Jump to content

Офтопик форевър 2 (фордвевър)


diant

Recommended Posts

6 minutes ago, Чингулинка said:

@bondЗначи и тя гледа азиатски сериали? Ако кажеш, че се вихри и у Форума...

Не мисля, че гледа азиатски сериали. Тя сериали не гледа изобщо. И не мисля, че влиза в този форум. Ще я питам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

25 minutes ago, bond said:

Не мисля, че гледа азиатски сериали. Тя сериали не гледа изобщо. И не мисля, че влиза в този форум. Ще я питам.

Аз пък си помислих, че хвалебствията по нейн адрес са, щото е тук и ни чете. Е кой те научи тогава да гледаш азиатско?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Ех, деца, деца... От играчка, май върви към плачка..." - казала старата баба Динозавърка, поклатила глава и се понесла бавно към пещерата.:P

----------------

Иначе казано, само на мен ли ми се струва, че аурата на последните постове тъмнее като пролетна гръмотевична буря?  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Чингулинка написа:

... няма да те взема с мен на Босфора ако не щеш да правиш сватба...

 

Да ми донесеш ключодържател :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, Чингулинка said:

 Кекс преди брака? За какъв морал говориш?

 

Е, па, за моя си морал говоря. ;) А относно кекса... Те двамата, като ги гледам, са готови да се вземат, даже без да знаят дали реално имат необходимите съставки. За какъв кум ме канят тогава? Да си имаме уважението! :bee: П.С. Не можах много да те разбера... Ти нещо против правенето на кекс ли имаш? Намираш го неморално? Или пък си свикнала през годините сама да си го правиш, та не ти е нужен партньор? :D 

(Аз бях дотук в тази тема. Рекох да драсна, да допринеса за развитието на форумния сценарий, но @asha е права, че нещо почваме да си играем на дуплики и реплики, а това е сигурен знак, че темата се е изчерпала. Откровено казано, май по-добре беше въобще да не се бях намесвал, но ще прощавате - бил съм явно в разговорливо настроение. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

35 minutes ago, Чингулинка said:

Аз пък си помислих, че хвалебствията по нейн адрес са, щото е тук и ни чете. Е кой те научи тогава да гледаш азиатско?

Една приятелка от Русе. Тя ме накара да се регисрирам тук, след това Четирите бога и така се започна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, seal_reinforce написа:

Някой гледал ли е "365 days"? Смея се с глас у нас :lol2:

Като знам, че в последно време си се метнала при slap end kiss на тайландците - за полските 365 дни ли говориш :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce аз си чаках субтитри за него, ама се отплеснах и го позабравих - къде го зяпаш ти?

а за хумора :lol2:

Off Topic

- "Фонтана беше по наблизо" :lol2:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Субси няма на полската част, която е минимална. Те двамата си говорят на развален английски, ама за него има субси. Тука е най-доброто качество, което намерих, иначе го има и във фейса: :click:

 

Сексът много graphic иде.

 

Off Topic

Свирките - и те :swoon:

 

Та затуй се чудех, ама на the real thing ми прилича. Или да е с дубльори?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз само с тия развалени субтитри го намирах - щяха да го пускат по Netflix и си мислех,че ще излязат и на читави такива.

А мисля че си е original - то тоя Масимо като го гледам за такива роли си е човека :lol2: Като го изгледам ще дам повече коментар ;)

Ама пък музичката е добра .......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ме няколко часа и годежът и сватбата са вече off. Възмутена съм и съм огорчена. Толкова труд и творчество от наша страна, вие махнахте с лека ръка на всичко и си казахте чао. Погубихте и мечтата ми да играя за пилето, айгууу.

Поне сега имаме причина да не се връщаме от горите изобщо! :D Освен ако @bond не реши да си вземе друга булка.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, jira said:

 

Поне сега имаме причина да не се връщаме от горите изобщо! :D Освен ако @bond не реши да си вземе друга булка.:D

Добра идея. Ще помисля. Абе защо някоя булка да не ме вземе мене? Хайде момичета, покажете повече инициатива. При тази липса на мъже във форума би трябвало да съм по-популярен. А ако някоя ме открадне по кавказки, ще е много завладяващо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, bond написа:

Абе защо някоя булка да не ме вземе мене? Хайде момичета, покажете повече инициатива. При тази липса на мъже във форума би трябвало да съм по-популярен.

 

Е ти се самопровъзгласи да не казвам за кво на форума - справка темата на 'Хероин'-а, па чакай булки :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, speedy86 said:

Bond, аха да се цаня да те крада и се сетих, че не мога да смятам... 

Сбъркала си човека със смятането. Не съм аз с такива претенции, а друг момък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, bond написа:

Сбъркала си човека със смятането. Не съм аз с такива претенции, а друг момък.

Знам аз, ма викам като дадоха идеята, да не си ги прихванал и ти. ;) Викаш, да идвам, а? :D

Обаче аз не си падам по любовните многоъгълници, тъй че изяснете се окончателно с булката и ша видим после кон боб яде ли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...