Jump to content

Recommended Posts

MV5BODg5OGQwZTItN2IzOS00YjljLWJlY2ItYmY0

 

Off Topic

MV5BZDE5Zjc3NjUtNmYwYS00M2IxLWFjMGMtYmI3

 

Midnight Runners (청년경찰)

Страна: Южна Корея

Премиера: 9 август 2017 г.

Времетраене: 109 мин.

Жанр: Екшън, Комедия, Криминален

Режисьор: Kim Joo Hwan

Субтитри: Английски

:imdb:

 

Участват:

Park Seo Joon като Park Ki Joon

Kang Ha Neul като Kang Hee Yeol

Park Ha Sun като Lee Joo Hee

Sung Dong Il като професор Yang Sung Il

Go Joon като Yang Choon

Bae Yoo Ram като Jae Ho

Lee Ho Jung като Lee Yoon Jung

Lee Jun Hyuk като професор Ha

Seo Jung Yeon като майката на Ki Joon

Choi Hong Il като бащата на Hee Yeol

Ryoo Kyung Soo като полицай

 

Резюме: Ки Джун (Park Seo Joon) и Хи Йол (Kang Ha Neul) са най-добри приятели и противоречиви студенти в Корейската национална полицейска академия. Една вечер, докато са навън, двамата стават свидетели на отвличането на млада жена. Веднага съобщават за това в полицията, но срещат само апатия и бюрокрация, затова решават да вземат случая в собствените си ръце и да спасят жената…

:essub:

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:  :click:  :click: :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри :click:

Редактирано от alinamalina73
Обновен
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах го с руски субтитри и определено ми хареса! Малко сцените, в които нашите герои се бият не ми допаднаха особено( твърде пресилени и нереалистични бяха) и доста превъртах, но иначе филма си заслужава гледането. Много сериозни теми са разгледани, но напрежението е разредено с малко хумор на точното място и не те кара да се чувстваш като нищожество само защото и лошите са част от човечеството към което принадлежиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоро не съм попаднала на корейски филм, който да съм гледала с такъв интерес. Оставям настрана предвидливите клишета, които могат да се очакват от подобен род ленти. Тук обаче имаше спойка мужду двамата главни, която заедно със сценария, проработи отлично. Харесаха ми как стояха на екрана, особено Пак Со Джун, който си е заслужил наградите за новак. Много естесестествен и неподправен. Трябва да прави повече филмови роли. Не мога да разбера, защо съсипва таланта си в сериали?! Тук малко съм пристрастна, понеже той ми прилича на един японски актьор, Ацуши Хашимото, но определено има свое излъчване и трябва да се пробва в голямото кино.

Другият плюс на филма, са посланията, които носи и внушението, че трябва да се помага на изпадналите в беда, особено от хора, които се обучават, за да го правят. Да, опасно е и вероятността да те накажат е повече от осезаема, но все пак осъзнаваш, че това, което правяиш е правилно. Героите бяха готови да поемат изцяло последиците от действията си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелее, Пак Со Джун, я къде съм го била гледала, още

Off Topic

този мой "плочник":28558:

... Това е един от любимите ми корейски филми заради химията на приятелството между главните. Заради всички онези моменти на подкрепа в белИте и сериозните начинания. Права си @ukio ,въпреки последиците трябва да направиш нужното за да се чувстваш човек.:wub: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да спомена, колко мил и приятен беше финалът на този филм. Пуснах една сълза от умиление. Заради подобна сцена, всеки би рискувял живота си. Напомни ми на края на "Чудото на Намия". 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много симпатичен филм, а двамата главни ме държаха усмихната от началото до самия край - бяха много естествени в ролите си! 

 

Момичета, благодаря за чудесните субтитри! :kissx:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмчето е добро. Имаше много емоции и много красиви кадри.

Двамата симпатяги бяха страшна комбина..

 

Благодаря за преводчето! :))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубав филм. Забавен, трогателен и в същото време засягащ сериозни въпроси. А Park Seo Joon и Kang Ha Neul са много добри като неопитни, малко наивни, но изпълнени с решителност да защитават тези, които се нуждаят от защита.

Благодаря за онлайн опцията!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

O K

Tова наистина ми хареса. Екшън-комедия и .. де да зная. Ставаше много - целият сюжет някак се разви набързо. Лошият беше имба. Тия двамата  ставаха. Много тичане!/!/. Ще го гледам пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...