Jump to content

Офтопик форевър 2 (фордвевър)


diant

Recommended Posts

преди 5 минути, seal_reinforce написа:

Ще търси тя. Ский как си трае, @bond и той. Накрая младоженецът ще избега с кумата и ще сме като у лакорн с маски :D

 

Личи си, че гледаш тайско.

Как преобърна нещата...:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, фризьорката е спазарена вече, срещу опрощаване на две рула тоалетна хартия. Па и тя е от форума; и без това требе да я каня, поне нещо да свърши :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 minutes ago, seal_reinforce said:

Ще търси тя. Ский как си трае, @bond и той. Накрая младоженецът ще избега с кумата и ще сме като у лакорн с маски :D

Ами да, що ти требеше да му казваш, че му е градска! Вече сигурно пият бира

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce Да не стане обратното булката да избяга със кума. И да си имаме булката беглец. Младоженеца с кумата. Накрая гостите сами ще изядат всичко.:rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоз вариант вече е сложен. Освен ако не спазарим Блонди за кум. Ама пък тогава има вероятност фризьорката @jira да избега с него и да остана и без кум, и без прическа :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

22 minutes ago, Чингулинка said:

Ами да, що ти требеше да му казваш, че му е градска! Вече сигурно пият бира

  Е, аз не съм сляп. Виждам, че ми е градска. И не, не съм се скрил или избягал. Трябваше да се прибера у дома и да проверя дали всичко е ОК за посрещане на младоженката. Случайно във форума да има някой собственик на ресторант на плажа във Варна? Много ще улесни нещата. А и best man си търся. Като ще е форумна, хайда да помагате , а?

 

Така, сега официално искам ръката на дамата от специалните сили? Ще се омъжиш ли виртуално за мен? 

889646.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, bond написа:

Така, сега официално искам ръката на дамата от специалните сили?

 

Чакай ся, дамата от специалните сили a.k.a. Щаба е Чингулината. Ти нея ли искаш ся :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На разсеяна се прави, ама ти слага сърчица. 

Тьоленке, той не гледа турско, че да прави харем! Ако обичаш да не ме намесваш във вашите отношения, мен ме интересува само да си получа кОлата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

52 minutes ago, seal_reinforce said:

Аааа, фризьорката е спазарена вече, срещу опрощаване на две рула тоалетна хартия. Па и тя е от форума; и без това требе да я каня, поне нещо да свърши :D

Ми аз по сватби не работя, освен ако не е тази на третия отляво и по възможност аз да съм главното действащо лице. :lol2: Ако толкова държиш на моите професионални услуги, трябва да вдигнеш тарифата, тази не ме устройва. :lol2:

 

@bond как ти е косата? Дългичка ли е, виси ли бретонът върху очите? :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Just now, jira said:

 

@bond как ти е косата? Дългичка ли е, виси ли бретонът върху очите? :D 

 Гледай на Дедо прическата, за моята не питай. Едно към едно, само дето не е бяла. Ама то няма да ми трябва май прическа, че като не ми приемат предложението ще трябва да избягам с кумата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, айде, да не скърша форумния хатър - казвам виртуално 'да'!

 

fceee44ad7edd2b7.jpg

 

Гостите да изберат вариант 1 или 2 и да си дадат размерите, щото требе да ги поръчаме от Китай:

 

439802f9e5f7f6db.jpg219cdb04f1a55d9b.jpg

 

Понеже редакторката ми @helyg е турила вето на сватбата, дорде не приключа превода на оставащите 88 епа на Дедо, аз я нахаках да подсигури за сватбен подарък домашния любимец на младоженците за разхождане у парка. Засега го докарва само на цвят:

 

91955e26c31661b1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях нагласила дъска за гладене, щот па държа на виртуални форумни деца за дундуркане, а техните дрешки, знаем, требе да се гладят. :D След леля и дедо и два лакорна!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи датата е уточнена. Аз имам още 10 епизода и ще съм готов с превода на The Untamed. Булката има още 88 епизода. След двата превода ще се венчаем виртуално в присъствието на целия форум. Спазвайте правилата и си изберете маска и ръкавици. 

 

Ръкавици вариант 5

889647.jpg

 

и вариант 3

889648.jpg

 

Ръкавиците ще се изработват в Тайланд, така че също бързо избирайте.

 

Кандидати за best man има ли? Всички се вторачихте в булката, а аз?

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

27 април ще бъде запомнен освен като деня, в който ми паднаха на колене, и като деня, в който за първи път ми свършиха лайковете :lol2:

 

@helyg и един на Блонди съм планувала за превод :D

 

@Чингулинка, ти направо един кашон преди сватбата прати, че требе да се разкрасявам и подмладявам. И @excape едни кремове от Корея има да ми дава :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...