Jump to content

Офтопик форевър 2 (фордвевър)


diant

Recommended Posts

А, шокирам ги, хилят ми се, както и тука :D

Верно там пиша повече, ама зора е спешен. Па и Блонди не твори, ко да пиша :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, jira написа:

 

 

Някой знае ли какво се случва с @pencheva_sz? Изгуби се някъде тя, дано са наред нещата. 

 

 

Неотдавна се запитах същото?

Пенчевааааааааа, обади се,че се тревожим за теб.

Наистина,дано всичко е наред с теб...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 hours ago, seal_reinforce said:

А, шокирам ги, хилят ми се, както и тука :D

Верно там пиша повече, ама зора е спешен. Па и Блонди не твори, ко да пиша :D

:D Измъкваш се по тънката лайсна ми се струва. :28558: Първо беше китайското, сега Блонди. Кат не твори Блонди, временно ще се пренасочиш, поне убавци има, не е като да няма. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз китайското коментирам бе, и тука, и в Сумпи. Ти не щеш да гледаш, а караш мене да зяпам корейско, ааааа :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ща не ща подпуках и аз един китайски, май няма тема тук - Please love me. Леко ме побъркват с говора обаче, освен шиши друго май не различавам. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, debil4e написа:

А, и аз ще го пробвам. Харесвам главния и току що го свалих:D

 

Ей сега всички фенки ти завидяха - издай тайната за сваляне на главния :D :D :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С мнооого търпение, постоянство и разбира се, бърз интернет:lol2::lol2::lol2:

 

Така е, когато не четеш написаното преди да постнеш:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде се преместило обсъждането на китайски сериали! Колкото до въпросния главен, на снимката прилича на комсомолец. Ще взема и аз да го сваля и да си заформим една BL.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се направи предложение на модераторите при едисиколко(да се чете едисикакви) мнения да се дава такава титла на потребителя. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имаше там един сериал, дето се се чудиха за българското заглавие, магьосник ли, чародей ли, вълшебник ли не беше..., да идва тука народа да измисля титли :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

On 2/23/2020 at 11:35 AM, bond said:

Къде се преместило обсъждането на китайски сериали! Колкото до въпросния главен, на снимката прилича на комсомолец. Ще взема и аз да го сваля и да си заформим една BL.

На мен пък ми прилича на Вълка от Ну Погоди, а мадамата си е точно като Зайчето. :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9 hours ago, chernata kotka said:

 

Как се казва сериала,където са се чудили ,как да му е българското заглавие магьосник,чародей тъй нататък.

Just A Man, Not A Magician

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Покрай лавината от "новини" за корона вируса, попаднах на статия за германски фотограф, посетил и снимал живота в Северна Корея в рамките на 60 дни. Ще постна линк само към снимките, тъй като имаше една с източно-православни икони(стана ми странно: в Южна са католици, тук да не са ортодоксални, когато не ги разкрият де:huh:), но няма описание какво е-музей, изложба или нещо трето.

:click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, debil4e написа:

Покрай лавината от "новини" за корона вируса, попаднах на статия за германски фотограф, посетил и снимал живота в Северна Корея в рамките на 60 дни. Ще постна линк само към снимките, тъй като имаше една с източно-православни икони(стана ми странно: в Южна са католици, тук да не са ортодоксални, когато не ги разкрият се:huh:), но няма описание какво е-мусей, изложба или нещо трето.

:click:

 

Снимал той, но само това, което са му позволили,  наредили и платили, за да снима.:D

Църква източно-православна е.Толкова години братя по социализъм, няма начин да няма източно-православни християни.С тая кърпа на главата от руските ще да е, а и дипломати има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно затова се зачудих, предположих намесата на братята руснаци ( комунизъм, не комунизъм, църквата както и при нас оцеля- две структури дето само искат да контролират се разбират и не си късат главите), които няма да останад по-назад от западното влияние в Южната част, но си е друго да получа некво потвърждение:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...