Jump to content

Revolutionary Love (2017)


Recommended Posts

spacer.png

 

Revolutionary Love (변혁의 사랑)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: This Life is Our First Life

Период на излъчване: 14 октомври 2017 – 3 декември 2017

Време на излъчване: Събота – Неделя 21:00

Жанр: Романс, Комедия

Канал: tvN

Епизоди: 16

Режисьор: Song Hyun Wook

Субтитри: Английски

          

Участват:

Choi Si Won (Super Junior) като Byun Hyuk

Kang So Ra като Baek Joon

– Yoo Eun Mi като Baek Joon (young)

Gong Myung като Kwon Je Hoon

– Joo Seung Hyuk като Kwon Je Hoon (young)

Lee Jae Yoon като Byun Woo Sung

Seo Yi Ahn като Hong Chae Ri

Kim Ye Won като Ha Yun Hee

Choi Kyu Hwan като Hwang Myung Soo

Yoon Jung Hyuk като Department Head Han

Kang Young Suk като Jang Chul Min

Choi Jae Sung като Byun Kang Soo

Kyun Mi Ri като Jeong Yeo Jin

Lee Han Wie като Kwon Choon Sup

Hwang Young Hee като майката на Baek Joon

Choi Dae Chul като Lee Tae Kyung

Hwang Jung Min като Ahn Mi Yeon

Song Young Kyu като Min Sang ho

Jun Bae Soo като бащата на Baek Joon

Jung Chan Bi като Byeon Se Na

Seo Hyun Chul като Kim Ki Sup

 

Резюме: Драмата разказва за приятелството, любовта и надеждата на младите хора от различни социални кръгове.

Бьон Хьок (Choi Si Won) е трето поколение чебол, безцелно пропиляващ живота си, затова решава да промени всичко и се установява в малко студио в беден квартал. Там среща и се влюбва в Пек Джун (Kang So Ra), млада жена, която работи на няколко работни места на непълен работен ден. Куон Дже Хун (Gong Myung) е най-добрият приятел и секретар на Бьон Хьок, който винаги го измъква от всички проблеми…

 

 

Свали с български субтитри :click:

Онлайн с български субтитри :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

                     Свали с руски субтитри :click:                         

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С малки изключения ми хареса как стартираха. Si Won е голям чаровник с тези трапчинки, за първи път го гледам, както и Со Ра, която също ми допада. Блонди от Хабек тук го раздава брюнет. :) Радвам се да видя и Мао от "Кучето и Вълка" в ролята на бащата, и разбира се Lee Jae-Yoon! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да се оплача - историята е забавна, главният и главната са сладури и химията им я бива, ама от къде го извадиха това недоразумение чингуто, дето се води за връстник на главния, а изглежда като излязъл от детската градина! Толкова да не си пасват! :no: Как можаха да го изберат толкова малък, а особено на фона на мъжествения, току-що излязъл от казармата Шисъс, това хлапе седи като плюнка на пейзажа и ми бърка в джигеря всеки път като го покажат! Разваля ми цялото удоволствие от драмата :mad2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Si Won ми се вижда доста остарял. Липсва онова свежо и жизнено излъчване от по-младежките му визии.... Доста е променен и някак си не ми допада това излъчване. И не мога да му повярвам на изградения тук образ, малко се пресилва и не мисля, че успява да влезе в ролята, на моменти ме дразнят физиономиите му съчетани с празен поглед. Преди играеше с повече хъс и чувство, като че ли. Сега да не би да му се случило нещо в личен план, че изглежда така унил и безрадостен дори в комедията? А другият младеж пък изглежда като детенце - има излъчване на 10-11 годишен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Siwon си играе ролята перфектно. :inlove:  През цялото време ме кара да се усмихвам или да се смея като луда. Не мога да отлепя погледа си от прекрасните му очи и усмивка. :wub: В тази драма се вижда още повече от него. Уникалните изражения на лицето му не спират да ме изумяват и радват. Сам си беше казал в едно интервю колко различни физиономии има и как не всеки би ги забелязал. Аз ги забелязах всичките. Все едно гледам себе си в драмата. С Kang So Ra са перфектната двойка, не мога да им се нагледам. Толкова абсурдно смешни ситуации не бях виждала в никои сериал до сега. Gong Myung невероятно, но се оказа, че сме на една възраст с него. Голям чаровник е. Бащата на Byun Hyuk ми иде да го размажа направо. Ужасен е... Единствено това незаслужено насилие не ми харесва в драмата... Надявам се да обере много награди сериала, заслужава си напълно. Дано краят на драмата да завърши със сватба. :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Si Won и мен ме усмихва, особено като каже "Джууна". :D Забавно ми е сериалчето за момента.

Spoiler

Колегите чистачи са супер - сцената, в която танцуваха с бенгалски огън и направиха сърцето, беше много мила.

