Jump to content

Черната дупка


Recommended Posts

bond, няма актриса, която да може да се сравнява по антипатичност с Uee!

Off Topic

То па един плюс не мога да й открия. И грозна, и кривогледа, и кльощава до ниво бухендвалски манекен. Няма такова ужасно нещо просто.

Да, има и грозновати актриси, има и обикновени, има и не толкова хубави. Но все ще има нещо, което да намериш в тях. Но това чудо е оперирано от всякакъв чар!

 

Бай дъ уей, днес с Tennousei измислихме възможно най-ужасния сериал :D

Off Topic

Да уточня: това ще е сериал с айдъли и манекени. До момента сме избрали само главната четворка.

В главните роли -U-Know от TVXQ, Son Na Eun от А Pink.

88229897.jpgfullsizephoto817562.jpg

 

 

Другите 2 страни на квадрата:

Krystal от f(x), Sung Hoon /това е манекенът/:

 

12031559_884129098342760_917107831461915Sung-Hoon-14.jpg

 

 

Сценарий не ви требе...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

15 minutes ago, bond said:

Лично аз не съм се забавлявал така в друга тема на този форум.

Радвам се, че ти харесва. Идеята беше да е за сериали, и като си кажеш тук каквото те дразни да ти олекне, ама май на хората много им се е насъбрало не само за сериали... Да видим накъде ще отиде. Вече имам идея като я закрият каква ще е следващата, която ще открия:

Argument clinic. Вдъхновена от следното клипче:

цък

Там може да правим показни културни спорове за и против. Някой избира да е за, друг против. След това някой трети предлага за кой сериал да спорят първите двама. Те се абстрахират от реалното си мнение за въпросния сериал и трябва да го защитават или критикуват, според както са заявили в началото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дебатите също са добро забавление. Но първо трябва да се избере сериала, а след това участниците в дебата. Първото условие е да са го гледали. Отлична идея.

Kiddo, хубав сериал. Поздравления. Ще спечели наградата на публиката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двамата сме от Варна. Ако трябва ще помагам да гоним лошите сънища породени от корейското сериално производство. 

Имам един познат психиатър, ще отидем при него и той ще ни изпише хапчета, от които съвсем ще луднем. Лечението

няма да е дълго, а ще стане перманентно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, да, искам розови хапченца! Знаеш ли откога търся дракона в коридора :D

Проблемът ми е, че не пия алкохол. Ако пиех, животът щеше да е прекрасен :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък нещо не харесвам Рейн в сериали..(не съм гледала тоя, дето обича да убива), не знам що не мога да му свикна с физиономията, а и сякаш все го карат да прави *корейски тип хумор* физиономии, аха да го харесам..., като е сериозен, и веднага пляс някоя глупост..., и не мога да разбера той ли обича да ги прави, или харесва такива сценаристи/режисьори, дето да го *карат* :D

 

**да кажа нещо по темата, че ще трябва да сменяме заглавието пак :D - Бар Наздраве, или Розови облаци:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също не пия алкохол. Вместо това гледам корейски, японски, китайски, тайландски и всякакви от този род сериали.

И когато попадна на някой подходящ за тази тема имам ужасен махмурлук на следващия ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 20 часа, bond написа:

 

Може, дори е желателно. Аз ще започна от една актриса, която еднолично успя да развали цял сериал с изключително неприятното си излъчване.

Актрисата е Jin Se-Yun, а сериала е Doctor Stranger. Честно казано по-неприятно излъчване може и да съм срещал, но не съм го запомнил.

 

И аз така  - възприех я за лош герой и не я харесах до края. Покрай нея и изпълнението на Jong-Suk смятам за най-слабо от всичките му роли. И драмата изтрих .

По същият начин Yoona не харесах в The K2. Много ме дразнеше и покрай нея и драмата, въпреки Чанг Ук.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ужасни сте! То не бе хейтърство, не бе агресия, сега и пиянство и дрога като включихте, направо не знам какво ще правим... Добре, че сме в Черната дупка - според законите на физиката тук каквото влезе, навън не излиза.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само хапчета. Корейските сериали са дрогата, която ползваме. Но както ти казваш, всичко изчезва в Черната дупка.

И да не забравяме за какво сме се събрали. Que sera sera - обичам Ерик, но това не мога да го понеса. Добре, че е стара драма

и младите може да са я пропуснали. За тези, които харесват  Que sera sera - Наздраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, Aretka написа:

аз пък нещо не харесвам Рейн в сериали..(не съм гледала тоя, дето обича да убива), не знам що не мога да му свикна с физиономията...

 

И аз на клона. Има нещо мамунско в муцуната :D А като видя някой да обяснява колко е красив...

Също за красота не мога да възприема Мин Хо. А като започнат да се превъзнасят по великолепната му прелест... Блях!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига беее, бях му се наточила на Que sera sera заради Ерик.., и кво викаш да не се мъча :D.., нямам мнение още щото е по-стар и все остава - *за гледане*..

 

друга вметка - на корейските актьори най не им харесвам мустачките, не знам как ще гледам Ким Нам Гил там в един проект, дето още не съм гледала:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мин Хо-то просто доста често попада в добри проекти, чудя се дали ако във Faith участваше както е било замислено Джун Ки дали нямаше да се получи по-добро изпълнение.., аз по принцип не съм му антифен, интересно ми е около него какво става.., в проектите му, де:D

 

ама сега като се сетих за тоя сериал там имаше едни неща, дето ме разочароваха, щото темата с прескачането ми е слабост и като не се постараят и ме гложди.., но най-голямата им слабост според мен беше някои от каста.., като се започне от върха:ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я щом  сте я отворили дупката, да треснем в нея нещо "любимо", една съфорумка тъкмо ме подсети с коментара си в темата.Направо  2 в 1 - When A Man Loves  и кравешкия поглед  Shin Se Kyung.

Не може да надмине "Балито", но яко го гони.Супер трагично написани герои, с добавка на трагична  игра на споменатата особа.

 

А Рейнчо ми е пичага и ме кефи такъв ,какъвто е, но участва в камара тъпи сериали.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ох, как ми припомнихте оня сериал с италианското име! Защоооо?! :wacko: Сега цяла нощ ще сънувам кошмари. Ааааййййшшш!

А имаше един сериал, май беше на Рейнчо, ако не се лъжа, дето бастисаха главните много гадно и неочаквано баш накрая, като таман си казах, ей, мина зора, оправи се положението, ахаааа да се вземат... и  някаква кола ги помете. :nunchako:Тоя садист сценарист добре, че не беше пред мен тогава, нямаше да му се размине само с думи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сакън,Чингу, само не и кошмари! Трием позитива.

Тема за плюене на сериали отдавна  има, но в комбинация с актьори и без позитивизъм  си е новаторство, защото няма нищо абсолютно черно и абсолютно бяло.:na2:

На любителите на чисто черното- забава!

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде е тая тема, Лав? :dunno: Гледах, гледах, ама явно е в девета глуха...

Не е лесно нищо да не казваш, особено като ти плюят любимеца. Значи в Черната дупка и на търпение се учим, не само на негативизъм. После ще трябва май да правя тема за реанимация на влизалите тук :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха! Видях я, ама тя е само за скучни и глупави. А на мен като са ми скучни не ме вдъхновяват даже два реда да напиша. Виж, има други, които предизвикват доста негативни емоции, за които бих писала.

Голям майтап - Yo-yo-ко била изразила желание в оная тема за официална х*йтърска тема, а аз без да знам съм й изпълнила желанието. Направо се чувствам като феята на зъбките :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...