Jump to content

Recommended Posts

cnxlgS6.jpg

 

Black Knight (흑기사)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Black Knight – The Man Who Guards Me

Период на излъчване: 6 декември 2017 – 25 януари 2018 г.

Време на излъчване: Сряда - Четвъртък 22:00

Жанр: Фентъзи, Романс, Драма

Канал: KBS2

Епизоди: 16

Режисьор: Han Sang Woo (Tomorrow Cantabile, The Equator Man)

Сценарист: Kim In Young (Unkind Ladies, When a Man Loves, The Equator Man)

Субтитри: Английски

          

Участват:

Kim Rae Won като Moon Soo Ho

Shin Se Kyung като Jung Hae Ra

Seo Ji Hye като Sharon

Jang Mi Hee като Jang Baek Hee

Shin So Yool като Kim Young Mi

Kim Hyun Joon като Choi Ji Hoon

Han Ji Sun като Kang Joo Hee

Park Sung Hoon като Park Gon

 

Резюме: Сериалът разказва историята на мъж, който рискува съдбата си в името на жената, която обича. Това е фантастична любовна история, която трае почти два века.

Мун Су Хо (Kim Rae Won) е млад и успешен бизнесмен, преживял трудна младост, превърнал се в силен и успял мъж. След като завършва гимназия в Щатите и изучава физика в университета, Мун Су Хо завършва медицина и се превръща в бизнесмен. Въпреки че е прям, той често е забавен и мил, а когато се влюби, дава всичко от себе си. В същото време Чонг Хе Ра (Shin Se Kyung) е служителка в туристическа агенция, работеща в отдела по полети и резервации, но никога не е била в чужбина. Тя е позитивно момиче, което се опитва да изкара най-доброто от ситуацията, но чувства, че бавно достига своя лимит. Какво ще се случи, когато двамата се срещнат?

 

Свали с английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Aretka написа:

къде са снимани кадрите в тийзъра, изглежда ми в Европа

 

Словения!

Източна Европа е на мода:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така се наточих за този сериал заради Ким Ре Уон, но само като видях коя ще е в главната роля ми отиде ентусиазмът.... защо?! Защо на актьор като него му слагат я ПШХ-то(която, да съм честна, най-после се изяви като актриса в докторския сериал), а сега и Шин Се Гьонг.... Развалиха ми кефа. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много красиви кадри от Словения! Със сигурност ще го погледна. Главната не ми е дразнеща, а с главния не съм запозната. Радвам се да видя тук Seo Ji Hye от Jealousy Incarnate. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммм, даа! Човек като го гледа това сако и ризата има чувството, че от дамаската за нечий диван по погрешка е ушито уж делово мъжко сако, а платът за завеси е станал очевадеща риза, която още повече засилва потреса събуден от Шин Се Кьонг, която е прочута с безизразния си кравешки поглед! Само тя стига за да те откаже от гледането на сериала! :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8.12.2017 г. at 12:11, dido100 написа:

Хубавото тук е, че жените изглеждат като нормални жени, а не ходещи скелети както при :Жонгльорите"

 

Вярно, че не са скелети, но кравешкият поглед  трепе всичко хубаво в сериала. Това мучене на пейката  беше ужасно ,  а като не мучи - преиграва. Корейците с право я плюят по форумите, че сигурно има здрав гръб , при толкова неможене да я бутат в главни роли със супер актьори. Мъча се да я трая, заради Ре Уон, но трудна работа. Историята, ако не я окепазят може и да е интересна.Без демони и ангели, обаче май няма и тук да минем и подобно на "Синьото море", ще скачаме назад -напред.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 10.12.2017 г. at 17:22, Lawandula написа:

 

Вярно, че не са скелети, но кравешкият поглед  трепе всичко хубаво в сериала. Това мучене на пейката  беше ужасно ,  а като не мучи - преиграва. Корейците с право я плюят по форумите, че сигурно има здрав гръб , при толкова неможене да я бутат в главни роли със супер актьори. Мъча се да я трая, заради Ре Уон, но трудна работа. 

Сюжетът и тийзърите ме грабнаха, но кравешкият поглед ще обози сериала със сигурност. Този път ще изчакам да излязат всички серии, че като взема да я превъртам да остане все пак някакъв кадър за гледане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е толкова лоша в лице, аз с краката й не мога да свикна.

