Jump to content

Черната дупка


Recommended Posts

Не понасям тоя сериал! :mad2:

По-голяма тъпотия не съм гледал/а, а във форума за него само хвалби като за шедьовър.

Ако има сериали, които карат сърцето ви да бушува от яд, че сте загубили 16 часа от живота си с тях, но не желаете да предизвиквате дискусии, тук е мястото да си излеете душата без да дразните никого.

Положителните мнения са АБСОЛЮТНО ЗАБРАНЕНИ!

 

ВНИМАНИЕ! Темата съдържа отрицателни мнения! Може да предизвика нежелани алергични реакции при заклети фенове!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На всички ни се е случвало да не ни хареса някой сериал и да изразим негативно мнение в темата му. И обикновено започва една словесна престрелка на живот и на смърт при което някой винаги накрая си казва - Да не бях си отварял/а устата! Тук можете спокойно да си я отворите и да изразите всички негативни емоции, които всеобщи любимци са предизвикали у вас, без да се притеснявате, че някой ще скочи да ги защитава. Сдържането на негативни емоции е вредно за здравето - кажете си всичко, пък феновете да си затварят устата. Като не искат, да не четат. Тук е само за "хейтъри" и никой никого не бива да защитава.

Струва ми се, че липсва такава тема, а ако случайно вече има, е затънала някъде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Father Is Strange - много неприятен сериал. Подведох се по рейтинг и положителни коментари. Но си беше пълна загуба на време.

Много преиграване, никаква химия между актьорите. Възмутен съм. Сега вече ми олекна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В миналото си го причинявах това - да изгледам сериал, който ми е адски скучен, тъп и малоумен. Вече не го правя, просто си е тотална загуба на време и нерви.

Но още ми държат влага 4 сериала от миналото, които не мога да си простя, че си причиних - Илджиме, Хонг Гил Донг, Каквото стане в Бали и My Girl.  Не мисля, че корейците могат да направят по-малоумни сериали от тези!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каквото стане в Бали - съгласен на двеста процента. Изключително малоумен сериал. Мога да добавя един друг, който ненавиждам, макар че се радва на любовта на много зрители - I am sory I love you.  Има и още, разбира се, но темата няма да избяга. Надявам се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, bond написа:

Каквото стане в Бали - съгласен на двеста процента. Изключително малоумен сериал. Мога да добавя един друг, който ненавиждам, макар че се радва на любовта на много зрители - I am sory I love you.  Има и още, разбира се, но темата няма да избяга. Надявам се.

Тук съм направо извън скалата за оценка. И да се бяха мъчили, нямаше как да докарат по-голямо безумие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, Бали ми е на върха. "Шмъ извиниш, ма те любя" не съм го гледала и не бих си го причинила. Все пак не съм мазохист. Но пък съм чела отчасти коментарите, за да знам, че и той би влязъл при четворката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Goblin.
Много харесвам главните, знам че са добри актьори, четох страхотни коментари и потривах ръце предвкусвайки приятното време, което ми предстои. 
Но... Бога ми, толкова бавно, бавно, баааавно вървеше... и от 2-ра серия натам още като чуех Stay With Me - заспивах. Не помня друг сериал така да ме е успивал, толкова скучно и безинтересно ми беше . Явно "динамиката" му не ми импонира. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

        Въййй, тъкмо щях да формулирам колко Гоблина го таквоз, много, и се се тих, че темата е хейтърска.

Бали -то го оставих на средата преди четири години, въпреки любимия ми Со Джи Соп/б , едно от малкото корейски имена, които помня. Ми щот` така.

          Вече не гледам толкова дълго, че да имам мнение за цял сериал. Скъса ли ми нервите от началото, никакъв шанс. И с японските е така, гледам повече японско, но и там не прощавам. Нямам време да давам шанс. Вече избягвам да чета и мнения, преди да го започна нещо, защото на два пъти след напоително оплюване, аз пък съм била очарована от нещо. Потъвам в сериали само след като ми препоръчат дружките, дето се дишаме и в червата. С които сме на един акъл и светоусещане. Там няма грешка.

