Jump to content

Wise Prison Life (2017-2018)


Recommended Posts

5 hours ago, Kiddo said:

Значи... Няма такъв сериал! Сериозно!

Досега така не съм се смяла нито на филм, нито на сериал. В тази килия са ги събрали такива образи, че...

Остават ми 3 серии до края и наистина ще ме учудят, ако някой не утепе Луни :D:D:D

Този е по-голям дразнител от Родни Маккей и Шелдън Купър /а те са ми критерий за дразнители/ събрани заедно :wub::es::28558:

 

Бай дъ уей, много ми хареса и това, че 4-мата главни са с еднакви инициали - J.H. Чудя се дали някакъв по-специален замисъл зад това.

 

Spoiler

Няма никой да го утрепа, той сам ще се погрижи за това!

 

Голям образ е, чудесна игра на актьора. Но и в Secret Forrest беше страхотен! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off Topic

Стига де! Ако го бастисат по корейски, ще намразя tvN!

 

И ролята му в Гората бледнее пред този уникален образ :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет :)

Kiddo, споко :)  Няма да умре. Краят на неговата история е...

Off Topic

ами такава е реалността.

 

Kiddo е права. Просто няма такъв сериал (и не само корейски). И надзирателите, и затворниците са просто уникални :)

 

Жалко, че свърши :( Искам още епизоди...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единствената причина да не дам пълно 10/10 на този сериал е, че сценаристът ми разби сърцето! Трудно ще го преживея, на терапия може да ходя. Мъка, ей, мъка :(

 

Пандизчиите - кой от кой по-луд и по-готин. То пък един да нямаше не на място! Идеално подбрани, чудесно изиграни. Изобщо не мога да ги опиша, защото са наистина неописуеми! :) Но Кайст с неговото фъфлене, Ю и Луни като "двойка"... Тези образи надали ще ги забравя някога! :)

Персоналът в затвора - разкош! :) Като започнеш с готините охранители, минеш през шашавия доктор и стигнеш до двамата шефове - директорът и капитан На. Директорът беше чудесен с тази вечно ухилена физиономия.

Тук дори и Кристал беше чудесна - и като жена, и като образ, и като игра. Грам не ме подразни.

 

Ако Дже Хьок беше осъден за по-дълго време, със сигурност щеше да стане шеф на сите пандизчии :) Неговата банда беше най-яка и ги свързваше не страх, а уважение и приятелство. Наистина беше роден за затворник :D И хич не беше толкова тъп, колкото изглежда :D

За Луни мога да изпиша трактат, но и мога да го опиша с 2-3 думи - нЕма такъв образ като неговия! :D Просто уникален отвсякъде! И в общи линии, няма човек, с който да съжителстваше, и да не го халосваше понякога. Баси дразнителят готин! :)

Та - разкошен сериал, разкошен сценарий, разкошни актьори и образи, великолепно изиграни! И чиста неподправена комедия без никакво преиграване и без грам пълнеж!

9,99/10!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И друго има, което наистина ме учудва.

Предвид, че сериалът не е романтика, фентъзи или криминален, е 5-ят по рейтинг на tvN. Ако изключим Гоблин и Reply 1988, този е почти наравно със Signal и Reply 1994. Разликата в рейтинга им е под 1%. Учудена съм, че корейците са го оценили толкова високо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми харесва сериала, но на моменти ми се иска Джехьок да го фрасна по главата с нещо, белким забърза. Наркоманът, няма такъв образ и такава уста. Като недостатък ще отбележа, че сериите са прекалено дълги. колкото и да са ми интересни, ми идват в повечко и трябва да ставам по-рано сутрин, за да си ги догледам :D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, на кака откачалката! :D:D:wub:

 

Маце, това не е никакъв недостатък! Даже ми идваха късички, можеше по 2-3 часа да са и пак нямаше да ми омръзнат! :)

А на Дже Хьок бързината е пословична :D Наистина ти идва на моменти да го хлопнеш с нещо :D

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сори за буквите, но много говорят и бавно става.... а все пак съм и на работа :)  аз вече 3 пъти съм го гледала ... а някои сцени поввече от 10 :) и на мен ми идват къси сериите :)

 

Мацкова,

GXCN38WDPDH3YF3H5VU7_1024x0.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Bo_123 написа:

сори за буквите, но много говорят и бавно става.... а все пак съм и на работа :)  аз вече 3 пъти съм го гледала ... а някои сцени поввече от 10 :) и на мен ми идват къси сериите :)

 

Ако някой трябва са се извини - това е моя милост ! :blush:  С голям интерес гледам Wise Prison Life и изгубих търпение в един момент ... то и при тези коментари в темата ;).

Лично нямам проблем  да гледам с руски или с английски букви, а започнах да притискам за по-бързи български! Съжалявам ! :(

Още веднъж благодаря за превода ! Знам, колко лично време и лишване от други любими неща отнема и много ценя това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2/12/2018 at 10:49, Bo_123 написа:

 

Ким Дже Хьок как хубаво пее :wub:Тук

 

Направо великолепно! :wub: 

 

Аз чинно си гледам вече 5 епизода и още чакам споменатата комедия. Да, всички са различни чешити, да, динамиката в групата е изключително интересна, образите им са страхотно представени, но за час и половина епизод я се засмея 2-3 пъти, я не. Драма в смисъл на сълзи и подсмърчане може и да няма, но в показаното не виждам нищо забавно...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо го приключих и сега се чудя какво да правя с живота си...

Великолепен сериал. Страхотна китка откачалки; влюбих се във всичките. Диалози, сюжет - без грешка. Дори онова "но!" пак си беше на място, предполагам. Актьорите бяха умопомрачителни, всичките. Не знам кой и как е събирал каста, но шапка му свалям. 

Няма да правя поименен анализ, всичко му беше страхотно. Пак ще се гледа след време, определено. 10/10

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам,дали ще има превод и на останалите епизоди.Сериалчето много ми хареса,забавлявам се с него,нямам търпение да разбера какво ще се случи по нататък.Всички герои са големи образи а 10 серия завърши малко гадно с лошия.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що изгледах и последния епизод, и просто не мога да си спестя коментара - Прекрасен! Отдавна не бях гледала сериал, в който така сполучливо да са разгърнати историите на толкова много персонажи. Ударих му много смях и много сълзи, но такива от щастие. С тези съкилийници и пазачи без проблем бих си откарала една присъда.

nikita, сериите, които все още са без превод, се оказаха на не толкова сложен английски, така че може да ги пробваш. Бях се заблудила, че са преведени докрай, но просто не можах да издържа и си ги изгледах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...