Jump to content

Офтопик форевър 2 (фордвевър)


diant

Recommended Posts

Форумът си е същият, просто на някои от старите потребители явно им е намалял интересът към корейското или желанието да пишат в темите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Форумът си е същият, просто на някои от старите потребители явно им е намалял интересът към корейското или желанието да пишат в темите.

Второто...второто...такъв мързел ме гони поне мене... :282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички.

Моля за малко съдействие - да ми кажете кой е филма от видеото, че така и не успявам да го намеря.

Благодарско на отзовалите се.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се за нещо, аз отдавна си се чудя, но напоследък все по-често. Знам, че за всички въпросът е банален, но какъв е смисъла да търкаш на колене дървен под със сух парцал, дори скоро гледах, не помня в Gap Soon ли беше, момичето както си търкаше пода и реши със същия парцал да мине и масата за хранене, което ми е още по-странно, защото като изключим основния проблем с мръсотията по парцала, все пак по масата може да има има някакви засъхнали петна, които не виждам как може да ги изчисти човек с един сух парцал и без никакъв препарат. То  същото и важи за прането с крака в леген, но, хайде, да речем не всеки може да си позволи в Корея пералня,това по го разбирам,  но един моп надали струва кой знае колко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много философски въпроси те тормозят.   :28558:

И аз това си мислех, но те корейските драми все такива философски въпроси поставят пред мен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей на, затова не мога да вирея в Япония, например. Ще ходя там при възможност... Да.

Ама да пълзя по татамита, рогозки пр., нон стоп с парцала... Ни моа.

 Ако живея там,  тази рогозка, килим, татами, ще е пълно/а с трохи, котешки косми, засъхнали водни боички, пастели и дъвки, трупове на пребити комари,

 незнайно как пъхнати ключове и стотинки, тебешир, мъниста, карфици, лютеница, във вид на малки отпечатани длани и петна от боровинков сок.

 Въпреки цялото чистене, метене и псуване/ безмълвно/ от моя страна и щерката, която за назидание уж чисти с мен.

 Със сух парцал, казваш? :-))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...