Jump to content

Офтопик форевър 2 (фордвевър)


diant

Recommended Posts

Тц, нещо с елемент на изненада трее се измисли и другояче да се поднесе. Че сега ще почне едно бясно регване и дебнене от засада около цифрата 5000, както и една камара 'празни души'. Па и никога не се знае, кой мод има нужда от нова пералня, демек много да се внимава, да не се изманипулира брояча (модовете да ме прощават :896767: ).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност, ние отдавна бяхме достигнали цифрата 5000, дори 7000 имаше преди 3-4 години, ако не ме лъж паметта. Просто сменихме форумната система и статистиката барабар с регистрациите отидоха у реката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът е, че има много рег-нати за по ден-два и невърнали се. Или поне неписали.

 

Сега, в посока нещо с представителството на KIA трее да се работи, предлагам аз. Като минем бройката потребители на all.bg, за награда ще ъпгрейднем на Hyundai :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мите, тo вземането на решение е едно, прилагането му в действие е съвсем отделен въпрос... принципно говоря, да не вземат да се засегнат още хора. :)

helyg, никога не съм бил фен на стерилно чистите форуми, не съм и няма да си позволя да ви критикувам относно модерирането на форума. Точка по въпроса.

К'ва среща, к'ви пет лева? Пратете покана, ама в три екзепмляра - на жълта, червена и синя бланка, тогава ще си помисля. :lol: То с Митака последните 6-7 пъти като идвах до Софето не можах да се засека, макар че му звънях, камо ли така да съвпадне местоположението на планетите, че и форумна да уцеля по време на престоя си там.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, Ragnos написа:

Само не знам ако реши да бяга в Румъния кво ще правя.

 

Ще му взривиш моста, кво ще правиш. Не ми се вярва да му се кара до Видин. Сега, ако мине към отчаяни спасителни мерки, включващи самолетни полети или плуване, мисля, че ще трябва да се признаеш за победен и да се примириш :D

 

Ма, като гледам, и с мирни действия ще минеш, само имай грижата за трите екземпляра. Поне това :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, ние сме българи - нали? Що не вземем като такива да отбележим през април годишнината от създаването на любимият ни форум :D в едно българско място, пък там ще си говорим за азиатско кино и други дето само ние си ги знаем. С една дума - национална среща в Жеравна. Хем ще почетем традициите, нашенските, хем ще уважим това, което всички ни вълнува. И свобода ще дадем на всички, кой с народна носия, кой с юката, който пък му е по душа с кимоно, ханбок - всички дето го имат. Така ще съберем сичко в едно и родното българско и нашата любов азиатска. И пералня за най-добре накипрен съфорумец, ама що да е самсунг, дайте нещо по-така.;) Че с какво сме по-различни от тези дето през август ходят в Жеравна в народни носии - ний също го можем .....................нъл тъй.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа, това малко като да се събудиш, не където си заспал :896767:

 

Някоя работлива мравка си е играла по нощите, че и квинтесенцията на великата дискусия запазила :P 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, mike написа:

Пратете покана, ама в три екзепмляра - на жълта, червена и синя бланка, тогава ще си помисля. :lol:

 

u wot mate?

 

Мисля да дойда до Русе с пушката и две бири и да ти оставя избор. :D 

 

 

seal_reinforce, старите навици мрат трудно. Нямам предвид спането на рандом места, а политиката на модериране на Спирита. Може никой нищо да не пише и пак ще изтрием офтопика.

 

Иначе за работилвата мравка Рони само хубаво или нищо. След премеждията на Захарна фабрика всичко й е простено. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ред и дисциплина трее да има. Ти си мислеше, че ще ти се размине ли? :896767:

 

Неизбежно беше, ама на мен ми беше интересно for how long we can get away with it. Плюс това, не сме изтрити, а преместени (като да те изгонят да си допиваш в друга стая в Студентски град. Примерно). Ако беше трито, ся немаше да продължаваме да си разливаме акъла тука :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е същото. Спонтанният офтопик е много по-ценен, защото придава смисъл на шит постването. Изрязването му е като отделяне на нещо злокачествено и изхвърлянето му в кофата. Докатто беше в горната тема, постваха всякакви хора, сега останахме само двамата и Майк ни хвърля по едно око.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Са, ама по мое време нещата бяха други - не можехме да се отървем от спамери, к-фенчета и weebo trash. Трябваше да се чисти. Сега няма смисъл и много пъти съм го казвал - за какво прилагаш рестриктивна политика на писане, когато никой не пише.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Ragnos написа:

сега останахме само двамата и Майк ни хвърля по едно око.

 

Като тримата по Доньо Донев, викаш :D

 

Спамът се оказа плодотворен по отношение темата за организацията за РД-то и това е важното. Останалото е суета. Ти пак добре, че не каза, че трафикът, генериран от 'Място за питане', е сринал сървъра на хоста :896767:

 

Ако толкоз не можеш да го преживееш, другия път спести репликите от сорта на полумъртвото участиe на потребителите И екипа, барем да не им даваш допълнителен стимул да се активизират.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, спокойно, ще им набия канчетата на следващата форумна среща. :D

Някои все още ми имат респект. Даже продължават да ми викат "Шефе", въпреки че вече не съм шеф на нищо. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Ragnos написа:

А, спокойно, ще им набия канчетата на следващата форумна среща...

 

Ама аз съм много спокойна. Толкоз офтопик и чат ми е минал през ръцете, че ми е все тая къде акостира на финала :D

 

Канчетата, викаш...хмм, мисля Ронката тогаз да я изтеглим от посещение на следващата сбирка...или от на колкото обстоятелствата наложат :896767:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ронката не можеш да я спасиш от справедливия ми гняв. Все ще я засека някъде по тъча.

 

Off Topic

Няма да е с физическа разправа, само ще продължа да я бъзикам за ЗФ и щяло-нещяло...

 

Бързакова, аз и себе си не мога да управлявам като хората.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...