Jump to content

Wise Prison Life (2017-2018)


Recommended Posts

2kK5H4k8qJDS0SSqQ25xKV3DZvB.jpg

 

Wise Prison Life (슬기로운 감빵생활)

Страна: Южна Корея

Период на излъчване: 22 ноември 2017 - 18 януари 2018

Време на излъчване: Сряда - Четвъртък 21:30

Жанр: Драма

Канал: tvN

Епизоди: 16

Режисьор: Shin Won Ho (Reply 1997, Reply 1994, Reply 1988)

Субтитри: Английски

          

Участват:

Park Hae Soo

Jung Kyoung Ho

Sung Dong Il

Jung Woong In

Choi Moo Sung

Yoo Jae Myung

Krystal (f(x))

Lee Kyu Hyung

Kim Sung Cheol

Lim Hwa Young

Kang Seung Yoon (WINNER)

Lee Do Hyun

Lee Sang Yi

Shin Jae Ha

Kim Sun Young

Jung Moon Sung

 

Резюме: Сериалът ще се развива в затвор и ще ни разкаже за живота и историите на героите, както и случващото се между персонал и затворници…

:essub:

 

Още един линк за българските субтитри :subs: :click:

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click: :click: :click: :click:

Свали с български и английски субтитри :click: 

Онлайн с английски субтитри :click:

       Свали с руски субтитри + OST :click:       

 

Струва ми се интересен като история...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, dido100 написа:

Поне лично за мен след първа серия е безинтересен и няма да го гледам.

+1

А  като добавим и Кристалина  в картинката-  съвсем ми е негледаемо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет :) Аз пък изгледах 1-вите 4-ри епизода и и много ми хареса. Отдавна не съм превеждала нищо и мисля да го подхвана, ако няма желаещи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах, това кат няква пародия на Prison Break почва :D

 

Off Topic

Главният е тъпия брат, многознайкото - микс между Скофийлд и Сукре; има една вечно разцентрована откачалка и на тукашния Белик майка му му бърка манджи. Тоз с цайсите го докарвам на Ти Бег или Абруци, а оня, дето буташе количката с храна - на братовчеда Манче, дето скъса въжето :896767: 

Само Кристалина още не ми се е явила.

 

Ама как са се натаманили моите хора - тамън ще догледам Блонди и се прехвърлям на Кристалина-та :896767:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах 1-ви епизод, но спрях, защото видях, че Netflix предлагат български субтитри. Обаче вчера реших да гледам 8-ми епизод и българските се оказаха машинни .... така че продължавам.

До тук - това ми е сериалът No 1 за тази година :)

 

Сериалът не е пародия на "Prison Break", а корейска версия на "Orange is the New Black".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, те този сериал е истинско съкровище! Такъв отбор идиоти са събрали, че просто са неописуеми! :D

 

Не е зле горе в жанра да се напише и "комедия", защото тя е много повече от драмата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как обичам да гледам сериали, които не ми разискват едни и същи теми постоянно *кхмвсичкиромантикикхм*. А още повече ми харесва как са комбинирали комичното и сериозното. В началото се чудих доста дали гледам комедиен сериал (да им завиди човек на тия съкилийници xD ) или нещата ще се обърнат към средата както обикновено, но баланс имаше през цялото време. Изненадана съм, че епизодите са и толкова дълги, но не мисля, че изобщо се усеща. Дано някой го подхване за превод, заслужава си. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също го гледам този сериал, много ми харесва и се радвам, че ще има български превод.Така повече хора ще могат да се насладят на сериала.

Актьорите са уникални, а темата - интересна и нетипична, без задължителните клишета, в драмата е вплетена и комедия. Сериите, макар и дълги се гледат с лекота.Поставям му една от най-високите оценки. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първа и благодаря за буквичките. Ако не беше превела може би нямаше да му обърна внимание.

Не видях никъде комично, може би по-нататък. Даже доста сериозно ми изглежда. Може би няма да дочакам българските,  все пак благодаря за субтитрите и лек превод... Засега ми задържа вниманието...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, но драмата в много редки моменти надделява. Да, в затвора са. Да, има и невинни там. Да, нечии животи са разбити. Но образите на затворниците, а и на пазачите, са просто толкова шашави, че драмата остава на заден план.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, Kiddo said:

Да, да, да! Йонг Шик, Йонг Шик! :D

Този Йонг Шик много го търсих! 

Spoiler

 

Още  повече, че пишеше Made in Germany. Можеха малко да позавъртят камерата!

А чукчето няма да коментирам! Мечтата ми за забиване на пирони!

 


А ти, Бо, да не се опиташ да се измъкнеш! Запетая - биткойн! То скоро разбрах какво значи това и вече настоявам да ми се плаща в тази Фиртуална валута! А за "пиле" - то, което се беше превърнало в "пипе" - три биткойна. :rolleyes:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи... Няма такъв сериал! Сериозно!

Досега така не съм се смяла нито на филм, нито на сериал. В тази килия са ги събрали такива образи, че...

Остават ми 3 серии до края и наистина ще ме учудят, ако някой не утепе Луни :D:D:D

Този е по-голям дразнител от Родни Маккей и Шелдън Купър /а те са ми критерий за дразнители/ събрани заедно :wub::es::28558:

 

Бай дъ уей, много ми хареса и това, че 4-мата главни са с еднакви инициали - J.H. Чудя се дали някакъв по-специален замисъл зад това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...