 Гонг Мюнг ми стои малко дървен тук, но то май и ролята му е такава. Бих искала да дават повечко за стюардесата и полицайчето. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@jira, добре, че спомена Блонди. Как съм го проспала, значи, тоз му проект :o   

И тъкмо навреме, че и малкото други неща, дето гледах, ги дропнах :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен нещо ми е негледаем този сериал. Комедията е толкова пресилена на моменти, че въобще не е забавно, а идиотско. Същото и с персонажите, а и със сценария. Шиуон просто ми седи дебилно в тази роля, само усмивката му е прекрасна. :wub: Вярно, че на някои моменти си беше забавно, но през повечето време е просто глупаво. Не че не ми допада смахнатият тип комедия, напротив, но не винаги се получава качествено. Сора е дразнеща. Абе единственият нормален персонаж ми е този на секретаря/приятел от детството. И е пълно с клишета. Тук уж са се опитали класическата история за бедната мома и богаташкия син да я извадят от драматичния жанр и да я вкарат в комедийния, но несполучливо и повърхностно, поне според мен. Не  знам, може проблемът да е в мен, но виждам едно прекалено изхвърляне и пресилване, както беше случаят и с Manhole. Нямам идея защо и на Джеджунг, и на Шиуон са им избрали такива неадекватни роли след казармата...то ясно, че трябва да е бомбастично завръщането за известни личности като тях, но според мен не са правилно подбрани такива роли за тях. И двамата са достатъчно талантливи за по-висока летва. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

+1 itadakimasu.

Три епизода се чудех това комедия ли е, драма ли е, пародия ли... Така и не успявам да си отговоря. Не съм сигурна че ми се гледа как Шисъс се излага с тази нелепица, определено може повече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Канех му се, но окончателно ме навихте.Откога ми се гледа нещо недълбокомислено с бъкаща хубост от екрана, но все не случвах на двойка, а тия и двамата  са ми любимци. Пък  и дебилен Шисъс  до красавицата  Со Ра, изглежда  разтоварващо.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforceв последната серия, Блонди се поразчупи малко, вкара емоция и ми хареса. 

Spoiler

А стюардесата как нахълта при полицая и се съблече и си легна, а на сутрина го гонеше и от собствения му апартамент...смях се здраво. :D Това тяхното напиване е направо умопомрачително. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра. Блонди на мене всякак ми харесва, де. Толкоз добре му знам физиономиите, дето ги правеше и в Хабека, и тука, че другите от каста и само за фон да са ми, нема ядове :896767:

 

Off Topic

Той излишния любовно ли ще е тука? Че съм още на първа серия и не знам ще има ли 'тройка на разсъмване'.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

'Да ядем за прасето, което се е пожертвало' :D

След толкова карантии, чак на мен ми се отщя. Чудя се, вегетарианците у Корея как оцеляват или такива деца на природата там нема? :896767:

 

Ох, не, не, не мога...

 

Off Topic

до напиването още не съм стигнала, обаче асансьора в трета серия :282:

 

И защо на всички откачалки майките им ходят на врачки? Мойта колко ли е обиколила и тя, завалийката :896767:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам и аз такава почасова работа като на Джун - всеки ден по 2 пъти да сменям палта, кецове и чанти. :896767:

Ах, този Блонди,

Spoiler

разби сърцето на стюардесата. Добре че полицайчето ги следи всички, та беше наблизо да помага. 

 

@seal_reinforce, навакса ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелчето е много готин. :inlove::inlove::inlove: След 7 серия нещо стана малко тъпо, ама с двата епизода от тази седмица пак са в играта. На Шисъс му ходи да играе ролята на шматка. Може би харесвам приятелчето му и за това, че той гледа реално на нещата колкото и да му се иска да се променят си кара по системата. А Ши уон такъв мечтател и вярно направи някакви промени, защото е наследник, но в реалния свят това няма как да се случи винаги ще печелят такива, като брат му. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@jira, наваксала съм, чушки :896767: Нямах възможност да гледам последните седмици, а се въздържам да превъртам.

 

Ей, Богу (както би казал Батков), тоя трето поколение наследника е по-голем идиот и от Хабека.

 

Off Topic

Тамън го гледам как търчи по гол гъз и оназ опищя света. Ама като се върна с торбичката, си помислих, че е ходила да му купува гащи. Честно :D 

 

Блонди събужда сичките ми закрилнически инстинкти, като направи кахърната физиономия. Той, ко знае кво му мисля :896767:

Стюардесата я знам от Suspicious Partner-a, ма некакси не си ги представям двамата. Само Му-Ра, да живей! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18 hours ago, seal_reinforce said:

Стюардесата я знам от Suspicious Partner-a, ма некакси не си ги представям двамата. Само Му-Ра, да живей! :D

 

Напълно съм съгласна, че не си ходят със стюардесата! С Канг Со Ра не са лоша двойка, но пък тя тук си е за Si Won. :896767:

Стигна ли до култовото селфи? Не помня в коя серия беше. 

 

Аз лично не знаех, че Si Won е чеболски син в реала. Попаднах на Инстаграма му и изглежда, че се занимава с доста благотворителна дейност, което е похвално! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...