Jump to content

Jugglers (2017-2018)


Recommended Posts

kyEtTCAPZMBnkR8IFkJIaHyGQFS.jpg

Off Topic

DPWtNQGUIAEmiG2.jpg

 

Jugglers (저글러스)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Jeogeulreosu

Период на излъчване: 4 декември 2017 – 23 януари 2018

Време на излъчване: Понеделник - Вторник 22:00

Жанр: Офис, Романс

Канал: KBS2

Епизоди: 16

Режисьор: Kim Jung Hyun (Drama special "In Search of Argenta")

Сценарист: Jo Yong Hae (New Writer)

Субтитри: Английски

          

Участват:

Choi Daniel като Nam Chi Won

Baek Jin Hee като Jwa Yoon Yi

Kang Hye Jung като Wang Jung Ae

Lee Won Geun като Hwang Bo Yool

Kim Ki Bang като Park Chi Soo

Hong Kyung като Jwa Tae Yi

Cha Joo Young като Ma Bo Na

Lee Ji Ha като майката на Jwa Yoon Yi

Choi Yeo Jin - гост в епизод 4

 

Резюме: Животът на Ча Юн И (Baek Jin Hee) е посветен на работата и семейството. В същото време Нам Чи Уон (Choi Daniel), директор в голяма компания, е съвсем различна личност. Той не се интересува от делата на другите хора и е винаги студен с всички около него, но има уникален чар, който привлича вниманието на жените. Докато съдбата не ги среща като секретарка и шеф…

 

 

Свали с английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Свали с руско озвучаване :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Записвам се!  Въпреки, че от каста само Choi Daniel :wub:  знам,  другите - не помня като впечатления, където и да съм ги гледала.

Сценаристът е нов - а дано пък нещо свежо и оригинално да е измислил,  въпреки клишето "шеф и секретарка".

Трейлърчето за комедия подсказва и добре изглежда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тийзъра има много фентъзи вид, но със съжаление си мисля, че вероятно това е алегорично (и зрелищно) представяне на героите. Но все пак ще видим Чой Даниел...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще го погледна. Плота не ми е по-сърце, но Чой Даниел не съм го гледала отдавна и макар, че ми е антипатичен ме кара отново и отново да следя нещата с негово участие(май ще изляза мазохистка). Другата причина е хлапето от Cheer Up!, Чаках да го видя пак, определено се представи повече от прилично тогава. Женския състав нищо не ми говори, но като гледам и тук се появява  тенденцията актьори успели в  киното да се насочват към телевизията.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е зле, но Бек Джин Хи се е докарала по модата на "ходещите скелети" и изглежда отвратително. Но дори и нейното състояние не е толкова отчайващо, като това на Джонг Хйе Ин, която е толкова отблъскващо скелетосана, че в сравнение с нея концлагеристите изглеждат затлъстели. Няма да слагам ненйни снимки, защото предизвикват  отвращение и гадене.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

13 hours ago, dido100 said:

Не е зле, но Бек Джин Хи се е докарала по модата на "ходещите скелети" и изглежда отвратително. 

Напълно съм съгласна с теб! В допълнение, изглежда много по-възрастна откакто я гледахме в Missing Nine. Сериалът иначе за мен не започна кой знае колко обещаващо, но ще му дам шанс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесаха ми двата епизода. Да видим нататък. Бек Джин Хи  радва с моженето си и без да е изписана хубавица  е удоволствие да я гледам..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бек Джин Хи за мен лично преиграва страшно много в този сериал. Приятелката й шматка за сметка на това ми е страшно забавна и гледам заради нея и другия мениджър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започна сравнително добре, но после загубиха нишката. Че Даниел е добър актьор, но тук не се получи никаква химия между него и екранната му партньорка.

Изгледах го до края, но с доста превъртане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласна с горните мнения. Като зациклиха, забравиха да спрат. И аз го  доизкарах  на превъртане, заради   носителите на У-хромозома.

А в последно време,  супер дразнещо ми идва , като вземат да им сменят по два пъти на ден палтата на бедните моми.И тук не мина без това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никаква химия, а като я целуна за първи път, позата, в която беше застанал изглеждаше много нелепа,  а оттам и цялата целувка замина на кино /така беше захапал горната устна, че приличаше на жаба/. Ако не се лигавиха после толкова може би щяхме да усетим поне малко химия между двамата, някак не им отиваше, в Just between lovers само като се гледат, химията струи от телата им. Но пък не беше лошо сериалче, за разпускане след работен ден идеално, служителите бяха големи образи. За палтата и не само, като почнат да сменят тоалет след тоалет, а в първите два епизода са го давали все едно няма какво да ядат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За гледане, поради липса на друго, става.

Главната често беше досадна, а когато ревнуваше от бившата - дразнеща. Даниел - скучен и равен.

