Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

A Day(하루)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Haroo

Премиера: 15 юни 2017

Времетраене: 90 мин.

Жанр: Драма, Трилър, Криминален

Режисьор: Jo Sun Ho

Субтитри: Английски

:imdb:

 

Участват:

Kim Myung Min като Kim Joon Young

Byun Yo Han като Lee Min Chul

Yoo Jae Myung като Kang Shik

Shin Hye Sun като Mi Kyung

Jo Eun Hyung като Eun Jung

Im Ji Kyu като Yong Seon

Kim Chae Yeon като Hee Joo

Jang Dae Woong като Dong Soo

Kim Hyung Bum като Kim Kyung Wi

Kim Ye Joon като Ha Roo

Lee Yoo Ha като light attendant

Han Hee Jung като Suk Hoon's mother

Park Min Soo като Suk Hoon

Jang In Ho como Villa man

 

Резюме: Известният хирург Ким Джун Йонг (Kim Myung Min) е постоянно зает с работа и почти никога не вижда дъщеря си Ън Джонг (Jo Eun Hyung). За него работата е винаги на първо място, докато един ден Ън Джонг не умира пред него в трагичен инцидент. Но когато този ден започва да се повтаря отново и отново, Ким Джун Йонг търси начин да спаси дъщеря си на всяка цена…

 

Български субтитри :subs: :click:

С български субтитри :click: :click:

С български и английски субтитри :click:  

С руски субтитри и озвучаване :click:

Онлайн с руски субтитри :click: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми. Безупречна актьорска игра. 90 минути, откога не бях гледала толкова кратък филм :D Не можаха да го размият, може би и заради ограничения интервал от време, в който се развиват събитията. Нямаше лоши, всички обичаха и бяха водени в действията си от любовта. Изборите, които правим, могат да засегнат и други, добре е да го знаем. Всички получиха своя урок и прошка. Като на кино, разбира се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно съм съгласна с предното мнение! Бюн Йо Хан отново на ниво и въпреки че много прилича на един друг филм, който гледах с него, съм доволна.

Недостатък бяха английските субтитри - пълна обърквация с родовете, както и контекстът се губеше на моменти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добър филм, наистина си заслужава положителните коментари! Актьорите пресъздадоха отлично различните емоции на своите герои:

Off Topic

от безнадеждността на случилото се, през надеждата, че денят се повтаря и могат да предотвратят трагедията, до отчаянието, че каквото и да опитат, резултатът накрая остава същият. И страхът, че може това да е последният път, в който имат шанс да променят хода на събитията. И в края, разбира се - силата на покаянието и прошката.

 

И тримата мъже в главните роли бяха чудесни, същото мога да кажа и за дъщеричката на главния - не съм я гледала другаде като че ли, а е много симпатично и естествено хлапе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина много добър филм. Държи интереса на зрителя до самият край. На пръв поглед познат сюжет, и видимо се досещаш какъв би бил финалът, но  начинът по който азиатското кино ни поднася тази история си има свои собствен чар и индивидуалност. Много добър актьорски състав и изключително въздействаща актьорска игра. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...