Jump to content

Черната дупка


Recommended Posts

10 hours ago, Чингулинка said:

 

А имаше един сериал, май беше на Рейнчо, ако не се лъжа, дето бастисаха главните много гадно и неочаквано баш накрая, като таман си казах, ей, мина зора, оправи се положението, ахаааа да се вземат... и  някаква кола ги помете. :nunchako:Тоя садист сценарист добре, че не беше пред мен тогава, нямаше да му се размине само с думи.

 На Рейнчо е. Сега ще потърся точното име. Беше нещо да отиване на училище. А ето го: Let's Go to School, Sang-doo! Абосолютно съгласен с твоята оценка на драмата. 

Наистина много садистично завърши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що бе, то едно време сериалите нали така - цял сериал драни, сълзи, сополи, още по-големи драми, 3-ма умират от рак, двама от неизлечима генетична болест, пак по 8 реда сълзи и сополи, накрая хепи енд.. 3 дни яли, пили и се веселили, а на излизане от ресторанта ги блъска ТИР - по 3 пъти, за да е сигурно, че няма да оцелеят.

 

Лавандула, като говорех за Рейн, имах предвид лицето му. То няма нищо общо с положени усилия, талант и т.н. /той и Ал Пачино е велик талант, ама е грозен/.

Не го харесвам още от Пълна къща, което ми е в топ 10 на най-скучните и малоумни корейски сериали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в спойлер, щото позитив :D

Off Topic

Рейнчо като го видях да пее малко ми се оправи мнението за него.., явно е по-добър в такива изяви(като излъчване, не като талант.. и аз да кажа), отколкото във филмовите проекти.., или не умее да ги избира.., все пак съм навита да му дам шанс в някоя друга роля.., ама ще видим коя ще е тя:D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 3.10.2017 г. at 1:55 PM, Aretka said:

всички без ПШХ:D, не ми е любимка, ама горката, толкова е търкаляна по темите :D:D:D

 

**не знам дали може, де..., някой мод да каже:D

Какава е тая цензура ПШХ мога да си я таркалям по целия форум, че и в някой друг да мина!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако изключим целувките, въпреки че започна да става по-добре, ПШХ си е добре. Не бих казала, че ме дразни.

Но дори и тя е по-добре в това отношение от Ха Джи Уон.

 

 

Като се замисля за ПШХ... Тя не е виновна. Ролите й бяха такива. Ето, в последните 2 роли /Пинокио и Доктори/ беше много по-добре от преди. Но и ролите й бяха на жени, а не тийнове. Я се сетете колко драми има с жени уж на възраст и с опит, а играят по-невинни и от нея. Като ги видя, че уж изгарят от страст един към друг, а при всяка целувка се кокорят яко, направо ми призлява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драмата A Love to Kill  една седмица ме държа ядосана и настръхнала  с тъпия си край. 

За Рейн в спойлер, щото има и позитив <_<

Off Topic

Рейн е чаровен по някакъв начин, има хубава усмивка, танцува секси и направи добра роля в американския Ninja Assassin. Също продуцира бой-групата MBLAQ ( не съм им фен, фамилията ги гледа). От връзката му с Kim Tae-hee насам - никаква химия с партьорките му във филми и драми!  Дразня му се, но ми е в любимците :dunno:

 

Да се махне забраната за ПШХ,  харесва ми да я търкаляте!  :up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви забрани, какви пет лева? То аз не успях да ви спра да пишете положителни коментари, че кой ще ви забрани да търкаляте ПШХ, ЛМХ, ПБГ, ХДУ, или която и да е друга комбинация от азбуката. Само ако може да не ги защитавате, ЧЕБАААЛ! :rolleyes:

 

Бонд, благодаря, че си направи труда да издириш името на ОНЯ сериал. 

 

Кидо, не знам едно време какви са били сериалите, но аз след тоя почнах много да внимавам да не попадна на такъв, че немам нерви.

 

Лав, с лечебна цел е. Фрустрации лекуваме всякакви :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Чингулинка написа:

Какви забрани, какви пет лева? То аз не успях да ви спра да пишете положителни коментари, че кой ще ви забрани да търкаляте ПШХ, ЛМХ, ПБГ, ХДУ, или която и да е друга комбинация от азбуката. Само ако може да не ги защитавате, ЧЕБАААЛ! :rolleyes:

 

Бонд, благодаря, че си направи труда да издириш името на ОНЯ сериал. 

 

Кидо, не знам едно време какви са били сериалите, но аз след тоя почнах много да внимавам да не попадна на такъв, че немам нерви.

 

Лав, с лечебна цел е. Фрустрации лекуваме всякакви :lol2:

 

Ок, болните да се лекуват- лошо нЕма .:PКато гледам май, си поизтървала контрола и лечението и отивате към сиво с малка позитивопровокация от моя страна  снощи:28558:.Това супер ме израдва, защото не вярвам, че във форума има  почитатели на  чисто черното.

