Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

The Fire of Virtue / Plerng Boon

 

Държава: Тайланд

Жанр: романтика, драма

Епизоди: 17

Период на излъчване: 3 август 2017 - 28 септември 2017

Канал: Channel 3

римейк на лакорна Plerng Boon (1996)

 

Участват:

Pong Nawat Kulrattanarak като Rerg

Janie Tienphosuwan  като Reang

Bella Vanita като Pimala

Louis Scott като Terdpan

Bua Wansiri като Maliawan

 

Резюме: 

 

Pimala и Reang са приятелки от детство.  Reang  се среща с мъж на име Rerg, но прекратява връзката им, за да се омъжи за Terdpan, заради богатството му.  Rerg и Pimala се сближават и решават да се оженят, но щастието им не трае дълго, защото Reang се развежда и моли Pimala да се прeмести да живее у тях. Pimala чувства съжаление към приятелката си и се съгласява.

 

 

 

Онлайн с английски субтитри: Тук и Тук

Онлайн с руски субтитри: Тук

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах и този лакорн, ще го запомня както с добрата актьорска игра, така и с разнообразните емоции, които предизвика умен. Всеки един от главните персонажи- няма как да останеш безпричастен към това, през което преминаха: любовта, страданието, омразата, съжалението, разкаянието, просто невероятен букет от бушуващи чувства. И тримата актьори: Pong, Janie и Bella( за нея знам само, че се среща с Weir) за пръв път ги гледам, но съм възхитена от играта им, особено от Janie. Сюжета е добре познат- любовта и изневярата, но пък дава един интересен поглед върху проблема, особено чрез думите на приятелите и близките от любовния триъгълник, сред които най-силно впечатление ми направи бащата на Rerg,  разговорите им, по-скоро като между приятели, отколкото между баща и син, съветите и му думите му- имаше толкова истина в тях.

Препоръчвам горещо.

Част от OST-a, много приятна.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, Анди , ще се възползвам от препоръката ти за сериала при първа възможност. Още повече, че кастът е от доказани актьори.

/Напоследък  много млади попълнения лансират в сериалите , та направи им изгубих дирите вече./

Междувременно,  нали  нямаш нищо против,  да допълня с още няколко линкчета за гледане, че този,  който си дала действа само като си влязал във Фейса.

тук - онлайн с английски субки

и още една възможност - онлайн с английски субки

заявка при рускините , че ще го превеждат.

А  на страничката му в руския Алианс са изнесли доста снимки от версията му 1995 г.

Интересното в тогавашния каст са Анн и Ной / съпругата на Кен -  Ken Theeradeth Wonpuapan /

dedaf107317fcae82eb7ba17b8915b5f.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се, че нямам нищо против, asha, даже се радвам като пише някой в раздела, че не е много посещаван, но е разбираемо,тайско не всеки би издържал. Като знам аз понякога колко превъртане му удрям, хем съм им свикнала на крясъците. Яд ме е, че съм си набелязала няколко заглавия, но нямат превод, други, които гледам пък се бавят... и така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, да , права си. Тайското си има едни малко по-изчанчени специфики, дето не на всички би им понесло.  Любопитно ми е да видя Джени в ролята на "лошата", щото обикновенно амплоато й е на наивна, заблудена страдалка , която винаги прихваща Стокхолмски синдром.:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но пък като се свикне на специфичните особености на лакорните, после е ''Пей сърце'':D Всеки би могъл да свикне да гледа тайско, стига да иска

и да му стиска.;)

Ето оттук, може да се следи темата на рускините от Алианс:click:

Не знам дали няма да го започнат и те.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...