         Не мога да цитирам зарязаните и разочарованията защото  ми гръмна 1ТБ диск с всичко за тези 6 години,  а не помня имената на издънките. Има поне три медицински започнати и дропнати форевър. Два корейски и един японски. Един от 50 епизода , корейски. Но там нямаше как да си тръгна, бях в екип. Ако ми възстановят диска, ще добавя имената на филмите.:-)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 28.09.2017 г. at 17:52, Чингулинка написа:

Но а съм казал/а нещо негативно в темата му

Нали не мислиш сериозно, че ще пиша мнението си за сериал в хейтърска тема, колкото и негативно да е? Малко офтопик се получава да описвам герои и сюжет в различна тема от тази на сериала. Виж, ако реша да спамя колко много не харесвам някой сериал, тук ще се включа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Балито ми е в тази графа, но най-вече заради музиката.., щях да счупя телевизора заради основната песничка.. толкова често я пускаха, че не помня имаше ли и други мелодии/песни..., иначе го гледах с много малки очаквания по принцип заради това, че беше по-старичък филм и че е с трима любимци-главните, гледах го да видя как са изглеждали тогава, какъв е бил долугоре бита на корейците тогава..., оттогава му остана в нашето семейство на Со Джи Соб прякора гардероба:D, а на Ха Джи Вон севернокорейката:D, щото мъжа ми ПО не им назнайва имената, а аз съм запомнила 10-20 корейски актьора..

 

обаче Ирландия ми е първия НЕизгледан сериал, няма толкова бавно действие!!!, да не защитавам Гоблина, че не му е тук мястото, но ако някой иска да си вземе думите назад, да вземе да изгледа Ирландия, хем е и старичък, за по-голям кеф :ph34r::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разбирам, а и както върви темата, ние тук не коментираме сериали, CToTaKa. Няма защо да се тревожат драгите зрители, че пишат лоши коментари в темите на сериалите, а не в тази тема. Тук се плюе здраво и без да се задълбочаваме защо и как. На мен ми харесва да съм хейтър. Пречиства душата и няма нужда да се съобразяваш с добрия тон. А за Ирландия - Боже, бях го забравил това недоразумение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, разсмя ме Стотака - какъв офтопик, какъв спам? Това все пак е тема в раздел ОБЩИ приказки. 

Който не иска да пише негативно в темата на определен сериал по каквато и да е причина, да се чувства свободен да пише тук. А пък който иска, може да си пише негативно в темата на сериала, никого не спирам, просто давам някаква алтернатива.

А който се дразни от негативни мнения, просто да не влиза в тази тема.

И сега, за да не ме обвинят в офтопик, да си кажа и аз един от сериалите, който ама хииич не ми хареса, въпреки че много беше хвален. Другата О Хе Йонг.

Spoiler

С голяма мъка го добутах до малко след средата, главно заради многото похвали. Обаче дори великата прехвалена целувка не ми хареса особено. Толкова рев и меланхолия от главните не съм видяла в уж нетрагичен сериал - все едно турска сапунка, много ме издразниха. Изключителни депресари ми се сториха и двамата главни. А нуната с адвокатчето също нещо не им разбрах хумористичната нишка на развален френски. Много съм разочарована.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Yoyo_ko написа:

Има ли нужда от коментар. Няма да се изморя за го хуля това недоразумение Ирландия и най тъпия ъгъл от четириъгълника!

61.jpg

 

Това нещо като адаптация на София Прайд ли трябва да е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Yoyo_ko написа:

ПФ.....Човече, тоя им е вдъхновението!

Дали ще ме намразят, ако им изтрия темата от форума?

Може дори да ме натопят на БХК?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във форума не се толерират прояви на омраза, пък дори и в Общи приказки. 

Подобно отношение може да провокира единство и само негативизъм. 

Или темата да се промени в нещо друго, или я затварям.

 

В много теми има изразени мнения за нехаресване на даден сериал и когато това е направено, спазвайки добрия тон, няма никакъв проблем. 

Ако толкова ви се иска да обсъждате нещо омразно и да подхранвате и разпалвате отрицателни емоции, правете го на друго място.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, parab написа:

Подобно отношение може да провокира единство и само негативизъм.

 

Глупости. Не може всичко да е само чист позитивизъм. Може да плюе, и без хората да се избиват.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Агресията трябва да има отдушник. Ако всички възприемат тази тема за такъв, не виждам проблем. Ако не - препоръчвам боксово чувалче или да се сбутате с някой случаен минувач. В случай, че го направите правилно, в 1 от 10 случая ще започне бой, тра-ла-ла-ла. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...