Jump to content

Money Flower (2017)


Recommended Posts

spacer.png

 

Money Flower (돈 꽃)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Money Bouquet

Период на излъчване: 11 ноември 2017 – 28 януари 2018

Време на излъчване: Събота - Неделя 22:00

Жанр: Романс, Бизнес

Канал: MBC

Епизоди: 24

Режисьор: Kim Hee Won (I Summon You, Gold!, Always Spring)

Сценарист: Lee Myung Hee (Jang Youngsil, Air City)

Субтитри: Английски

          

Участват:

Jang Hyuk като Kang Pil Joo

Jo Byung Kyu като Kang Pil Joo (young)

Park Se Young като Na Mo Hyun

– Kim Ji Min като Na Mo Hyun (young)

Jang Seung Jo като Jang Boo Chun

– Chae Sang Woo като Jang Boo Chun (young)

Han So Hee като Yoon Seo Won

– Jeon Hae Sol като Yoon Seo Won (young)

Lee Soon Jae като Jang Gook Hwan

Lee Mi Sook като Jung Mal Ran

Sun Woo Jae Duk като Jang Sung Man

Kang Sung като Jang Yeo Chun

Park Ji Il като Na Ki Chul

 

Резюме: Money Flower е история за тези, които мислят, че контролират парите, но всъщност са водени от чиста алчност…

 На Мо Хьон (Park Se Young) е екоактивистка и учителка по химия в основно училище. Тя е жена със свободен дух, добър слушател е и обича да се забавлява. Мечтае един ден да намери своята сродна душа. В същото време Канг Пил Джу (Jang Hyuk) израства в сиропиталище, но след упорит труд и много лишения става началник на правния екип на компания "Чонга". Бързата мисъл на Канг Пил Джу и неговото внимание към детайлите го правят неразделна част от компанията, но и мишена за колегите му, които завиждат на постиженията му…

 

 

Свали с английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

С руски субтитри + OST :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чанг Хьок е страхотен актьор, но резюмето на сериала го кара да изглежда като претоплена версия на друг негов сериал "Мидас". 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма главоблъсканица тук- кой син ,кой сват и кой на булката брат:28558:.Май ще повтарям първи епизод.

Off Topic

Двама сина на дядката-ясно.Роман настрана на единия -ясно и двама сина от любовницата , които с лодката и майката минаваха реката.Едното дете-адвоката- ясно, другото  не се разбра живо или мъртаво. Любимецът- малкият внук, син на втория син на дядката, а нелюбимецът- на починалия.Да, но с това ДНК  малко мътно.И дядката май е кръшкал. И тая там слугиня или наложница, каква го раздава и тя с много власт и против снахата-  жената на  починалия син и големия внук.

 Ще се гледа. Чан Хьок,естествено- бонус, но и другите актьори -супер. Харесах всички, пък  и има  шанс да е интересна историята , в която отмъщението и жаждата за пари и власт, ще дърпат конците

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия тук взеха първенството за най-много направени ДНК- тестове в корейски сериал :28558:. Без това откритие и сериал нямаше да има, пък сигурно по тая причина. и цял седми епизод  му посветиха. Като открит урок беше- да му мислят прелюбодейките! :896767:

А с драгия зрител си направиха гаргара-  единият секретар многократно  пръска косми, а другият секретар  многократно ги събира.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка не е кръшкал само бащата. 

Off Topic

Тази майката баси опасната работа излезе и тя.

Сериалът радва много, интрига след интрига. Пък и ми харесва как свършва всяка серия добре го измислят за да ти се иска да гледаш и следващата. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво сериалче,  има интрига, има от всичко.

Обаче главният герой, заслужава такъв бой...

Отмъщение..?

Да натика любимото момичето в ръцете на оня вятърничевия.

Тия пари... и борба за власт унищожават живота на всички... На никой не прощават...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани ти парите и отмъщението, аз  жив го ожалих тоя съпруг.Без силици остана  да тъче на два стана в работно и извънработно време,    но сега  най-после, ще си почине само  с епруветките.:28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам кой му е правил ушите ама много ми дразнят окото ;д Като го покажат в кадър първо те ми привличат вниманието :D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, automatisch.Engel написа:

Не знам кой му е правил ушите ама много ми дразнят окото ;д Като го покажат в кадър първо те ми привличат вниманието :D:D

По-вероятно да не ги е ремонтирал просто.Абсурд някой да се е изгаврил така- вярно дразнят,  повече  даже и от любовницата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Изненадващи обрати всеки епизод  и изненадваща липса на коментари, сигурно защото няма лиготии.Но  аз пък, от  текущите, които гледам,    тоя  си го чакам с интерес.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Kiddo написа:

Хахахахахаха чак да им се скараш на руснаците :D:P

 

 Направо!:28558: С този взрив  за  край на 14 :o,  китки  с листенца не останаха у нас  от бройкане - "шЪ гУ бъде-  ня'а гУ бъде"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хич и не съм погледнала кога излизат. Май ги гледах с преводачката последните... Вече забравих, то един сериал или филм съм подхванала,

белким нещо ме грабне неописуемо...:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жените сме опасни начи.. зад всеки проблем една жена. Тая Му Хьон ще прецака всичко. Пил Чу много добре си върви по неговия си път, но тая ако го обърка ще ме е много яд. Искам да ги изкачи до най - високо Бу Чанга и майка му и после да им вземе всичко, точно в момента, в който се чувстват най - сигурни. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега върви много добре. Има нещо в атмосферата, в този интериор, в който страхотно се смесва ретрото със съвременността, в тази кралска по размери и разкош резиденция, което отпраща сериала в някакво безвремие. Уж действието се развива в наши дни, а всичко, което се случва, би могло да е история от миналото, защото хората с техните страсти и пороци, с безумната им алчност, не се променят. И разбира се, идеята за отмъщението - граф Монте Кристо ряпа да яде! Само дето не мога още да схвана ходовете на главния герой. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дядото каква зловеща фигура е! Маниакално вкопчен в икономическата си империя, насъсква внуците си като бойни петли, защото в конкуренцията се раждали добрите решения. Засега виждаме как се раждат гадости, мизерии и огромна омраза. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Превъртях двата нови епизода без превод, от мерак да видя пораженията. И к'ва стана тя?

Off Topic

 

Язък за патакламата и колите.Всички живи и здрави, като след катастрофа в корейски сериал.:896767:

Пък тоя Бу Чон , жив да го ожалиш! Не случи ни на майка, ни на баща, ни на любовница, че и  на жена. През цялото време ми е  жертва, но май взе да се светва за биг брадъра.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...