Jump to content

Recommended Posts

Hello_Schoolgirl_film_poster.jpg


Hello Schoolgirl (2008)
Заглавие: 순정만화 | Pure Comic Strip
Година: 2008
IMDB
Държава: Южна Корея


В ролите:

Yoo Ji Tae

Lee Yeon Hee

Chae Jeong An

Kang In

Sooyoung (Girls' Generation)

Резюме:
30-годишният Юн У е обикновен чиновник, който въпреки възрастта си е твърде невинен и поради това е имал доста неуспешни срещи с момичета. Премествайки се в ново жилище, той започва често да среща Су Йонг - ученичка, която живее под него, много дръзко и енергично младо момиче. Междувременно Канг Сук е назначен на първата си длъжност като чиновник след завършването на университета и попада на Ха Кьонг, красива жена, която винаги пуши на едно и също място. Той се влюбва в нея, но тя все още търси следите на предишната си любов.

 

С български субтитри: :click: :click:

С английски субтитри: :click:

С руски субтитри: :click:

 

Личен коментар:
Имаше много смешни моменти и си мисля, че са спретнали готино филмче хорицата. Става въпрос за две двойки с голяма възрастова разлика. Може да очаквате романтична комедия със сладки герои tongue.gif 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмчето е наистина много хубаво.Историята и героите са толкова истински.Няма преувеличаване и измишльотини,всичко изглежда искрено и неподправено.Приятно и отпускащо,с малко тъга - мехлем за душата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми беше интересно като цяло.

Адски сладка комедийка.

Момчето с патенцата по тениската направо го съжалявах през повечето време,

макар че сюжета не се върти кой знае колко около него и каката.

 

За другата двойка ... ами бяха много сладки. Определено ме държаха в очакване.

 

хареса ми, че съседа на момичето повече го беше страх от майка й, отколкото самото девойче

респект от всякъде .. типичен само за азиатците

 

 

Само връзката между заглавието и втората "любовна" история нещо не мога да я намеря,

но въпреки това се радвам, че намерих кога да изгледам и това филче.

А и уличното псе беше много готино :tongue:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много хубаво и приятно филмче... препоръчвам го на всички които искат да гледат нещо леко и приятно

 

п.с преди имах същят телефон като на девойката самсунг п510... даже още си е жив и здрав и работи...

 

п.с момчето с патенцата е Канг-ин(Kang-in) от Super Junior... аз му станах фен от "We Got Married" реалитито къде беше "женен" за Ли Юн Джи(Lee Yoon Ji)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшно сладко филмче.Актьорите бяха страхотни,много добра игра.Целия сюжет беше много приятен.Който не го е гледал го съветвам да го направи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятно ще ви изненада този филм. Вобще не очаквах, да е толкова добър. Заглавието и обложката малко подвеждат, че ще е поредната отнесена и безсмислена история като Naked Kitchen, но това определено не е така. Засягат се доста интересни теми. Например как хората с възраста започват по-лесно да се отказват, да не се борят и да не поемат рискове. Това е едно от най-ценните качества, които никога не трябва да забравяме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега го изгледах...и наистина "чаровно" и дори леко "омайващо" филмче...

Сякаш "леково" са представени няколко "реални" образа, на фона на "живи" случки

от реалния живот и това прави филма съдържателен.

Актьорите са подбрани чудесно и определено въздействат с играта си.

Но съм съгласна, че името на филма някак не подхожда на сюжета..но може би

това е търсено...да открием смисъла в(до) епилога..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

филма е уникален аз като го гледах преди месеца толкова много ми хареса че направих субтитрите тези в унакса са мой не знам тези линка в началото на кой са

Филма мие в класацията за любими филми , щех да плача от радост накрая

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладко филмче!Има някаква хармония в играта на актьорите и обстановката..много ми харесаха моментите със снимките - бяха направени по много артистичен начин

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладурско филмче :P

"Хайде да се държим за ръце до зад ъгъла.Никой няма да ни види !"-това може би беше един най-сладките моменти във филма ! :heart:

 

Hello.Schoolgirl.2008.002919294.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникален филм наистина.Толкова истински и непринуден. От първата сцена до последната,все едно времето е спряло и съпреживяваш заедно с актьорите. Музиката,заснемането,играта,всичко,всичко е просто брилянтно изпълнено. Леле доста се въодушевих,но така е пред стойностните неща и боговете мълчат. Гледайте го,опредлено каквото и да прочетете като коментари и т.н то нищо не е сравнимо с усещането при гледането на този филм. Останах без думи,мога само да съм благодарен ,че съм един от щастливците изгледали това съвършенство. :thanks:

Само да вметна,че Lee Yeon-hee много ми приличаше в определени моменти на Kim So Yeon. Имат някой доста сходни черти в лицето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Останах с много голямо впечатление от целия филм. :)

Историята е на практика обикновена и в това се крие най-големия и чар.

така чувстваш героите по-близко до себе си... :)

И двете двойки бяха много сладки,но първата сякаш малко повече ми хареса...

Съученичката на главната ми беше много позната след това се сетих,че е Sooyoung от SNSD ..справи се много добре и би трябвало да и дават повече роли..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...