Jump to content

Recommended Posts

dC5sbq1.jpg

 

I'm Not a Robot (로봇이 아니야)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Roboti Aniya

Период на излъчване: 6 декември 2017 – 25 януари 2018

Време на излъчване: Сряда - Четвъртък 22:00

Жанр: Романс, Sci-Fi

Канал: MBC

Епизоди: 32 (по 35 мин. на епизод)

Режисьор: Jung Dae Yoon (W—Two Worlds, She Was Pretty)

Сценарист: Kim Seon Mi (Shine or Go Crazy)

Субтитри: Английски

          

Участват:

Yoo Seung Ho като Kim Min Kyoo

Chae Soo Bin като Jo Ji Ah

Uhm Ki Joon като Hong Baek Kyoon

Hwang Seung Eon като Ye Ri El

Kang Ki Young като Hwang Yoo Chul

Park Se Wan като Pai

Seo Dong Won като Jo Jin Bae

Lee Min Ji като Sun Hye

Kim Ki Doo като Miami

Son Byung Ho като Hwang Do Won

Lee Byung Joon като Ye Sung Tae

Uhm Hyo Sup като Doctor Oh

Kim Ha Kyoon като Butler Sung

Lee Si Un (гост в епизод 1)

 

Резюме: Сериалът разказва историята на млад мъж, който не може да има приятелка заради алергията си към хора. Но се влюбва в момиче, което се преструва на робот...

 

С български субтитри :click: :click:

Онлайн с български субтитри :click:

С български и английски субтитри :click:

С руски субтитри + OST :click:

  • Харесвам 5
  • Мерси 1
  • Хаха 1
  • Upvote 2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това го чакам с нетърпение - двама любимци в каста. Режисьорът има няколко успешни драми, а сценаристът e с опит предимно във филмите.

Благодаря за темата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първите серии ми харесаха. Забавно е, идеята е добра и може да се получи доста хубава романтика. Минус са ми малоумните учени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано засега заглавието е това което ме спира да гледам сериала. Не се сещам да съм гледал хубав Sci-Fi  сериал корейски и този едва ли ще е такъв. Като гледам описанието звучи като захаросано-романтичен по-скоро. Дано не го докарат много лигав обаче .... Радвам се че любимката ми Minah е отказала ролята. Въпреки всичко ще го почна като излязат малко повечко серии. Човек като гледа българските телевизии или глупави сериали от сорта на София ден и нощ или разтягащи локуми като Откраднат Живот. Така че този сериал ще ми дойде добре надявам се. Главните ми допадат. Chae Soo Bin  съм гледал само в Облачните и въпреки, че ролята и беше постна ми хареса :) Yoo Seung Ho направи много добра роля в I Miss You  и  The Magician. Въпреки всичко очаквам забавно и развлекателно сериалче :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заглавието и сюжета ми звучаха тъпо и ме спираха да започна сериала, но първите серии се оказаха неочаквано добра изненада. Леко и забавно. А второстепенните актьори са все от любимците ми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубави крачета под рокличката, спор няма.

А чаровника Ю Сънг Хо винаги ми е било приятно да го гледам,

с по детски... излъчваната му наивност и чистота...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще го приема за добро сериалче, защото докато го гледам всички тъпи и абсурдни неща не ме дразнят. Даже ми е забавно и не усещам колко бързо свършва епизода. Не че не са по 30 мин де :D:D Иначе няма какво толкова да се говори всичко си е ясно. От проблемите чак до решението. Остава да видим как ще ни извъртят щастливия край и дано този път да се спести пътуване в чужбина или дълга раздяла с цел доказване на любовта. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес го загледах, че нямаше нищо друго. Бяха го пуснали руснаците с дублаж, а аз си търсех нещо лекичко, дето да ми минава покрай погледа, докато си гледам чаавето:)

 

Та, като идея бива, можеха страхотен сюжет с играчка за ума да развият, ама на първите 2 епизода са си живи битовизми - инженери, дето са си оставили ръцете и лъжат и мажат, бивши-мивши, бутафорни психосоматични заболявания, главни героини с IQ на долната граница на нормалното... От всичките диалози единственото, което ми хареса, бяха 30 секунди креативна ругатня от главната. Дупки в логиката - решето:) Да беше смешно - ми, не е.

 

Не ме очарова хич, ама сигурно ще го погледам още малко, докато не ме отврати съвсем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По бързо да излиза ,че нямам търпение да го гледам на един дъх ... В последно време не мога да се насладя или да ми грабне вниманието нито един корейски сериал.Почвам и спирам до някъде с идеята за малка почивка, но до там .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер готиното сериалче. Много,много,ми харесва. Не спирам да се смея и прехласвам ,а и буквално лигички ми капят като гледам сладкото "роботче"  Джи А 3 :D 

Да му имам къщата на богаташчо,невероятна е. Историята за сега върви леко и ненатоварващо,надявам се да не вкарат прекалено много драма.

Определено ми се оправдават очакванията към драмичката и препоръчвам на всеки колебаещ се.

nbnb.thumb.png.3dfea69222cd9db58992a7d42b128533.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласна! Щеше да се хубав край :D тъкмо се разбраха и ми олекна. Сега като ги знам корейците ще вземат да вкарат някоя друга драма и ни отиде удоволствието от готината развръзка дотук :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Загледах го , но така и не можах да му премина втория епизод, макар да нямам нищо за гледане. Голяма скука, по-точно досада, та чак  и за моментната  суша  откъм нещо засветно, не става даже.Не са ми  сладки,нито интересни,  а   смисленото е мираж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...