Jump to content

Офтопик форевър 2 (фордвевър)


diant

Recommended Posts

Понеже съм добър крадец, побързах да препредам тази история, на която попаднах днес: Невероятната любовна история на Марин от Оряхово и Сун от Китай .

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Lawandula Пусна ми ти мухата за онея зъби и сега не мога да се фокусирам върху никой сериал, все у зъбите ги гледам и се чудя истински ли са или фалшиви. Някакви по-ясни указания как да ги познавам може ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди години са се правили теми с годишни класации на филми и сериали...има ли шанс да се правят пак или по някаква причина са преустановени форевър? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип нищо не пречи да се направят класации (и за по-тъп, и за най-тъп също), стига на някого да му се занимава :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на принципа "за всеки влак си има пътници". По тази причина май няма нужда от класации. Ако има такива,

Spoiler

ще трябва да си направя сто ника и да гласувам с всичките за The Untamed. Голяма любов ме е обзела към тази китайска драма. Трябва да избие някъде.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То идеята на този тип "класации", поне според мен, е на едно място да се коментират най-добрите (а защо не и най-лошите) сериали за годината, за да може човек да се ориентира по-лесно какво евентуално да гледа и какво би му привлякло погледа. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всяка година при раздаването на разните там награди, като видя този фешън връх от флинтифлюшкови рокли, че и в розовкоо:lol2: и мега криви крака с "красиви", извадени на показ коленца, не мога да се удържа.

Густо, майна!

 

Ансамбъла TWICE- фаворитките ми, за пореден път.

Пеят прекрасно, но тоя, де ги облича е за бой с пръчки на голо.

 

spacer.png

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даа, трябва да носят панталони и при това по-широчки. 90% от корейките са с криви крака. Тоя дето ги облича не можа да оправи това. Сигурно е генетично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе то и аз не приличам на Венера Милоска, но колкото и да не ми пука за външния ми вид малко или много се поглеждам преди да изляза на кво приличам. При всяка подобна снимка, се присещам как исках да имам парите, да създам фондация "Огледала". Щях да дарявам по едно на хората от снимките, щот явно си нямат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега като кажа, че горното не извинява ниските мъже (с изключение на Наполеон и Фродо), ще се възмутиш, че съм още по-груба. Отивам в ъгъла да се срамувам :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм съгласен. Аз съм от мъжете, които обръщат недостатъчно внимание на роклите, но краката... имат значение. За преди хоризонталното положение. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тук се сетих за тоя виц

Off Topic

На една жена умрял мъжът ѝ. Пожелала да го кремират. Като се прибрала вкъщи, излязла на балкона с урната в ръка, отворила капачето, загребала с ръка от прахта на мъжа си, издухала я в градината и казала:
– Грозна съм била, а?
Загребала втори път и отново издухала прахта в градината:
– Криви ми били краката, а?
На третия път издухала всичко от урната и казала:
– Не съм можела да духам, а?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...