Jump to content

Wonderful World End (2015)


lazeto

Recommended Posts

100018905_24L.jpg

 

Wonderful World End (ワンダフルワールドエンド)

Страна: Япония

Също така известен като: Wandafuru Warudo Endo

Премиера: 17 Януари 2015

Времетраене: 82 мин.

Жанр: Драма, Музикален, Фентъзи

 Режисьор: Daigo Matsui

Субтитри: Английски

:imdb:

           

Участват:

Ai Hashimoto като Shiori Hayano

Jun Aonami като Ayumi Kinoshita

Yu Inaba като Kohei Kawajima

Go Riju като Takumi Tsukiyama

Marie Machida като Sachiko Kinoshita

 

Резюме: Филмът се базира на двата музикални клипа на Seiko Oomori: "Midnight Seijun Isei Kouyuu" и "Kimi To Eiga.”, разказвайки историята на Шестнайсетгодишна известна Gothic Lolita и породилото се приятелството с обикновено плахо тринадесет годишно момиче…

Главните актриси  Ai Hashimoto и Jun Aonami, се появяват в оригиналните музикални видео клипове…

 

 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри  :click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това беше много, много странен филм. Искаше ми се да го видя, заради друг чудесен проект на Дайго Мацуи, който гледах наскоро. Обаче, според мен, този не беше толкова добър. Като идея - хубаво, обаче героите не ме привлякоха и отношенията между двете главни изобщо не ме впечатлиха така, както го направиха Хару Куроки и Кокко в Булката на Иваи. Дори изненадващите хрумвания на режисьора не помогнаха в случая. На финала остана само едно съжаление за героя на Инаба. Горкият ни райдър! Да свърши така...

Може би, идеята на лентата е да ни накара да се замислим, как прекарваме живота си. Да открием, кое от това, което правим, е смислено и кое - не.

Това, което реално беше показано, е един безцелен живот в нета/чата, едно лутане между косплея, сцената и отегчението на главната героиня, без да осъзнава, че по този начин губи най-ценното - възможността да живее истински. Но какво всъщност е това и могат ли съвременните младежи да живеят истински?!

Не знам, дали съм напълно обективна. Ай беше чудесна, но другото момиче не предизвика никакви емоции в мен. Точно обратното. Изглеждаше ми напълно излишна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...