Но защо все такива романтични роли и дават, след като е на "Вие"  с целувките и не може да се отпусне?

Аз го гледам и ще го изгледам. Играта не е зле.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще го пробвам сериалчето въпреки , че изглежда да е малко захаросан. Допреди месец нищо което с е участието на  Shin Se-Kyung не гледах поради мнението за нея във форума. Престраших се да гледам The Bride of Habaek който с положителност не е нещо кой знае какво. Бих имал забележки към визията на главната само ако има пластики правени и се е докарала до това положение ама не съм се интересувал. Не бих казал че изглежда зле. Относно kiss сцените с нейно участие мога да кажа, че Nam Joo-Hyuk и стопи лагерите в Habaek. Явно е до това дали половинката във филма може да те предразположи, а ако има и малко привличане нещата се получават. Гледах някакво интервю с нея където видимо много се радваше, че екранната и половинка ще е Kim Rae Won, така, че мисля ще се пречупи и в тоя сериал. Дано историята си заслужава и филмчето не е много захарно. Мен лично ми хареса "Синьото море" . Ще изчакам да излязат повечко серии обаче :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спрете се бе хора.Под всеки сериал,под всяка тема дори само мърморене,критикуване ,мазане и прочие. То нямате пропуск да отбележите как на Шин Се Кьонг не ви харесвал погледа й,на други краката им,ръцете им,брадичките им,веждите им,бельото им,дрехите им,прическите и т.н . Ако някой не ви кефи,не го гледайте ако ви е писнало от корейски сериали,ами не гледайте. И преди е имало критика,но в последните две години направо ми боде очите. Ако човек си избира нещо спрямо коментарите тука,то буквално трябва да не гледа нищо. 

 

Относно драмичката.Изгледах три епизода и според мен историята е хубава,леко сладка с нотки на мистерия и драмичка,но не прекалено. Тепърва ще се нагази в дълбоките води и нямам търпение как ще се развият нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, и аз го гледам с удоволствие. Този актьор много го харесвам от "Моята малка булка"  и от Which Star Are You From . Или Punch - сериалът, който остана незабелязан тук във форума, но заслужено му отреди високи награди за изпълнението. А и от други негови роли.

Сериалът е интересен. Добре преплита настояще и минало, фантастика и реалност. Интересни отрицателни герои. Добри снимки, добър каст.

Рано го отписвате. А на мен много ми харесва другото му заглавие: "Черният рицар, човекът, който ме пази". Когато играе този актьор, винаги излиза добра лента. Боже, някои от филмите му са блестящи! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами с времето и опита ставаме по-строги и взискателни към нещата които ни предлагат за гледане. Всеки си има лични пристрастия, аз също не гледам сериали с участието на актьори, които не понасям, но все пак качеството на сценария и режисурата са на първо място. И точно тук този сериал издиша. Какво имаме като история? Главният герой цял живот търси първата си детска любов, намира я още в първа серия и .....И следват 20 серии ненужни пълнежи с претенциозни фантасмагории, "романтика", скокове напред-назад из времето (тъпо замислени), неинтересни и неубедителни персонажи и предизвестен край. Гледането за мен просто няма смисъл и щастливо зарязах това недоразумение. На някои такива неща им харесват-приятно гледане. Но не определяйте какво, колко и кога да пишем в темите. Колкото до Punch-посредствен сериал на посредствен сценарист.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, yonkaval написа:

О, и аз го гледам с удоволствие. Този актьор много го харесвам от "Моята малка булка"  и от Which Star Are You From . Или Punch - сериалът, който остана незабелязан тук във форума, но заслужено му отреди високи награди за изпълнението. А и от други негови роли.

Сериалът е интересен. Добре преплита настояще и минало, фантастика и реалност. Интересни отрицателни герои. Добри снимки, добър каст.

Рано го отписвате. А на мен много ми харесва другото му заглавие: "Черният рицар, човекът, който ме пази". Когато играе този актьор, винаги излиза добра лента. Боже, някои от филмите му са блестящи! 

 

Полезен коментар, благодаря ! :)  Все още не намирам време за този сериал, но ще се постарая по време на празниците.

Весело посрещане на Новата година ! :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За всеки влак си има пътници. :) 

На мен също ми допада този сериал! Главният играе доста добре и има добра химия с Шин Се Кьонг. Тя също се справя доста прилично. Стайлингът на всички и особено на ШСК и СДХ е супер и радва окото. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...