Jump to content

Офтопик форевър 2 (фордвевър)


diant

Recommended Posts

9 hours ago, seal_reinforce said:

 

Че и с лилавко го написала... внимание към детайла :lol2:

зарад лилавкото ми се прищя да й дам едно МЕРСИ, вместо оценката с жълтото смеещо се човече :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

23 hours ago, bond said:

Няма страшно. Аз съм либерален. Тя смени подписа и повече не се тревожа заради Дедо.  Ако рече да бяга, друг повод ще намери. И да питам. Защо нито веднъж не ви мина през ум, че може младоженецът да избяга? Въпреки филмът на Джулия Робъртс статистически повече младоженци бягат отколкото булки.

Нема накъде да бягаш, Тьоленка ще те съди за нарушено обещание, я колко свидетелки има...

18 hours ago, seal_reinforce said:

 

От твоите ли, бе? Липсата на отговор не е ли достатъчен отговор :D

Ами той младоженецът вече ти избра, а ти не протестира, а мълчанието било знак за съгласие, значи последната. Ясно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема да съдя никой, аз съм над нещата, като леля. Годеж първи път, годеж втори път... :D

 

p.s. Освен тебе де, за уронване на престижа ми с тая боклучива мода :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 minutes ago, seal_reinforce said:

Нема да съдя никой, аз съм над нещата, като леля. Годеж първи път, годеж втори път... :D

С кого втория годеж? Във форума мъжете не са много, да не би да си хвърлила око на Дидо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 minutes ago, seal_reinforce said:

Може още да не се е родил, бе :D

Аз си мислех, че си падаш по Дедо(вци), а ти си минала на нероден Петко :slap: От карантината ли се побърка или ти е дошъл в повече кислорода в парка, като за първи ден

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12 hours ago, Aretka said:

зарад лилавкото ми се прищя да й дам едно МЕРСИ, вместо оценката с жълтото смеещо се човече :P

И в лилаво благодарим по принцип във форума! :icon_sunny:Чак сега обърнах по-сериозно внимание на цвета на иконката. :D Ей, сега остава и едно лилаво сърце да ни сложат за нова иконка и БТС са първи пушки на сватбата. :896767: 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах снощи един  нов филм от февруари - "Honest Candidate"  в едно секретно директно излъчване   в една преводаческа група(секретно, заради авторските права и трият после веднага след излъчването). Не му намерих тема, та тук да си кажа. Предвид темата за изборите и кандидатите не очаквах кой знае какво, но се е получило приятно за гледане кино, най-вече заради безкрайното можене и талант на Ра Ми Ран, която не ми даде въобще да скучая. Великолепна беше, не че и е за сефте, но да го отбележа.Комедийно, пародийно- не беше натоварващо. 

После, като го търсих, видях, че е римейк на  бразилски филм от 2014 и го намерих на руски  тук

Гледайте, ако имате време и за разпускане.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То всичко хубаво, а кум има ли ?

Гледах Дивергенти и взе , че ми хареса и то толкова, че се опитвам да сваля книгите :blush:. Признавам си, че младежа е отговорен да ми хареса толкова филма :wub:.  Имам силното подозрение, че това момче е способно да ми пробута няколко буламача преди да ме откаже от себе си :28558:.

 

Вежте сега, тая сватба за да я бъде ни трябва кум, дата и да ви хващаме за ушите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Кева, що не пита вчера за книгите, душа? Имам ги свалени на служебния комп.  Но мисля, че съм ги придърпала и в архива на външния хард, да ги търся ли? Свиркай! Младежът плакне окото, вярно е. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Кева написа:

То всичко хубаво, а кум има ли ?

Гледах Дивергенти и взе , че ми хареса и то толкова, че се опитвам да сваля книгите :blush:. Признавам си, че младежа е отговорен да ми хареса толкова филма :wub:.  Имам силното подозрение, че това момче е способно да ми пробута няколко буламача преди да ме откаже от себе си :28558:.

 

Вежте сега, тая сватба за да я бъде ни трябва кум, дата и да ви хващаме за ушите.

Дивергенти е хубав филм и още по-хубава книга!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, cucyta написа:

Дивергенти е хубав филм и още по-хубава книга!

Аз лично се изненадах, че ми хареса :D. Очаквах друго, а мога да се съглася с теб, че е хубав филм. Според мен е подходящ предимно за женската аудитория, не само заради младежа ( много ми хареса това момче :blush:) искам да видя книгите преди смело да заявя, че фор се нарежда до любимите ми герои :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Кева, ти пак не си закъсняла много, нема десетилетие :D

 

'Дивергенти' го съсипаха дотам, че да дропнат четвъртия филм. Пробваха се да го пробутат после на телевизията, ама и оттам го отсвириха. Иначе Тео беше сладък като малък, да. В 'Ъндъруърлд'-а гледала си го?

Шейлийн и тя е яка, пускам си я като ми се гледат голотии, ама не ми се рови у Порнхъб-а. Тя обича да се съблича из филмите си :D

 

За 'Дивергенти' ме е яд, ама го преживях. Виж, за 'Дворовете' на Сара Дж. и една поредица за Пач и Нора на Бека Фицпатрик ще тръгна на война.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен вече ми е сред любимите герои, само книгата за него не я помня много, макар, че не беше лоша и тя. Ама другите са много добри, според мен. Имаше добре изпипана история и логичен завършек.

А четвъртия филм е бил никому ненужно продължение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Младежа за пръв път го виждам, но останалите  му филми грам не ми вдъхват доверие. Дивергентите ги бях свалила като излезнаха, но докато им се накумя и компа ми се скапа :D. Сега исках нещо блудкаво, понеже от захарен памук имам нужда, мярнах някакво клипче с младежа и реших, че дивергентите са подходящи :blush:. Реално и трите части ми харесаха, макар, че малко разтеглено ми се видя по едно време. Нагласата и очакванията ми бяха други, доста критика се беше изляла върху филма и май четвъртата част няма да види бял свят, та не очаквах друго освен плакнене на око :D.

 

Какво стана к кума и датата ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...