Jump to content

Офтопик форевър 2 (фордвевър)


diant

Recommended Posts

Освен това като се има предвид, че това е дебютната книга на авторката и я е писала докато е била студентка, мисля, че добре се беше справила. От тогава нищо не съм чувала за нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В книгата е по-красив, викаш :D

 

Мен ми увисна ченето, като видях как са я остригали у втория филм. То май беше заради 'Вината в нашите звезди', ама подобни прически са ми пълни страстоубийки. И пак с Тео са по-яка двойка от амазонката и джуджето в 'Игрите на глада', де.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 5/7/2020 at 2:32 PM, Кева said:

Какво стана с кума и датата ?

А де? Тази дата много elusive стана нещо. Младоженката сега е на вълна каменно сърце, та май няма да я бъде скоро. :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, jira написа:

Младоженката сега е на вълна каменно сърце...

 

С часове мога да го гледам в зоната между носа и брадичката, вервай :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9 minutes ago, seal_reinforce said:

 

С часове мога да го гледам в зоната между носа и брадичката, вервай :D

Ох, нищо не каза. :lol2: Ама ако случайно вземе да ти поомръзва тази зона, може да се прехвърлиш на Красивата лъжа за експлорация на други зони. :D

 

ПП. Тези в подписа ти от кое произведение са?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 'wtFOCK'. Тамън видях, че линка с английските субси се е бъгнал и го оправих.

 

p.s. Докато рових за нов линк забелязах, че са изкарали 'wtFOCKDOWN'. Викам си "бря, това четвъртия сезон ли е?". Ми не, карантина едишън за короната било, ахахахаха. Яхнали са вълната, признавам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 4/27/2020 at 6:58 PM, jira said:

И все пак, като главна фризьорка в процес на споразумение за кум предлагам @Erutan. Той и без това онзи ден предизвика съдбата като каза, че трябва мъж да й намерим. :D

 

@jira Не ставам за кум. Ще взема да открадна булката, ако ми се хареса! :ph34r: Покрай несбъднатите си мераци за внуци майка ми преоткри религитята последните 5-10 години, а критериите й към бъдещата снаха буквално стигнаха до "да може да смята". Така че - да... Не се наемам. Търсете друг! -_-

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9 minutes ago, bond said:

Моята майка пък не иска внуци. Казва: Земята и без това е пренаселена, така че няма нужда. Жената явно е чела Дан Браун.

Не е така. Повярвай ми! Няма родител, който да обича детето си и да не иска да доживее да види внуци! Може с годините да се е отказала привидно, но дълбоко в себе си съм убеден, че се надява тайничко да я ощастливиш някой ден с подобна вест. :)

 

@seal_reinforce Първите две ги покривам от раз, но с последното определено нещата са на кантар. :wacko:Да ме командва позволявам само на жена, която е по-умна и по-морална от мен! А такива в живота си не съм срещал кой знае колко много, така че не знам какво да ти кажа... :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговарям на критериите на тъщата. Само малко трудно изпълнявам команди, но не може всичко на едно място. Пред нея ще се престорим, че ме командваш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе хич не ви и требе да отговаряте на тез критерии. То такъв, мъж ли е или лукова глава. Ще умра от скука с него.

Тя и за баща ми си е правила сметките, че ги покрива, ама греда! Той е скорпион, саможивник и пълен темерут. Аз съм се метнала на него :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 minute ago, Erutan said:

Не е така. Повярвай ми! Няма родител, който да обича детето си и да не иска да доживее да види внуци! Може с годините да се е отказала привидно, но дълбоко в себе си съм убеден, че се надява тайничко да я ощастливиш някой ден с подобна вест. :)

 

@seal_reinforce Първите две ги покривам от раз, но с последното определено нещата са на кантар. :wacko:Да ме командва позволявам само на жена, която е по-умна и по-морална от мен! А такива в живота си не съм срещал кой знае колко много, така че не знам какво да ти кажа... :rolleyes:

 

Не я мисли моята майка. Тя така или иначе няма време за внуци, а и аз съм малък още.

Но друго да те питам. Ти сега с мен за годеницата ми ли ще се състезаваш или просто така си говорим? Ако ми избяга булката с теб, ще те намеря и може да те черпя една бира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

47 minutes ago, seal_reinforce said:

Мойта ми вика "квото и да е, само мъжа ти да е свестен, да е кротък и да го командваш". Е па тя нищо не иска :lol2:

 

eeeхх, едно време беше по-лесно

 

искаше се от мъжа само да има кола, апартамент и *варненско* жителство:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

38 minutes ago, seal_reinforce said:

А аз ко, да изчакам @Кева да донесе касата и да ви черпя по пет, че да ме оставите и двамата :P

Ти пък! Стига си раздавала бирите. Сами ще си ги пием. Черпи ги по една кола и да приготвят подаръците, какво се ослушват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...