Jump to content

Офтопик форевър 2 (фордвевър)


diant

Recommended Posts

преди 18 минути, seal_reinforce написа:

 

А бе, с печени чушки или кафе на зърна - двойна греда :D

 

Викаш, " красотата е симетрия", както е казал доктор Енчев, не важи?:lol2:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Абе мернах снимката, още като се появи, ама изобщо не съм очаквала, че ще е причина да се завихри такава веселба.

На 4.01.2020 г. at 21:09, seal_reinforce написа:

А бе нали знаете, че в кревата ръста няма значение и краката остават встрани :D 

 

С риск да съм позакъсняла , ама видяното, коментираното и това твърдение ме върнаха години назад, когато мой познат изкоментира маце с подобна фигура "леко" нецензурно по следния начин: 

Off Topic

"Тази мога да я .... права,  без да й разтварям краката."

 "

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, съфорумци и за много години!

Направих една анкета за ползването на електронни книги у нас, както и българите по света като цяло. Ако имате малко време, ще се радвам, ако се появят желаещи да я попълнят. Анкетата е анонимна и отнема около пет минутки.

 

Предварително благодаря и до нови срещи!

 

:click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз отдавна купувам само двама автори. Останалите ги чета в електронен вариант, но не мога да ви кажа от къде ги вземам. Сигурно от там откъдето и вие. Попълних анкетата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кои купуваш? Аз чета 'от-до' само П.Корнуел и Н.Демил. Иначе купувам определени поредици, но не трупам, щото преди често се местех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, аз трупам и затова почти спрях да купувам на хартиен носител. Но все още не мога да се откажа от Джефри Арчър и Лий Чайлд. Макар че вторият започна да става малко отегчителен. Но за сметка на това Джефри Арчър винаги е на ниво. Харесвам първите книги на Лий Чайлд, защото подобно на Шерлок Холмс и Джак Ричър сякаш живее собствен живот. Толкова пълнокръвни са двата образа, че често забравяме, че са само литературни герои. Дори ходих на Бейкър стрийт да видя музея на Шерлок Холмс, но си е само един магазин, нищо повече. Още не съм ходил в американската армия или по пътищата на САЩ да търся другия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С тебе сме USA vs UK :D

Аз кримитата и трилърите си ги откарах на Видин и вече не трупам хартиени. Купувам само фентъзита, които първо съм чела електронно и ми е абсолютен мерак да си ги имам за вечни времена. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се каже и така. Аз обичам английската литература, но чета всичко. Много обичам поредици. Напоследък нещо съм се запалил по скандинавски автори. То и с филмите съм така. Местя се от държава на държава, но напоследък съм заседнал в Далечния изток и също се местя от държава в държава. Китай обаче се оказа истинска Поднебесна Империя. Много се заседях там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз библиотека мога да отворя. Като тръгна да се местя в нова квартира книгите са по-голямата част от багажа ми. Но напоследък по-скоро препоръчвам книги отколкото да чета. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще отваряш библиотека, обади се. Ще направим съдружие. Моите са над 1000. Нямам представа колко книги трябва да има в една библиотека, че не съм влизал в такова нещо от много години. Все купувах. Да живеят електронните книги, че пестят място.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ама като си счупих четеца. Ами не знам, дали ще са достатъчно. Знам само, че разнообразието е препоръчително пък моите са от различни жанрове от детски книжки с приказки, преминем през крими, романтики, фантастика и фентъзи до религиозни, биографии и др. подобни. Луда работа...малко колекционерка си падам.:D Добре, че напоследък финансите са ограничени и от там покупателната способност, че иначе съвсем щях да се зарина. 

Редактирано от cucyta
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, seal_reinforce написа:

Оф, у Видин имаме 2000+ и ми иде да му ги бия на баща ми у главата :D

Що, бе к'во ти пречат книгите:D. Направо почувствах изкушение да се самопоканя у вас да разглеждам библиотеката му...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой пише ли у форума на Soompi? Че е кат нашия - кат нашия е, ама има една-две функции, дето ме дразнят и искам да питам нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce не да ти кажа. С какво смяташ да ги шокираш в Soompi-to? btw Вместо да пишеш тук, ти се разсейваш по чужди форуми, бива ли така? ;-)

 

Някой знае ли какво се случва с @pencheva_sz? Изгуби се някъде тя, дано са наред нещата. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...