Jump to content

Avengers Social Club (2017)


lazeto

Recommended Posts

spacer.png

 

Avengers Social Club (부암동 복수자들)

Страна: Южна Корея

Също така известен като: Buamdong Revengers / Buam Dong Revenge Social Club

По уебкомикса на Sajatokki „Buam-dong Revenge Social Club“

Период на излъчване: 11 октомври 2017 – 16 ноември 2017

Време на излъчване: Сряда – Четвъртък 22:50

Жанр: Драма

Канал: tvN

Епизоди:  12

Режисьор: Kwon Suk Jang

Субтитри: Английски

          

Участват:

Lee Yo Won като Kim Jung Hye

Ra Mi Ran като Hong Do Hee

Myung Se Bin като Lee Mi Sook

Jun (U-KISS) като Lee Soo Gyum

 

Резюме: Сериалът е базиран по уебкомикса на Sajatokki („Buam-dong Revenge Social Club“) и разказва историята на три жени от много различни сфери на живота - привилегирована богаташка дъщеря, вдовица, продаваща рибни продукти, и домакиня - които се събират, за да отмъстят, но постепенно откриват приятелството.

Ким Джонг Хье (Lee Yo Won) е дъщеря от богато семейство, смятана от всички за студена и надута, но в същото време тя е наивна и сладка. Приемайки брак, изгоден за своето семейство, тя се оказва предадена от съпруга си, въпреки опитите да бъде идеална съпруга. Затова се присъединява към “Bok Ja Club”, търсейки отмъщение…

Хонг До Хи (Ra Mi Ran) продава риба на традиционен пазар, изхранвайки сама двете си деца след смъртта на съпруга ѝ. Но нещата за нея се променят, когато синът ѝ става жертва на насилие в училище. Затова решава да се присъедини към “Bok Ja Club”.

И Ми Сук (Myung Se Bin) е сирак, оженила се за университетски професор, опитваща се да изгради щастливо семейство. Но той постепенно мъжът ѝ става жесток към нея. Тя започва да мисли за различен живот без насилие, срещайки Ким Джонг Хье и Хонг До Хи.

Последният член на клуба е И Су Гьом (Jun), който се присъединява към него, за да отмъсти на своите биологични родители, изоставили го без всякакви угризения… 

 

 

Свали с английски субтитри :click:

                   Свали с руски субтитри :click:                         

Онлайн с руски субтитри :click:  :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това започнах да го гледам заради Мама Чийта от 1988, която и тук е супер яка аджума. Не е нещо особено сериалчето, но не е и зле. Засега ми задържа интереса. Да видим как ще успеят да отмъстят най-любезно в съгласие със закона... Романс мисля, че няма да има, но за сметка на това пък женската версия на броманс (не се сещам има ли дума за това) е в разцвет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Романс ли? Къде? Извънбрачното чаве с фенката на джангъра ли? Не ми се вярва.

А думата, дето я търсех, била УОМАНС, ако не знаете да ви информирам. Женската версия на броманс.

Дидо, тук ли бавели превода? Това нищо не е в сравнение с изтезанието, дето ни го хвърлиха при Age of Youth 2! Още не са ми израснали ноктите от якото гризане :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятността чеболска щерка да се сприятели с аджума от пазара е 0000000000, но карай. Голяма нестандартна приятност се очертава. Брависимо на tvN. Два епизода радост за окото и разтоварване. Дано  комедията  да не изчезне и преводът и той. Рейтингът е висок към 6  и  направо са отсвирили  конкуренцията в същото часово време- "плаващата болница", "спящата" и "песа" по държавните телевизии, които са с почти същия рейтинг.

Налитайте смело! Освен супер яките аджуми, има и "бонуси".;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоя ми става любимия текущ. Голям кеф,както и  този , пак на  tvN

Ето още един линк за онлайн на руски с първите три преведени епизода с два варианта за гледане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един от интересните сериали, който приключи и ще ми липсва!

Заслужава да си има БГ буквички - ще го гледам отново с удоволствие!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обещаващо начало и последвало яко превъртане до 7 епизод. Повече не ми се чака да се размърдат. Жалко за добрите актьори.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...