Jump to content

Just Between Lovers (2017-2018)


Recommended Posts

Ария, напротив, така като го гледам и така мисля, че и сценаристите се опитват да ни покажат, че той е един нещастен човечец, който се прикрива с арогантно  и егостично поведение. Кидо е права, че това е история за човешките съдби, които откриваме посредством трагедията. 

 

Off Topic

И ко, Ганг Ду ше умре ли :mad2:Все пак се надявам, че щом ни показаха в превюто за следващите епизоди, че има таква вероятност, особено финалната сцена, много се надявам да не е така :cry:

 

Може ли някой да намери музиката, когато почва сериалът, там където дават и един кораб, не всеки път я пускат, но в 13 епизод я пуснаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли не гледа този сериал.

 

Изключително наситен от към емоции сериал... поне за мен.

 

Принципно не харесвам мелодрами и тежки сериали, които ме натоварват прекалено много и сигурно, ако не ме беше грабнал от първи епизод, едва ли щях да го изгледам, няма празна серия или реплика, няма нещо, което да ме е издразнило. Всеки актьор беше подходящ за ролята си, никой не ме издразни, нито като игра, нито неговия герой. Героите - просто хора, които виждаш всеки ден, всеки добър или лош по-свой собствен начин, но не прекалено лош или прекалено добър, просто човек.

Поставям линк за цитати от сериала, някои, пак да посоча, поне за мен, много силни:  Тук

 

Ако не си изгледал 16 серия, не отваряй, спойлер:

Off Topic

За мен сериалът щеше да завършен дори да беше умрял, щях да бъда тъжна, но след като нито една серия не беше изгубено време за мен, нямаше да съжалявам. Все пак се радвам, че всичко се нареди накрая. Както написаха, някой път щастието за някой е нещастие за другиго.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1/24/2018 at 23:27, excape написа:

..............

Може ли някой да намери музиката, когато почва сериалът, там където дават и един кораб, не всеки път я пускат, но в 13 епизод я пуснаха.

 

OST-та на сериала ! :)

Може да се избират мелодиите.

 

П.С. И  тук - mp3 !

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко от този сериал ще ми липсва, главните герои най-вече! :wub:  И тези думи бледнеят пред  изпитаното удоволствие! Оценка 10+/10!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2/5/2018 at 14:16, pencheva_sz написа:

Всичко от този сериал ще ми липсва, главните герои най-вече! :wub:  И тези думи бледнеят пред  изпитаното удоволствие! Оценка 10+/10!

Свърши ли вече? Хъм, аз си чакам търпеливо превода, от уважение към преводачите, пък и вече съм го започнала с превод, но ти ме замисли дали да не погледна при руснаците и да го довърша на руски. И на мен ми е интересен сюжета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подминавах го няколко пъти, но случайно си го пуснах и.... грабна ме още от първи епизод. И аз ще чакам търпеливо, за да мога да му се насладя. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра психологическа драма. Всичко се случваше много бавно, но съвсем не беше скучно. Изгледах я с голям интерес. Отличен пример за това как от история за един час може да се направи успешен 16-20 часов сериал. Моите потичатания към създателите и актьорите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се извинявам за въпроса, но дали драмата е преведена на български до края и от къде може да се свали с превода? В случай, че няма да се превежда цялата, ще я догледам на друг език, но понеже съм почнала да гледам с българския превод, реших, че е редно да попитам тук от уважение към преводача. Мина доста време, затова се интересувам. Не е проблем да почакам още един-два месеца, само че ще се радвам на информация за превода. Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е преведена цялата и за съжаление, преводачката няма много време, почти никакво, да се занимава, затова става бавно. Ще стане все някога, но не мога да кажа никакъв срок за това. Ако имате възможност да гледате на друг език, направете го, защото няма да е скоро българския превод. На мен самата този ми е най-приоритетен за редакция, защото е повече от страхотен, но и аз изчаквам превода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста ми е тегаво да гледам драмата. Като почна някоя серия и имам чувството че никога няма да свърши. Все пак не е лоша. Може би се дължи на факта, че я започнах непосредствено след като изгледах Come here and give me a hug който много ми хареса. Явно имах по-големи очаквания... Главните не съм ги гледал досега, но добре се справят иначе. Като цяло не бих казал, че ще запомня драмата с нещо...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесва сериала, бавно..(игра на думи за бавното действие на сериала според коментари) ми влизат под кожата:kissx:

