанша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, seal_reinforce said:

Ще ходите и вие у Афганистан, да му носите калашника и раницата :D

Кога цъфнат налъмите! :P 

Но знаеш ли, че на теб хич няма да ти се отрази зле да отидеш с него там. След месец каляване по окопи и землянки, ще ви пратим снимачен екип. Ще напишете нова страница в историята като участници в първия военен лакорн на Афганска почва, под работното име Sealed Bond.:lol2: Предвиждам много висок рейтинг за лакорна, поради силовите елементи, на които ще бъде наблегнато в него. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Умря ли офтопикът или работата в Афганистан е много трудоемка? :D 

Ами като за най-офтопик, моля, бъдете уведомени, че Гонг Ю ще го правим Главен Бригадир на отряда, след като @bubble ни снесе строго секретна информация, че в момента се чуди какво да прави и се е заел да простира из корейските поляни. Главната Бригадирка и ятакът се надявам да нямат много вземане даване с него, за да има повече за мен. :lol2: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Реших да сменя темата, а и не се сетих за друга подходяща тема във форума.

Вчера Гойко Митич е празнувал юбилей - навършил е 80 години. Като го гледам какъв е жизнен на видеото, точно както беше и през 2006г на представлението- дай-боже всеки му. Анонс на немската телевизия по темата. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, помня го аз. Дефа филм представя Гойко Митич в "Синовете на Великата мечка". Като дете тази трилогия ми беше много любима /романите/. Да е жив и здрав бате Гойко!

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...