.:kissy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като стана дума за трагичните завършеци на старите сериали се сетих нещо. Беше преди години и реших да гледам сериала Витражи. Нямаше от къде да го 

изтегля освен от един руски сайт. Пусто любопитство, погледнах във форума и прочетох мнение за драмата. Някаква дама беше писала, че много и харесал защото накрая всички се събрали, никой не умрял и ето ти хепиенд. Не мога да ви опиша колко ядосан бях след края на сериала. Върнах се в руския сайт и писах на въпросната дама да лъже по-малко. Тя ми отговори съвсем в руски стил: А ти, Бонд, не надничай. Не че поста и беше в спойлер. От тогава още ме държи възмущението към Stained Glass /2004/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

bond, МИ ОСВЕН тя да е следяла друга сюжетна линия и нейните хора да са оживяли, че и събрали(..нали, не на небето да се събират, или в другия живот)

 

**само да подчертая, че аз не съм слагала забрана да се търкаля ПШХ, а го написах в шеговита форма :D

Off Topic

за мен тя е корейската Брук Шийлдс(самата тя също не ми е любимка, но не ми е и неприятна), образа на невинна до сватбата:ph34r:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 5.10.2017 г. at 1:36 PM, Aretka said:

**само да подчертая, че аз не съм слагала забрана да се търкаля ПШХ, а го написах в шеговита форма :D

  Reveal hidden contents

за мен тя е корейската Брук Шийлдс(самата тя също не ми е любимка, но не ми е и неприятна), образа на невинна до сватбата:ph34r:

 

:D Моята забележка също беше в шеговита форма да не стане някое недоразумение.

Говорейки за недоразумения, има една точно определена женска група, която предизвиква всичко най-лошо в мен. Понякога проклинам автоматичното пускане на песни в тубата с часове, когато стигне до тази група, а винаги стига до тях. Дори да си сърчнал Cannibal corpse, няма значение, че през цялото си съществуване като виртуален субект в тубата си изслушал един път Gangnam style, неведомите програмистки пътища хващат корейската нишка и те запращат дълбото в

Spoiler

.....just like TT....yeahhh like TT

 :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, този човек хич не ми е по вкуса. Още се чудя какво бяха луднали по него. Колкото до нет пространството голямо следене пада. Веднъж си отварям профила във Фейсбук и виждам най-долу: Вие в момента гледате и името на един тайландски сериал /не помня кой/. Вярно беше, че го гледам онлайн, но никога никъде не влизам с профил от Фейсбук. Имам си отделна регистрация и си гледам с нея. Как разбраха шпионите на Бил Гейтс още се чудя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм хейтър неаргументиран, но ще хейтна. Някой за пореден път си беше изхвърлил празната ОПАКОВКА ОТ ВАФЛА пред нас. Понеже не знам кой е и не мога да се аргументирам, ще го хейтна тук. А пък ако видя още един фас, направо слагам камери. Сега не мога да си пусна да гледам китайския сериал на спокойствие... :mad2:!?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Празна опаковка от вафла, ти ме кефиш Стотак. От два дни под терасата ни има изхвърлена счупена тоалетна чиния, казанче и разни други ВИК материали. Някакви дърва, плочки и други :o. Няма да слагам камери, защото знам кой ги е изхвърлил, ама той не иска да си ги прибере, щото не му пука. На мен ми пука, но тоалетната чиния е тежка и не мога да я вдигна. Изхвърлих това, което можех да нося, другото ще си го гледам докато намеря доброволци за разчистването. Ех, ако съседите ми бяха японци................

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стотака, :lol2::lol2::lol2::rofl: 

Направо направи табелка да изхвърлят само опаковки от рамьон.

 

5 hours ago, Lawandula said:

 

Като гледам май, си поизтървала контрола и лечението и отивате към сиво с малка позитивопровокация от моя страна  снощи:28558:.

Въобще не съм си и мечтала да упражнявам някакъв контрол. Щом сме към сивото, пак е добре. Тая година още е на мода 50 нюанса сиво, така че сме в тренда. За догодина ще му мислим.

8 minutes ago, sonihrisi said:

 На мен ми пука, но тоалетната чиния е тежка и не мога да я вдигна. Изхвърлих това, което можех да нося, другото ще си го гледам докато намеря доброволци за разчистването. Ех, ако съседите ми бяха японци................

Предлагам да пуснеш на някой корейски сайт съобщение, че това е тоалетната чиния на: някой популярен певец/актьор, и гаранция, че ще е отнесена на другия ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol::lol::lol: Преди да извикам корейски фенове, ще трябва да се оправя с конете, които в момента хрупат щастливо тревичка под същата моя тераса, около изхвърлената тоалетна чиния. Излязох преди малко на терасата да изпуша една цигара. Чувам хрупане и си викам, причува ми се, ама не. Осветих и гледам, два силуета на коне, осветих още повече, вярно бе, два коня. Хрупат, тревата е хубава, сигурно им е вкусно, едни такива спокойни, не се плашат от светлина. Може би ще трябва да търся араби за конете и корейци за тоалетната чиния. Ще го мисля! :P:P:P Най-вероятно ще чистя и фъшкии утре! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@sonihrisi, който споменава вечер араби, намира сутринта под терасата камили (корейска поговорка). Та, внимавай... :896767:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...