Jump to content

Офтопик форевър 2 (фордвевър)


diant

Recommended Posts

14 minutes ago, bond said:

Ти пък! Стига си раздавала бирите. Сами ще си ги пием. Черпи ги по една кола и да приготвят подаръците, какво се ослушват.

Виж сега... Ако ще ме цакаш с кола, единствените подаръци, които ще приготвя, ще бъдат липсваща булка и един розов пуловер. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей не се разбрахме с теб. Бирата от мен. Колата не е за теб. Тя е приготвена за една дама. А касата с бира е семейна собственост. Подаръците в пари, парите в евро. Сега всичко вече трябва да е ясно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И без розови пуловери! На всички им е ясна вече нетърпимостта ми към жанра, стига сте се гаврили с мен :D

 

p.s. Абе аз имам по-голяма вяра в долара, нежели в еврото на клатеща се Европа. И без това събирам за кондо в Маями Бийч :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

23 minutes ago, bond said:

Ей не се разбрахме с теб. Бирата от мен. Колата не е за теб. Тя е приготвена за една дама. А касата с бира е семейна собственост. Подаръците в пари, парите в евро. Сега всичко вече трябва да е ясно.

А така! Имаш благословията ми! B) Един приятелски съвет... Не бързайте много с тържествата! Вземете направете един кекс (както е намекнала кумата), вижте как е - дали става... Пък вече като усъвършенствате рецептата - патентовайте и за пред хората!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 hours ago, seal_reinforce said:

p.s. Абе аз имам по-голяма вяра в долара, нежели в еврото на клатеща се Европа. И без това събирам за кондо в Маями Бийч :D

Китайците не вярват на долара, ти от къде се взе такава доверчива. Ще си разделим сватбените подаръци и ще си купиш кондо където искаш. 

8 hours ago, seal_reinforce said:

Заболя ме глава, отивам да си лягам :D

Късно те заболя главата, вече си бях легнал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тебе май не са ти отказвали с 'не тая вечер, боли ме глава/зъб/десния пръст на левия крак' :D

 

Доверчива съм, ми, аз с Усато имам само положителни емоции и приходи, не двумесечна повсеместна неочаквана ваканция и разходи :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

22 hours ago, Erutan said:

 

@jira Не ставам за кум. Ще взема да открадна булката, ако ми се хареса! :ph34r: Покрай несбъднатите си мераци за внуци майка ми преоткри религитята последните 5-10 години, а критериите й към бъдещата снаха буквално стигнаха до "да може да смята". Така че - да... Не се наемам. Търсете друг! -_-

Като не ставаш за кум, ела зет у нас! :896767:  

 

Някой няма ли друго предложение за кум? Кумата да се разтърси, моля. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, jira said:

Като не ставаш за кум, ела зет у нас! :896767: 

 

Чакай сега... В това отношение (а и не само) с bond не си приличаме. Аз така на слепешката не се давам! :bee: Па и по-горе съм си писал нещата, както са си... На майка ми критериите са ниски. Моите не са! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, ако се оценяваш на "нула пресечена", ще прибираш каквото ти дойде. :rolleyes: Лично аз обаче не се слагам в тази категория. То и в живота е така. Ако се смяташ за боклук, няма какво да се чудиш и оплакваш, че и околните се държат с теб като с такъв. Не упреквам хората с критерии, упреквам тези, които хленчат, че съдбата не била на тяхна страна, а всъщност на тях не им е стигнал акълът да осъзнаят кога и до каква степен са склонни да направят компромиси за да постигнат крайната си цел. Или пък просто отказват да вложат необходимите енергия и време...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, аз пък няма да те упреквам, че изобщо не ме разбра и заби във философии. Това, което имах предвид е, че едно е да върви лафа във виртуала, друго е да си въобразиш, че се отнася и за реала. Нали не смяташ, че някой наистина се е заженил ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, seal_reinforce said:

Хванах те в капана, веднага отивам да те наклепам на genie in a bottle :D

Давай! Барем се сети, че и аз съществувам! :P 

 

35 minutes ago, Erutan said:

 

Чакай сега... В това отношение (а и не само) с bond не си приличаме. Аз така на слепешката не се давам! :bee: Па и по-горе съм си писал нещата, както са си... На майка ми критериите са ниски. Моите не са! :D

Ама кой говори да се хвърляш на сляпо, няма такова нещо.:D Ако и когато попаднеш на точния човек, ще забравиш за всички критерии и прочие. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@jira, то целия виртуал е на сляпо, бе. И снимките у фейса може да са ти отпреди 10 години. Пък да си пишете две години примерно и накрая да се видите обикновено завършва с epic fail :D

 

Това за точния човек не го вярвам аз. Нема такова нещо, има напасване от тоя, който е по-отчаян. Като една позната, ходила на врачка и я питала дали има сродна душа у тоя живот. И врачката й казала "имаш бе, ама вече е женен за друга" :lol2:

 

@Erutan, не, не ги упреквам. И как бих могла, след като моите са до небето. Затова сватби във виртуала бол, в реала никой няма да се даде B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce Що така песимистично? Има хора, които се събират по този начин. :D

 

Дай да се върнем към твоята сватба, че отворих голяма скоба и много задълбахме в друга посока. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...