Jump to content

Офтопик форевър 2 (фордвевър)


diant

Recommended Posts

айде няма нужда пък и да го срещаме, че да се разочароваме(от него, от това, че ще сме незабележими и прочие), стига ми и сега за сънуване :D, така може да редуваш, Нам Джун, Бини, Минчо, батко(за феновете) :es:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17 hours ago, seal_reinforce said:

 

Еми той ще ти пее "I'm a Genie in a bottle, you gotta rub me the right way...", ти ще се стараеш и така :lol2:

Ти пък, той е младо агънце, тази песен на Xtina се съмнявам да я знае. Нема нужда да ми пее, важното е, че ще си хване Кака да го отрака. :lol2: Пък и той преди години ги е писал тези изисквания, след като ме види, всичките ще отпаднат моменталически. :lol2:

 

Аз се спуках от смях на Фики като Джей Ло, снощи го намерих в Тубата.:lol2: Особено танца на пода, страшни чупки. :lol2: 

Гледах и Галка като Анелия. Журито е много зле, не мога да повярвам, че Фънки е още на екран.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 4/19/2020 at 9:42 PM, Кева said:

Обаче наистина ме измъчва : случайност ли е или нарочно търсен ефект ?

 

@Кева Абсолютно търсен ефект. ;) Въобще нямаха за цел да пресъздават същото усещане, което имаше в предишните екранизации или дори в самата книга. На мен откровено казано по-скоро ми хареса. Запазиха основната нишка от историята и се фокусираха почти изцяло върху Ема и Найтли. Останалите персонажи просто бяха за фон. Дори не усетих Ема да хлътва по какъвто и да е начин по Франк Чърчил или пък Найтли по Джейн. Напротив. Още при сцената с бала, където танцуваха заедно, нещата бяха ясни и за двама им. Самата сцена беше прекрасна! Почти еротична... В никоя от предишните версии не помня да е имало подобен заряд. След това даже хукнаха да се гонят един друг! Музиката на филма също ми хареса много. Саундтракът беше изнамерен веднагически, а парчетата Mr. Turner's Waltz, Queen Bee и The Game Of Cards са вече многократно прослушани. :happy: Последната е почти философска и поучителна: "...if you'll come back tomorrow, we'll play the game over and over and over and over again." :D

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я, тук не съм тагнала @seal_reinforce:D Как е настроението в петък? Расте ли му косата на Ви? :lol2: Само искам да отбележа, че аз сама се подстригвам от няколко години понеже ми писна да не ми харесва как ме правят, а на себе си е малко трудно да се сърдя, нали?! :lol2:

Така че ако Ви има нужда, може да ме викнеш, щом е за член от колектива няма как да откажа.:D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тюленче, как успяваш всички във форума да ни превърнеш в твой длъжници :dunno:?

@Erutan, аз продължавам да си твърдя, че им се е получило нелепо, по-един, признавам си забавен начин. Чудя се аз, ако е нарочно, то тогава движението на ученичките по-улицата хич не е било случайно и е редно да се припомняот кой филм беше една сцена, че да схвана към какво ме препращат. Е, възможно е да е нарочно, а сцената да е случайност :D.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 4/21/2020 at 9:07 PM, cucyta said:

Телевизора го ползвам за етажерка само, но нали сме модерни компа е включен постоянно докато съм будна;)

 

Аз пък на включен компютър не мога да спя. И най-малките шумове ме разбуждат, така че дори минималните звукове от вентилаторчетата ми идват дразнещи. Иначе за телевизорите съм някъде по средата. Телевизия (като програми) не гледам никаква, но ако си намеря хубав филм/сериал от интернет, не бих се отказал да го изгледам на голям екран и с висока резолюция. По тази и причина (а и от съображения, че в близко време може да не стъпя в кино :ph34r:) от скоро разполагам с един 65-инчов Samsung, който все още не е тестван както трябва, понеже съм се разчел повече от обикновено. Иначе имам сигурно поне десетина заглавия, които чакат в режим on-hold, за когато съм в настроение. Та така... :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не мога да спя на никакъв шум, включително на отворен прозорец. Абсолютна тишина и тъмнина ми трябват. Трудно ми се получава, щото съм нощна птица и сутрин съм дроб, до обяд не знам къде ми е главата. Навремето ме бяха глобявали за grumpy morning attitude на работа, ахахахах.

Но понякога съдбата си знае работата, в сегашния ми хол няма прозорци. Тоест, да кажем, че са минитюрни под тавана. Рай за моята darkness seeking soul :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Erutan написа:

 Иначе имам сигурно поне десетина заглавия, които чакат в режим on-hold, за когато съм в настроение. Та така... :rolleyes:

И аз имам доста заглавия, които чакат да ги прочета, пък и някои започнати нехудожествени такива, ама интернет ме е обсебил, за сега, въпреки, че попрочитам нещо от време на време.:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, преди и аз не можех да спя на светло и на шумно. С годините и режима на работа се понаучих, но твърдо на включен телевизор/радио не съм можела никога да спя. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 4/25/2020 at 2:32 PM, seal_reinforce said:

То това не е талант, талант е да умееш да си събираш дълговете :D

Мдаааа. От кога ми дължат тука една кола с автограф от моя любимец и още не мога да си я взема... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

16 hours ago, seal_reinforce said:

И аз не мога да спя на никакъв шум, включително на отворен прозорец. Абсолютна тишина и тъмнина ми трябват.

Ние да вземем да се вземем. Аз съм абсолютно същия с едно изключение. Спя само при пълна тишина и затворен прозорец, но светлината не ми пречи. Аз ще спя през деня, ти през нощта, че да не си шумим като дишаме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, skofiild написа:

А деца кога ще правите? :28558:

/Сори, че се намесих, ама това ми дойде първоначално/

Те да не си пречат на съня се взимат :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тюленчето вече спомена отношението си към децата , в еда друга тема :28558:. Ако продължавам така ще станат три каси бира, но пък мога да се изплатя, когато Чингулинка си получи колата :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

46 minutes ago, Кева said:

Тюленчето вече спомена отношението си към децата , в еда друга тема :28558:. Ако продължавам така ще станат три каси бира, но пък мога да се изплатя, когато Чингулинка си получи колата :blush:

А така! Кажи й го! :bee: Да не си мисли, че съм забравила! 

1 hour ago, skofiild said:

А деца кога ще правите? :28558:

/Сори, че се намесих, ама това ми дойде първоначално/

Децата са най-малкият им проблем. Кога ще гледат сериали е въпросът! Щото и сериалите са шумнички, а пък като спят по различно време, графикът ще е доста сложен. 

1 hour ago, bond said:

Ние да вземем да се вземем. Аз съм абсолютно същия с едно изключение. Спя само при пълна тишина и затворен прозорец, но светлината не ми пречи. Аз ще спя през деня, ти през нощта, че да не си шумим като дишаме.

Ти като си буден не дишаш ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, bond написа:

Ние да вземем да се вземем...

 

Значи си много смел, щото от толкоз тайско вероятно ще те бия и ъбюзвам. Особено па както съм недоспала и вечно крива до ранния следобед. През нощта има по-интересни работи за правене, през деня много блести това слънце (нема ли кой да го угаси) и ето ти проблем :D

Иначе съм го измислила - с мъжа ми трее да си имаме отделни спални и ще си ходим на гости по пижами :D

 

А за децата - аз съм бетер две деца, бе :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...