Jump to content

Recommended Posts

spacer.png
 

My Girl and I

 

Режисьор: Jeon Yun Su

Година: 2005

Жанр: Романтика, Драма

Времетраене: 95 мин.

Държава: Южна Корея

IMDB

 

В главните роли:

Cha Tae Hyun

Song Hye Kyo

 

Резюме:

"My Girl and I" е корейският римейк на на японския филм "Crying Out Love, In the Center of the World".

Су Хо (Cha Tae Hyun) е обикновен тинейджър, а Су Ън (Song Hye Kyo) е красиво и популярно момиче. Съвсем изненадващо за всички двамата започват да излизат заедно. Тяхната любов изглежда вечна и непоклатима, а в опита си да скрият връзката си от родителите на Су Ън те общуват чрез телефонни съобщения. Именно в този момент трагични събития ще издигнат непреодолими прегради по пътя им.

:essub:

 

Свали с :subs:: оттук , оттук

Свали с английски субтитри , с руски субтитри

 

Лично мнение:

Удивявам се, че въпреки солидното количество корейски филми, които съм изгледал, все още успяват да ме разсмеят, все още ме изненадват, все още ме разплакват и винаги всичко е като на първа среща. Cha Tae Hyun не помня да има слаба роля или изпълнение и винаги успява да покаже нещо ново, шапка му свалям! Няма какво да кажа, което точно да опише това филмче, просто не се гледа, а се усеща подобно творение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този филм като го гледах, си мислех че вече съм го гледал, но съм забравил. После разбрах, че преди това съм гледал Crying Out Love, In the Center of the World. Ако сте гледали японския, този е направо същия, но пак има какво да ни задържи вниманието. Имаше две много смешни сцени, които съм описал в темата на нашата любимка Сонг Хъе Гьо. :D Работата е там, че вече знаех какво ще се случи и я нямаше тръпката. Освен това, японския като че ли беше малко по-добър. :) Който и да гледате няма да сбъркате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..филмът...как да го кажа...дори и да е типична корейска продукция..ми хареса изключително много..

Атмосферата..Героите..Историята..Играта на актьорите..Всичко това за мен беше много добро..

Не мисля,че филма ще го гледам само веднъж..Някой ден ще повторя и съм сигурна,че пак ще остави същото чувство...

От мен 10000 по десетобалната..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна не бях гледала толкова добър корейски филм. Беше невероятен, красив, забавен, драматичен, емоционален.. Напомни ми защо заобичах корейското кино и колко симпатична е Сонг Хье Гьо.

 

Благодаря за превода! Филма наистина заслужава да се види!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ме разчуства филмчето... Актьорите са много добре познати и играта им беше страхотна.. Сценария също е очакван.. но азиатците( казвам азиатците, щото съм гледала и много японски филмчета с подобен сюжет) правят всеки от филмите по уникален начин.. Именно някои от моментите във филма, го правят невероятен..

:asian:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, това е ФИЛМЪТ! След като го изгледах вече, бих казала че ми стана един от най-любимите!

Самият филм като че ли беше разделен на три части: в началото имаше доста смешни сцени, по средата пък беше много рoмантичен, а краят

си беше истинска драма :(

 

 

(казвам азиатците, щото съм гледала и много японски филмчета с подобен сюжет) правят всеки от филмите по уникален начин..

 

аз не съм гледала много япoнски филми, но на мен сюжета много ми напомня на Koizora

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пак си останах заблудена овчица. Не знам по каква причина си мислех,че ще гледам комедия. И се бях и нагласил за доста смях. Е в началото имаше доста забавни моменти,но в един момент осъзнах,че отново съм се наредил да гледам една от наистина разбиващи сърчицето азиатски драми. Но така ми се пада. Все пак изобщо не съжалявам ,че го гледах. Дори и познат като сюжет,филмът си е много добре направен,а и с тези актьори,би било трудно да се получи провал. Хареса ми,въпреки тъжната втора част.

И на мен този филм ми напомни,защо толкова много обичам азиатското кино. Не само трябва да се гледа,трябва и да се почувства.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...