Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

НЕВИННИ СТЪПКИ
 

година: 2005
режисьор: Park Young Hoon
жанр: комедия, романтичен (но не трагичен)
времетраене: 110 мин.
език: корейски

 

в главните роли:

Moon Geun Young (My Little Bride, A Tail of two sisters и др.)
Park Geon Heong (Riverbank Legends, The Kingdom of the Winds)

сюжет:

На Йонг Се е прочут състезател по спортни танци, най-добрият в Корея, докато неговият съперник не му причинява травма и той се отказва от танците. От Китай пристига нова танцьорка и мениджърът на Йонг Се го убеждава да станат партньори. Разбира се, нашите герои трябва да сключат фалшив брак, за да остане момичето в Корея. В един момент се оказва, че тя не е тази, за която се представя, и не може да танцува. Започват от нулата, а покрай танците май нещо друго започва smile.gif... Старият враг се появява на хоризонта.
:essub:


С български субтитри: :click:  :click: 

Онлайн с български субтитри: :click:

С английски субтитри: :click: 

С руски субтитри: :click: 

Онлайн с руски субтитри: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмчето е страхотно!! Лично на мен много ми хареса! Като чух музиката и видях че танцуват ми се прииска и на мен! Уникално актьорско изпълнение на Park Geon-hyeong и Moon Geun-young..въпреки че според мен някакси не я бяха подбрали добре за ролята Geun Yoong ...малко нискичка и изглеждаше точно като малко момиче..но пък ми хареса как игра..!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен филма много ми харесва. Оставя приятни емоции на края, а и като цяло беше позитивен.
По принцип не съм голяма почитателка на Moon Geun-young, дори сега в Пепеляшка не ми е много симпатична, защото в нея има нещо, което ту ми харесва, ту ме отблъсква, но тук се справи много добре, дори беше чаровна. Сигурно ще свикна и с нея, но за момента ми е малко трудно, защото е малко особена. Но както и да е, филма беше хубав, ОСТ също.

Редактирано от k1227
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмчето е страхотно!! Лично на мен много ми хареса! Като чух музиката и видях че танцуват ми се прииска и на мен! Уникално актьорско изпълнение на Park Geon-hyeong и Moon Geun-young..въпреки че според мен някакси не я бяха подбрали добре за ролята Geun Yoong ...малко нискичка и изглеждаше точно като малко момиче..но пък ми хареса как игра..!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен филма много ми харесва. Оставя приятни емоции на края, а и като цяло беше позитивен.

По принцип не съм голяма почитателка на Moon Geun-young, дори сега в Пепеляшка не ми е много симпатична, защото в нея има нещо, което ту ми харесва, ту ме отблъсква, но тук се справи много добре, дори беше чаровна. Сигурно ще свикна и с нея, но за момента ми е малко трудно, защото е малко особена. Но както и да е, филма беше хубав, ОСТ също.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса филмчето - свежо,с красива история.Комедията беше доста добра,но заразлика от някой филми,които леко си "изпростяват" в този тя беше някак нежна...

Времето с филма ми мина неусетно и доста се насладих на Moon Geun-young - страхотна актирса..много добре се справи с китайския акцент.Въобще 6 има от мен :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак съм аз с проблем. Този филм няма ли го в замунда или друг торент? С това сваляне по-горе нещо не мога да се оправя. Като свърши брояча за да го изтегля той започва на ново. :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много съм доволна от филма. Струва си да се гледа. Лошото е че след такова филмче после трудно си харесвам друго за гледана и пада голямо търсене. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятно филмче бих казала. По принцип трудно се адаптирам като гледам някой корейски или японски филм, но с този времето мина неусетно. Moon Geun-young съм я гледала и преди... и мога да призная, че е наистина добра акриса! С цялата тази танцувална атмосфера и на мен ми се пританцува, въпреки че съм като спъната в краката. :lol:Препоръчвам го горещо! Не мисля, че някой ще съжалява, ако го гледа. Простичък сюжет, но много леко и красиво представен. Все повече ми харесва корейското кино (и японското, но да не се отплесваме..),

защото за разлика от американското кино този тип филми щеше да завърши със двамата главни герои спечелили състезанието, на главния от самосебе си се оправя крака, а лошият тип се разкайва.. захаросана история до края.

Невероятно е как е представен този и много други корейски филми... много по-близко до нас и в рамките на възможното! ;)

Редактирано от desjer
Използвай опцията SPOILER за развитието на филма.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега го гледав, прекрасно филмче. Веднаш штом почна ја препознав актерката од My little bride и си реков ова мора да биде слатко филмче :) И така беше. Кога гледам вакви филмови посакувам и јас да бев еден супер танчар :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста отдавна го бях гледала;Напълно съм съгласна със мненията нагоре...сладурско филмче,страхотна актьорска игра..особено от страната на Moon Geun-young :) ..тук е доста малка,даже малка бих казала...,но таланта си е талант,няма възрастова преграда!

За пореден път се доказва,че невъзможното става възможно- някаква китайка с развален корейски да започне да танцува,като преди това въобще не го е правила.... и на всичкото отгоре да участва в състезание сред професионалисти ...

..не мисля,че някой ще съжалява след като го изгледа ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасно филмче, гледа се на един дъх. Много ми хареса актьорската игра и положителния заряд, който носи филма. С удоволствие бих го гледала отново. :yes::yes::yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много красив филм, истинска наслада за душата! И естествено няма как да пропусна прекрасната песен на "Kang Eun Soo - 1000 years"! Много ми допаднаха главните актьори, беше голямо удоволствие за мен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нежен филм, романтичен и лиричен, с много танци. Браво на актьорите, танцуваха истински и нелошо! Само тази главната... Добра актриса е, ама те и гимназистките изглеждат по-големи на години от нея. Да й дават само роли на ученички, щото в романтичен неученически филм, всеки неин партньор изглежда като педофил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен филм! Танци,музика и любов в едно ^-^Много ми хареса как танцува Moon Geun-young много е сладка и очарователна.Определено се забавлявах докато ги гледах как танцуват,а танците бяха наистина невероятни :thanks: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасен, чувствен, нежен ! Определено ще го запомня най-вече с репликата

"...Обичаш ли ме ? Докато танцуваш с мен ме обичай..."

разтуптя ми сърчицето, пък и главната ми е слабост, а тук беше невероятна !

Задължителен за гледане от любителите на романтични филмчета, а и не само !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...