Jump to content

Офтопик форевър 2 (фордвевър)


diant

Recommended Posts

Аз не мисля, че залязва. Форума е успял да оцелее толкова години и се е отличава от всички останали, защото тук има много информация събирана през годините и много фенове, които го посещават. Разбира се, има приливи и отливи, но това не значи край. Едни идват, други си отиват, а трети просто си остават заразени от него и не могат и ден без да влязат дори и за малко. Аз съм от третият вид. :) Радвам се, че станах част от този форум и част от екипа на преводачите.:) Нямам представа кои са го създали, но съм им много благодарна, както и на целият екип, който се грижи за него. От мен едно голямо БЛАГОДРЯ! :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рали, взе ми думите от устата, защото и аз мислех да напиша почти същото.:) Действително, има още няколко форума за Азия, но нито един от тях не е с такава богата 

изчерпателна информация, като този. Годините му и те си казват думата, защото 10 не са малко, а аз преди толкова не съм имала все още щастието да се запозная 

с азиатския бит и култура като сега. Не съжалявам, че попаднах тук и се радвам, че съвсем скоро ми предстои да стана част от екипа и ще направя всичко, което е по силите ми за неговото развитие, защото тук намерих много интересни неща и прекрасни хора, които винаги ми помагат за да вървя напред. Благодаря  ви момичета.:kissx:

 

Рали, единият от основателите, ако не се лъжа е Ragnosза което му благодаря, разбира се. Ако не беше той, нямаше да го има нашия кокошкарник, без който не можем 

да заспим, ако не влезем и без който нямаше да си намерим такива прекрасни приятели. :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна е идеята тържествено да се отбележи 10-тата годишнина от основаването. Ще участвам с удоволствие. Убедена съм, че всички, които имат възможност ще направят като мен. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, seal_reinforce написа:

 

ми що не си направи подфорум Футбол? Но аз щях да се навра точно там, де :D

 

И щеше да си пишеш в него сама, щото съм от малкото мъже, които не гледат футбол. :rolleyes: Сигурно за някои това означва, че не съм и истински мъж. :lol: Но пък от друга страна кой друг мъж би седнал да прави форум за азиатско кино през 2008 г. вместо да се готви за световното. :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Ragnos написа:

 

И щеше да си пишеш в него сама, щото съм от малкото мъже, които не гледат футбол. :rolleyes: Сигурно за някои това означва, че не съм и истински мъж. :lol: Но пък от друга страна кой друг мъж би седнал да прави форум за азиатско кино през 2008 г. вместо да се готви за световното. :D 

Мисля, че всички жени тук ще се съгласят с мен, особено женените, които имат мъже, а те само им мрънкат на главата, заради сериалите. :) Направо си на 100% наш тип мъж! :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Ragnos написа:

 

И щеше да си пишеш в него сама...

 

Хах, не мисля...поне още няколко обитателки на кокошарника тука, гледаме мачове. И не, футболът не е критерий за това, дали си истински мъж или не. А освен това, вероятно обратното е по-ценено, както спомена @Рали. Много мъже гледат футбол, но на малко можеш да надуваш главата със сериали. А че не разбираш, не разбираш. 2008 имаше европейско, световното беше 2010...освен ако не залагаш на дългата подготовка :D

 

Сега по по-сериозната тема - ако някой има помощ с организация на нещо, аз съм в София и сравнително свободно разполагам с личното си време.    

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казах, че не гледам футбол, не че не го разбирам. :D Нали всеки български мъж разбира от политика и футбол, а аз просто не го следя и теоретичната ми подготовка като това кога има първенства, кои са най-големите светила ритнитопковци и прочие минават много встрани от мен. Иначе едно време го играех доста, обаче да седна да гледам как други го играят - това ми е по-досадно и от най-новите к-драма хитове. А те са доста висок левъл. Но за всеки влак си има пътници, предполагам.

 

Колкото до партито - бройте ме за ядене и пиене. По възможност да няма к-поп. :D Иначе за организиране, както знаете, пенсионирах се преди известно време. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 7.12.2017 г. at 10:01, Ragnos написа:

... или хайде да не е мъртъв, но със сигурност на командно дишане.

Ама как така на командно дишане, че аз тъкмо го открих :(.  Мисля, че подценявате въздействието, което има този форум. Откакто се включих в него, а това беше веднага след като разбрах, че съществува, ФБ и други подобни останаха далеч назад сред интересите ми. Е, може би аз съм старомодна и не в крак с времето. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига размисли и страсти относно черногледството на Рагнос. Форум ще има на този етап. Шефът имаше предвид, че преди години Истърн спирит не беше просто форум за филми и сериали. Имаше работещо сдружение, което намираше време, средства и начини да организира различни събития, които събираха феновете на Азия от цялата страна. Старите кадри го знаят и са присъствали на такива. Новите виждат само форума. Но сега... каквото, такова...

Ползвайте темата по предназначение за питане за съществени въпроси, че да не ни отваряте работа да трием. Ето, Рагнос ви обясни, че ни мързи. :D:D:D:P

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, helyg написа:

Стига размисли и страсти относно черногледството на Рагнос.

 

Що бе, виж как живна темата. :rolleyes:

 

преди 54 минути, helyg написа:

Форум ще има на този етап.

на този етап

на този етап

на този етап

на този етап

на този етап

на този етап...

B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Ragnos написа:

Ако докарам Майк на все още въображаемото събитие, ще трябва да признаеш, че съм съживил форума...

 

Оставам с впечатление, че това ще изисква големи усилия...

Вземи също помисли за начин за популяризиране на сайта. Може и материален стимул да приложиш, по повод някой предстоящ milestone. Примерно, за  5000-ния регистрирал се – подарък пералня. С темповете, които вървим, това би трябвало да се случи някъде около май. Сега, винаги съществува хипотезата, че като тръгне ледохода през януари, аудиторията масово ще се заседява пред комповете да гледа сериали и да наплита терлици. Което евентуално ще ускори процеса и може да имаме резултата и през април. Тамън ще съвпадне с годишнината, две в едно и по-голяма реклама. О, забравих, ти не си on active duty :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като види, че още цяла страница глупости сме изписали тука, ще се върне, за да ни напише едно "хаха" и че не ни е за тук разговорът.

Не бой се, Майк, пушката може и за мене да е, задето ме мързи да разчистя темата. Утре, обещавам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, seal_reinforce написа:

Примерно, за  5000-ния регистрирал се – подарък пералня.

 

"Новата пералня Самсунг: Тя пере, вие гледаде корейски сериали". :lol:

 

Идеята си заслужава да се спусне на действащото ръководство. Ако се направи веднага, има известен шанс до април месец да вземат решение. :beer:

 

 

 

П.П. После да не кажете, че ви лъжа:

 

486a3b602096f908.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...