Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Untouchable (언터처블)

Страна: Южна Корея

Период на излъчване: 24 ноември 2017 – 13 януари 2018 г.

Време на излъчване: Петък - Събота 23:00

Жанр: Трилър, Мистерия, Мелодрама

Канал: JTBC

Епизоди: 16

Режисьор: Jo Nam Kook (Fantastic, Last, Empire of Gold, The Chaser)

Сценарист: Choi Jin Won (The Man in the Mask, Big Man)

Субтитри: Английски

          

Участват:

Jin Goo като Jang Joon Seo

Kim Sung Kyun като Jang Ki Seo

Jung Eun Ji (A Pink) като Seo Yi Ra

Koh Joon Hee като Goo Ja Kyung

Park Geun Hyung като Jang Beom Ho

Choi Jong Won като Goo Yong Chan

Ye Soo Jung като Madam Park

Shin Jung Keun като Yong Hak Soo

Son Jong Hak като Jang Beom Sik

Park Won Sang като Go Soo Chang

Jin Kyung като Jung Yoon Mi

Bae Yoo Ram като Choi Jae Ho

Kyung Soo Jin

 

Резюме: Сериалът се развива в град Пукчон, доминиран от семейство Чанг вече три поколения, и разказва историята на двама братя от семейството.

Чанг Джун Со (Jin Goo) е шеф на полицията и втори син на патриарха на клана Чанг Бом Хо (Park Geun Hyung). Но след като жената, която обича е убита, Джун Со решава да стигне до истината на всяка цена, сблъсквайки се с тайните на своето семейство…

 

 :essub:

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

Онлайн с български субтитри :click:

Свали с английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой ли не следи сериала? При условие, че в една от главните роли е Чингу? Вчера реших да го пробвам и и имам налице три изгледани серии. Бавно ми върви действието, макар и интересно. Имам чувството, че в Корея всички полицаи могат да поставят рекорди по бягане. Очаквам да вкарат повече динамика, че да не ме изгубят като зрител. Както винаги, запомнящ се Park Geun-Hyung (бащата Чанг) , леден поглед и силно присъствие. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Завладяващи първи 4 серии! Двете братлета са уникални, а бившият президент - ах, какъв страхотен лошко! Драма до дупка, пускат и кръвчица, само без огнестрелни оръжия, разбира се, ама току и някой пистолет се появява :es: Интересно как се наричат дерибеите на корейски (макар техните дерибеи да играят с големи мащаби, лошо ли да си имаш градче от над 1 милион?).? Власт и престъпление, ура! Ще се следи с интерес, може да зашият сюжета в която посока искат, яко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой има ли представа какъв е фентъзи елементът в сериала? Има ли наистина такъв? Гледам, че в koreandrama.org са го посочили, но никъде не откривам описание в резюметата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никакво фентъзи няма в сериала, не че много "навреме" отговарям за това, но сега тъкмо го гледам.

След слепия се прехвърлих на този със същата главна актриса и това, което там ми липсваше, тук го има, макар и слабичко. На мен ми е интересен, а и много си харесвам чингуто. :inlove:

Двамата братя със сложните си взаимоотношения, както и жената хитра лисица на единия - страшни роли правят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...