Jump to content

Офтопик форевър 2 (фордвевър)


diant

Recommended Posts

4 hours ago, bond said:

Последната рокля. Какво всички ще ми зяпат булката?

Тя и третата е доста прикрита, но виждам че залагаш на анадолската класика. Разбира се, всички рокли ще бъдат задължително придружени от маска и ръкавици, ако ще каните Генерала. 

Само булката нещо мълчи и не казва кой модел си избира. Да не е избягала вече с някой змей горянин?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плача!:lol: Какъв сериал съм изпуснала само! хаха:lol: Нямам търпение за сватбата!

@seal_reinforce, мъж ми щял да пее на сватбата ти, а ти нито веднъж не ме тагна да ме осведомиш, срамота!:D Нали знаеш, че където е той, там съм и аз.:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, ок, ще го спретна. B)Макар че с тази начупена коса е такава разкошотия, прекрасен е.:wub: Повечето модели обувки, които носи, особено тези на Гучи, са специално направени да се подпетват. За сватбата ще ги носи нормални, поне докато трае официалната церемония, после ще си ги подпети.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да питам. Дедо ще го каните ли или на негова място ще са един куп тайландци?

Аз смятам да поканя една стара любов. Платонична, булката да не се стряска.

Aff Taksaorn Paksukcharoen

889705.jpg

 

Освен това искам да помоля да слагате снимки на поканените, че да не се бъркаме. Аз понякога се обърквам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специално включване от отряда:D...

Предсватбено @bond не е лошо да научи тази песен с лека промяна в припева - Исках и ще искам любов, но може би, влюбена във Ви си. :lol2:

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Blue_Moon@seal_reinforce , значи така, а? Всеки ще спретва мъжа си самостоятелно! Моичкия не иска много, но ще трябва да имам очи и на гърба си, че ще вземе я да потроши посудата, я ще съсипе подаръците или пък ще вземе да обърне сватбената торта преди да я разрежат младоженците и тогава какво ще правим? :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, Чингулинка said:

Колко каза, че ти е айкюто? Ако поканите Дедо, ще видиш булка през крив макарон!

Няма страшно. Аз съм либерален. Тя смени подписа и повече не се тревожа заради Дедо.  Ако рече да бяга, друг повод ще намери. И да питам. Защо нито веднъж не ви мина през ум, че може младоженецът да избяга? Въпреки филмът на Джулия Робъртс статистически повече младоженци бягат отколкото булки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

16 hours ago, seal_reinforce said:

Може да спретнеш и Джин, че тя Джира нема да има време покрай фризурите ни, ахахахахах :D

Аха, по-точно ще абдикирам позицията и всякакви процедури ще отпаднат ако Джин се появи. Имам вече план да го водя вкъщи и да го науча да готви пълнени чушки.:DНали ти ме светна, че е домошар човекът. :P Като опита и осъзнае силата на българската храна, в кърпа ми е вързан. :lol2: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, Чингулинка написа:

@seal_reinforce стига си спретвала гостите, а кажи коя рокля си избра

 

От твоите ли, бе? Липсата на отговор не е ли достатъчен отговор :D

 

@eowina, нема страшно, и аз съм от кръжока "ръцете ми пречат". Понякога и краката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, jira написа:

... Исках и ще искам любов, но може би, влюбена във Ви си...

 

Че и с лилавко го написала... внимание към детайла :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...