до средата сме стигнали у дома, върви много добре, въпреки малко по-дългите серии.. Главния трябва да го чуя и как пее :na2:(към почитателите на крор-а), щото много ми харесва как играе, и в Уока, и в шеф Ким, и тук, видях и един филм, че съм си запазила за гледане..(там заради друг артист, ама нейсе), айде, да снима следващия!!! Главната много хубав глас има, просто с такъв глас няма как да е типичен корейски женски образ:ph34r:. ОСТ-а е....!!!!! (само въвеждащата музика е объркваща, ама тя на телевизията ли е, на нещо друго ли, ама не може да е от филма, една такава спортно-оптимистична-като за сутрешна ведрина :D)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добра стиковка между главните - освен че изглеждат добре заедно, така си паснаха, все едно, че се познават от години. И, странно, през цялото време излъчваха  един мрак, тъга и обреченост, но въпреки това не ме отблъснаха и гледах с интерес. Струва си гледането сериала. Благодаря за субтитрите на целия преводачески екип!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса сериала, от доста време не бях попадала на филм, който така да ме развълнува и да задържи интереса ми до самия край. Главните направиха страхотна игра, пресъздадоха всяко чувство и в тъгата и в любовта бяха много истински. Стойностен филм, който заслужава отделеното време :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 31.01.2018 г. at 22:26, excape написа:

Никой ли не гледа този сериал.

 

Изключително наситен от към емоции сериал... поне за мен.

 

Принципно не харесвам мелодрами и тежки сериали, които ме натоварват прекалено много и сигурно, ако не ме беше грабнал от първи епизод, едва ли щях да го изгледам, няма празна серия или реплика, няма нещо, което да ме е издразнило. Всеки актьор беше подходящ за ролята си, никой не ме издразни, нито като игра, нито неговия герой. Героите - просто хора, които виждаш всеки ден, всеки добър или лош по-свой собствен начин, но не прекалено лош или прекалено добър, просто човек.

Поставям линк за цитати от сериала, някои, пак да посоча, поне за мен, много силни:  Тук

 

Ако не си изгледал 16 серия, не отваряй, спойлер:

  Скрий съдържанието

 

 

Подкрепям коментара. На абсолютно същото мнение съм и аз . Нито ми е бил скучен, нито бавен. Няма празен епизод, празна минута. Изключително емоционален сериал, изключително "Истински". Каста беше просто толкова добре подбран. Всеки си подхождаше идеално за ролята, а и нямаше излишен персонаж, което доста често се случва в други сериали, може би с цел да си запълнят 16-те епизода. Чест и почитания към бабето, което се тъпчеше с нездравословна храна :D  Двамата главни точно си пасват за ролите и си ги изиграха емоционално повече от задоволително. За младежа разбрах, че е бил певец - чуднично. Дано и с пеенето се справя така добре, колкото с актьорската игра :rolleyes: Уникален беше просто ;)

П. С. Единственото нещо, което не ми хареса в цялата тази продукция е заглавието на сериала :D виждайки постера и четейки заглавието си представям двамата девойката и младежа, как стоят и покрай тях се случват страшни неща - интриги, проблеми, а те просто си се разхождат наоколо , хванати за ръка, ухилено "просто влюбени", без да им пука за нищо :D  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, felicyti написа:

 За младежа разбрах, че е бил певец - чуднично. Дано и с пеенето се справя така добре, колкото с актьорската игра :rolleyes: Уникален беше просто ;)

О, да и като певец има прекрасен глас( стига да ти допада к-поп), въздействащ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

значи изключително талантливо момче :) Харесва ми саундтрака. Определено ще гледам и друг сериал с него ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро е, има драма! :) 

 

Този сериал е от по-редките случаи, в които почва неуверено и постепенно става по-интересно с напредване на епизодите.  (В повечето корейски напоследък, от един момент нататък се изчерпват и финалите са зле) Радвам се че продължих да го гледам след първите 4-5 епизода, защото много се накефих на някои моменти. :) Не е живото променящ, има си и неща които могат да се пипнат... Но силата му беше в това, че е земен и дори лошите герои не можеш да ги мразиш.  Имаше сцени със силни житейски послания, които да ни напомнят за важните неща които забравяме понякога.  :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...