Jump to content

Blassreiter (2008)


Ragnos

Recommended Posts

blassreiter_box_set_3d.jpg

 

Blassreiter

 

Оригинална творба: студио Gonzo
Озвучават: Ишизука Уншо, Мацуказе Масая, Мияке Кента и др.
Тип: ТВ + специален
Жанр: екшън, сай-фай
AniDB и MAL: AniDB // MAL
Държава: Япония
Година на начало: 2008
Епизоди: 24 + 1
Времетраене: 23 мин. на епизод
Резюме: Действието се развива в близкото бъдеще. В един германски град има периодични случаи на трупове, завърнали се към "живот" в гротескна и опасна форма. Естествено, има си обществен отдел, чиято грижа са подобни "съживявания". Общо взето всичко изглежда под контрол, докато не се случва неочакваното - жив човек да приеме формата на зловеща амалгама...

 

Линкове: 

- в момента не са налични подходящи -

(При интерес, попитайте в коментар дали все още може да се открие)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ragnos написа:

Лично на мен ми е в топ 10 анимета. Бих му дал оценка 8/10. Драматично, апокалиптично, дори трагично към края. Нито има кой-знае каква уникална история, нито битките са нещо невиждано. Артът обаче е страхотен, сюжетът е изпипан и завършен, персонажите - запомнящи се. Който го е правил, е знаел какво върши.

 

Съгласен.Спомням си ,че след като го изгледах,открих,че съм запомнил имената на абсолютно всички герой.Дори и сега си ги спомням повечето.Брат и Ал си остават любимата ми второстепенна аниме двойка,дори след 100-тина изгледани анимета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ragnos написа:На мен любимци ми бяха Херман и Аманда.

 

 

Жалко че нищо не стана между тях. Само загатнаха. Както Херман рече, "Казват, че човек си остава глупав докато не умре, а ето че аз умрях и пак съм си същият идиот." Незабравима фраза.

 

Едно от любимите ми анимета, честно казано. Аманда не беше поредната розовокоса лигла, останалите герои също. Най-му се радвах на онзи русия... Xargin.

А фразата на Херман беше просто... Наистина ме накара да се замисля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...