Jump to content

Recommended Posts

Hello_Schoolgirl_film_poster.jpg

Hello Schoolgirl (2008)
Заглавие: 순정만화 | Pure Comic Strip
Година: 2008
IMDB
Държава: Южна Корея

В ролите:

Yoo Ji Tae

Lee Yeon Hee

Chae Jeong An

Kang In

Резюме:
30-годишният Юн У е обикновен чиновник, който въпреки възрастта си е твърде невинен и поради това е имал доста неуспешни срещи с момичета. Премествайки се в ново жилище, той започва често да среща Су Йонг - ученичка, която живее под него, много дръзко и енергично младо момиче. Междувременно Канг Сук е назначен на първата си длъжност като чиновник след завършването на университета и попада на Ха Кьонг, красива жена, която винаги пуши на едно и също място. Той се влюбва в нея, но тя все още търси следите на предишната си любов.

С български субтитри: :click: :click:

С английски субтитри: :click:

С руски субтитри: :click:

Личен коментар:
Имаше много смешни моменти и си мисля, че са спретнали готино филмче хорицата. Става въпрос за две двойки с голяма възрастова разлика. Може да очаквате романтична комедия със сладки герои tongue.gif 

• Like 1

Филмчето е наистина много хубаво.Историята и героите са толкова истински.Няма преувеличаване и измишльотини,всичко изглежда искрено и неподправено.Приятно и отпускащо,с малко тъга - мехлем за душата.

На мен ми беше интересно като цяло.

Адски сладка комедийка.

Момчето с патенцата по тениската направо го съжалявах през повечето време,

макар че сюжета не се върти кой знае колко около него и каката.

За другата двойка ... ами бяха много сладки. Определено ме държаха в очакване.

хареса ми, че съседа на момичето повече го беше страх от майка й, отколкото самото девойче

респект от всякъде .. типичен само за азиатците

Само връзката между заглавието и втората "любовна" история нещо не мога да я намеря,

но въпреки това се радвам, че намерих кога да изгледам и това филче.

А и уличното псе беше много готино :tongue:

много хубаво и приятно филмче... препоръчвам го на всички които искат да гледат нещо леко и приятно

п.с преди имах същят телефон като на девойката самсунг п510... даже още си е жив и здрав и работи...

п.с момчето с патенцата е Канг-ин(Kang-in) от Super Junior... аз му станах фен от "We Got Married" реалитито къде беше "женен" за Ли Юн Джи(Lee Yoon Ji)

Страшно сладко филмче.Актьорите бяха страхотни,много добра игра.Целия сюжет беше много приятен.Който не го е гледал го съветвам да го направи

Много приятно ще ви изненада този филм. Вобще не очаквах, да е толкова добър. Заглавието и обложката малко подвеждат, че ще е поредната отнесена и безсмислена история като Naked Kitchen, но това определено не е така. Засягат се доста интересни теми. Например как хората с възраста започват по-лесно да се отказват, да не се борят и да не поемат рискове. Това е едно от най-ценните качества, които никога не трябва да забравяме.

Мнооогооо сладко филмче Определено се превърна в един от любимите ми филми, а за Lee Yeon-hee от A Millionaire's First Love просто нямам думи - уникална е

Сега го изгледах...и наистина "чаровно" и дори леко "омайващо" филмче...

Сякаш "леково" са представени няколко "реални" образа, на фона на "живи" случки

от реалния живот и това прави филма съдържателен.

Актьорите са подбрани чудесно и определено въздействат с играта си.

Но съм съгласна, че името на филма някак не подхожда на сюжета..но може би

това е търсено...да открием смисъла в(до) епилога..

филма е уникален аз като го гледах преди месеца толкова много ми хареса че направих субтитрите тези в унакса са мой не знам тези линка в началото на кой са

Филма мие в класацията за любими филми , щех да плача от радост накрая

Много сладко филмче!Има някаква хармония в играта на актьорите и обстановката..много ми харесаха моментите със снимките - бяха направени по много артистичен начин

Много сладурско филмче :P

"Хайде да се държим за ръце до зад ъгъла.Никой няма да ни види !"-това може би беше един най-сладките моменти във филма ! :heart:

Hello.Schoolgirl.2008.002919294.jpg

Много приятно филмче,заслужава си двата часа :D

Здравейте, субтитрите в bgshare не се отварят. :(

Здравейте, субтитрите в bgshare не се отварят. :(

суб-тук

самия филм може и от тук :)

Уникален филм наистина.Толкова истински и непринуден. От първата сцена до последната,все едно времето е спряло и съпреживяваш заедно с актьорите. Музиката,заснемането,играта,всичко,всичко е просто брилянтно изпълнено. Леле доста се въодушевих,но така е пред стойностните неща и боговете мълчат. Гледайте го,опредлено каквото и да прочетете като коментари и т.н то нищо не е сравнимо с усещането при гледането на този филм. Останах без думи,мога само да съм благодарен ,че съм един от щастливците изгледали това съвършенство. :thanks:

Само да вметна,че Lee Yeon-hee много ми приличаше в определени моменти на Kim So Yeon. Имат някой доста сходни черти в лицето.

Останах с много голямо впечатление от целия филм. :)

Историята е на практика обикновена и в това се крие най-големия и чар.

така чувстваш героите по-близко до себе си... :)

И двете двойки бяха много сладки,но първата сякаш малко повече ми хареса...

Съученичката на главната ми беше много позната след това се сетих,че е Sooyoung от SNSD ..справи се много добре и би трябвало да и дават повече роли..