Jump to content

Офтопик форевър 2 (фордвевър)


diant

Recommended Posts

Преди 1 час, seal_reinforce написа:

@eowina да осигури каналите за връзка и да им прати съгласувания репертоар. В замяна ще има шанса да избега с Рап Мон :D

 

Благодаря за гласуваното доверие и ще се опитам да го оправдая! На бъдещите младоженци, от мен - честито! Като ви четях плановете ми хрумна нещо - що не наемете стадион "Спартак" - 8 000 места, но ще можем да спазваме дистанция от 2 метра! И ако часта с бягството стане, да знаете, че всички сте канени на сватба в Корея, на Олимпийския стадион (и този път няма да ни се налага специално да каним БТС)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе Джиро, ти не си ли у София? Я ела да ме туриш на режим, че искам да се върна на 48 кила :D

Като не щеш да фризираш - докарай ми латинските BTS :D

 

@eowina, а тъй! После и @jira ще ни покани на нейната със Супер Марио и изобщо социалният ми график ще е запълнен за петилетката :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е той списъкът е кратък:

 

Чингулината - с Май Хироу, посредством коня на Минчо
Еовина - с Rap Mon (BTS)

Джира - с Jin (BTS)

 

За други бягства ще требе да викаме и 2PM :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, jira написа:

 прехвърлям работата на @cucyta, а аз ще играя хора и ръченици само. :28558: 

 

Ма аз прически не правя, бе. Само с някои други неординарни косми мога да се справя.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, seal_reinforce написа:

Е той списъкът е кратък:

 

Чингулината - с Май Хироу, посредством коня на Минчо
Еовина - с Rap Mon (BTS)

Джира - с Jin (BTS)

 

За други бягства ще требе да викаме и 2PM :D

 

Аз ще бягам на място, пък дано някой реши да ме стигне:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Меркантилен свят, аз наивно вярвах, че заради любов се взимате, а то всичко за подаръците било :mad2:.

П.П. Казах, че пак съм сред прецаканите, а не , че съм най-зле от всички. При прецаканите обикновено конкуренцията е жестока, тръдно се вреждам за първенство :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж ся, ние с моя нема да бягаме. Ще дойдем с удоволствие, щот обичаме да ходим по сватби и ще ти пеем корейската Бяла роза - 10 out of 10. Много мотивиращо действа на младоженците - "гледката отзад просто ме влудява..." 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, seal_reinforce написа:

@helyg, ще пееш, ама сама на караоке. Аз твоите нема да ги викам, щото ще изядат колкото за цел стадион :D

Ма то и ние не сме малоящни, бе. Подготвяй се овреме, @bond добре предложи онова с мандрите:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм далече от София, но виртуално веднага те слагам на режим, нямаш проблеми. :D Каква ще е роклята, за да знам все пак колко строг трябва да е режимът?

 

Латинските БТС поръчваш - слагам партизанската униформа и хващам гората да ги намеря и да ги докарам. :lol2: Ако някой иска да се включи да помага, да организираме една явка някъде, за да уточним детайлите по издирването. :rofl:

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Какво ви стана днес , бе , хора? :blink:

Щом тъй сте решили, добре.;)

Ама като уважаващи азиатското фенове, да караме по техен пример. :D  Преди такава важна стъпка, всички се съветват с астролози, мъдреци ; правят се хороскопи  и т.н. 

Един малък подарък в аванс от мен. Съпоставка на наталните карти / рожденния хороскоп на съответните никнейми, т.е. раждането на виртуалните личности на бъдещите младоженци. / 

Ами, интересно изглеждат нещата. С една дума - огнено. :D

На първо време - табличното представяне.

След малко и едно бързо, по -подробно тълкувание. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аша, искам и аз такова.

преди 3 минути, cucyta написа:

И се разделят за 10 гОдин и после се събират все така обичащи се...

Те още не са се събрали, а тука почнахте да ги разделяте :28558:. Без тея , моля :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама в реала сме овен и риби и щех прекалено много да издевателствам над него. Виртуално е в безопасност :D

 

Абе, вие верно ли можете да тълкувате синастрии? Може пък един ден да се възползвам. У тоя живот, да се надяваме :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, seal_reinforce написа:

Ама в реала сме овен и риби и щех прекалено много да издевателствам над него. Виртуално е в безопасност :D

 

Абе, вие верно ли можете да тълкувате синастрии? Може пък един ден да се възползвам. У тоя живот, да се надяваме :D

 

Ако едно време си давах оценка "3"/ докато стигна до средата и акъла ми ставаше на айрян от толкоз много инфо/  , сега съм позабравила доста, но общите неща още ги помня. 

@Кева , туй ще го обсъдим на две клавиатури / т.е. на 4 очи/ ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...