Насила го догледах, предимно заради другата двойка -  младия директор (Lee Won-Geun)  и секретарката му (Kang Hye-Jeong).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми хареса. Откъм история - пълна суша. По-скоро продукцията беше един апотеоз на секретарската работа - хората в сянка, които спасяват всяка ситуация за шефа, не само в служебен, но и в личен план, с цената на много лишения и неблагодарност. Но пък се забавлявах много с героите, а те са много и най-различни типове. Още в първа серия ме шокираха с рингтона, дето главната си беше сложила като ѝ звъни първия шеф - ужасен истеричен писък, а името му - Имбецил!?! Защо толкова се втрещих, не знам, но още ме разсмива това. Ами аз още си се впечатлявам от имената, с които си записват абонатите в телефоните. Жената на въпросния шеф пък беше записана Беда. Първо бях толкова разочарована, защото имбецила го гледах последно в Габ Сун и там беше страхотен човек и истински джентълмен, а сега беше нагъл и противен плужек, набързо го намразих, това е то талант, страхотен е актьора. Госпожа "Беда" е уникалната всевластна и наперена корейска аджума, всички сцени с нея трябва да се гледат системно от жени с ниско самочувствие, особено последната ѝ, когато си постави мъжа на мястото му, гадината най-сетне си получи заслуженото. Едната от приятелките, самотната майка, дето беше като божикравичка, толкова добре играеше ролята си, гледала съм я с отворена уста. Всъщност, всички бяха много убедителни. Много силна и емоционално наситена сцена направиха главната и другата секретарка, жестомимичното послание ме разтърси и разплака. Само леко недоразвита ми остана линията на четвъртата приятелка, барманката. Втората двойка допринесе също много за непринудената атмосфера, често се усещах, че чакам с нетърпение развитието на историята. Главните - имаха ли химия или не, всеки си преценя според собственото усещане, за мен бяха чудесни и ме радваха на екрана.

Позитивен сериал, препоръчвам за отпускане и подобряване на настроението!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8.12.2017 г. at 12:18, dido100 написа:

Не е зле, но Бек Джин Хи се е докарала по модата на "ходещите скелети" и изглежда отвратително. Но дори и нейното състояние не е толкова отчайващо, като това на Джонг Хйе Ин, която е толкова отблъскващо скелетосана, че в сравнение с нея концлагеристите изглеждат затлъстели. Няма да слагам ненйни снимки, защото предизвикват  отвращение и гадене.

Напълно си прав.Гледам и се чудя какво е това,мъж,жена или джендер.А то се оказа Jung Hye-In.

 

На 8.12.2017 г. at 12:18, dido100 написа:

Не е зле, но Бек Джин Хи се е докарала по модата на "ходещите скелети" и изглежда отвратително. Но дори и нейното състояние не е толкова отчайващо, като това на Джонг Хйе Ин, която е толкова отблъскващо скелетосана, че в сравнение с нея концлагеристите изглеждат затлъстели. Няма да слагам ненйни снимки, защото предизвикват  отвращение и гадене.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми хареса сериала , гледах го основно заради Baek Jin Hee. Предния сериал дето го гледах пак беше с нея. Вярно е, че е доста слаботелесна, но пък  е симпатична и сладка актриса. Оставя приятно впечатление.

Off Topic

Втората двойка, до края между тях нямаше нищо романтично и си останаха добри колеги. Възрастовата разлика беше доста голяма между тях. Той по скоро я възприе като по-голяма сестра или майка. Знаем колко самотен се чувстваше, и как караше главния герой да му бъде брат. Определението за корейска любов - мъжа чисти къщата, жената си навирила краката и си играе на телефона.  За мен беше тактическа грешка първо да отстранят нейния нов/стар шеф, а след това да се занимаят с Резака/директор Jo.  Резака беше по голямата опасност. Голяма драма направиха ,че нея я върнаха при стария и шеф. А трябваше да гледат от позитивната страна. Отиде в главния офис което и беше мечта. Не беше секретарка на любимият си , което означаваше че тя вече не нарушава правилата си(за влюбването в шефа). И той що не се върна в къщата при нея , след като вече не бяха началник и подчинена?  Доста объркано. Иначе двамата главни герои знаеха какво искат и как да го постигнат. Не се притесняваха да покажат собственическо поведение към другия. Сцената в къщата когато той каза на бившата си жена, дай да излезем навън да поговорим, и Юни го хваща за пръстите на ръката и вика - Аз не те пускам, обеща ми днес да правиш каквото ти кажа!! Бившата му вика - Ами тогава и аз ще остана, Юни контрира - Ама това е моята къща. Бившата - ами той е наемател на втория етаж, и го пита Ще ме черпиш ли един чай. Юни - аз ще ви почерпя чай. Още ме е смях на тази сцена, не беше за хора със слаби нерви.

  Като цяло, не напрягаш сериал. Общо взето дава това което очакваш. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...