Jump to content

Сексът в корейските сериали...?


Recommended Posts

Здравей те, не ме нападайте моля, да не си помислите нещо от заглавието на темата...Но винаги съм се чудела, защо в сериалите главно в корейските, толкова много драма има между главните геройи и химия  и ти чакаш вече с нетърпение да се случи нещо между тях, а накрая само по една лека целувчица...?  Мисля, че само в един сериал имаше нещо по така в lovers се казваше май, това е единственият сериал на който съм попаднала да има нещо повече или пък само аз гледам такива, но честно казано съм изгледала доста сериали..

Та какво мислите вие по въпроса, защо показват корейците в тази светлина? :)

Дано и няма друга такава тема, но уж прегледах и не видях...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като видях заглавието на темата и чак се зачудих де го има тва чудо в корейските сериали и се усетих, че сигурно е въпрос, както се и оказа:) Спиди е отговорила кратко и ясно, но пък и ние знаем, че корейците се размножават чрез пъпкуване и секс не им требе:D. Иначе съм попадала на нещо подобно...веднъж и то пак беше представено с бръснещ полет. Старичка сапунка(така окачествявам всичко с над 50 еп) с Джи Соп и мога да се закълна, доста младичък Ким Нам Гил. Та въпросното "събитие" се случи в първи епизод, чието действие се развиваше в миналото и понеже го добутах май само до трети и то с превъртане не знам имало ли е нещо нататък или не. Факт е, че в новите дори това няма, което значи, че цензурата е станала много по-активна или по-точно влиятелна последното десетилетие. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото сексът в корейските сериали е мираж.:D

И да задам един въпрос, ако може? Някой хора, да не би да гледат сериали, само заради единия секс?:P

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, стига де, през последните години започнаха повече да правят секс :) Това, че не го дават като еротична сцена, не значи, че не го правят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То, читава целувка да дочакаш, е събитие. Добре, че беше Уки това лято; след две години, като излезе от казарма - пак :896767:

 

Сексът - може и без него, ама хубаво е да го има :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Секс сцени в не азиатските продукции - колкото искате. Мен лично една прегръдка може да ме развълнува повече от най-страстната секс сцена. Затова предпочитам  азиатско кино. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Компенсират в игралните филми. Там се среща откровен, натурален и силно смущаващ секс в реално време. И аз съм на мнение, че зареден с желание жест или дори поглед, понякога вършат повече работа. Нещата опират до артистите обаче - който си е секси може само да мине пред камерата леко разгърден, пък който е дърво...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kiddo, и аз имам спомен, че имаше още някоя, ама ми се губи. Припомни ми твоя списък, ако се сещаш. Не мисля, че беше Шики в 'Силната', нещо по-хард имаше. А, накрая на 'Щангистката' на игрището бая се засмукаха, ама то тогава май гаджета бяха станали вече в реала :rolleyes:

 

sonihrisi, много си права. Неазиатските като цяло са по-развратни, обаче тогава и една такава кулминация няма същото въздействие. Друго си е да са пърхали с мигли и държали за ръце 15 епизода и в 16-тия да се награбят като невидели. То душевен оргазъм ще му докарат на човек, след толко чакане :896767:

 

В тоя ред на мисли, за филмите - някой гледал ли е 'The Treacherous'? Доста бил, хм, откровен. Мен само ме притеснява, че е с оная мома с кривата уста от High Society, а аз хич не я харесвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, seal_reinforce написа:

......

В тоя ред на мисли, за филмите - някой гледал ли е 'The Treacherous'? 

 

Трейлърът дава добра представа какво да се очаква от филма.

Off Topic

Един откачалник ч**а и избива наред под влиянието на друг откачалник, който го манипулира постоянно.

 

В интерес на истината гледала съм доста по-откровенни ;) корейски филми от този.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, seal_reinforce написа:

Kiddo, и аз имам спомен, че имаше още някоя, ама ми се губи. Припомни ми твоя списък, ако се сещаш. Не мисля, че беше Шики в 'Силната', нещо по-хард имаше. А, накрая на 'Щангистката' на игрището бая се засмукаха, ама то тогава май гаджета бяха станали вече в реала :rolleyes:

 

Another Oh Hae Young, Oh my Ghostess, I Need Romance 1/2/3, Marriage Without Love, Tomorrow With You, Oh My Venus, Heart to Heart, 9 Times Time Travel, The Good Wife, Strong Woman Do Bong-Soon, It's Ok, That's Love  и т.н. - има и други. А мен лично много ми харесва единствената романтична /по случайност и еротична/ сцена в Cruel City.

 

п.с. Ама така като се загледах, те почти всички са на tvN :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tara, гледах го трейлъра, ама естествено не бяха включили еротиката вътре :rolleyes: Беше ми направило впечатление, че актрисата едва ли не на кръст бяха я разпънали, каква безсрамница, ще кажеш, че в Калигула се е снимала :896767:

 

Kiddo, добър списък ми предостави, само един-два съм преслушала от него. Докато сме на темата - Блонди нацелува нелошо една (не Мурата), ама трябва да чекна, влиза ли в графата 'горещо', че не помня. Няква скумрия беше и ме фана яд :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото сериалите им ги дават по националните телевизии и ги гледат деца. Именно затова трудно ще видиш и престрелки с оръжия, пушене на цигари, наркотици. Повечето сцени, дори и мафията използват бухалки. Виж примерно във филмите им какви сцени и сюжети има, дори най-разкрепостените холивудски продукции могат да се учат. Въпрос на мнение е, но след като семейства с малолетни деца седят и гледат е малко неловко да дават такива сцени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора, не говоря баж да има наистина секс, просто идеята ми беше да има малко  повече флирт между главните. Филми не съм гледала, наплаших се от жанра на ужасите, които правят азиатците :D  Веднъж питах една приятелка, която познава доста корейци и ми вика въобще не са такива, както ги правят да изглеждат в сериалите. Моля да ме извините, ако темата е неуместна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко де, ясно, че нямаш предвид двата хикса и ледения в корейски вариант :896767:

 

То на тях голяма част от сериалните флиртове им се случват в/около клозета или помежду рязането на мръвки с ножица из кварталните кръчми и битовия алкохолизъм по покривите, та тръпката малко изфирясва :beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно време може и да е бил вид табу, но вече не е чак така - особено при кабеларките. Там правят секс, и без да са женени :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Kiddo написа:

Едно време може и да е бил вид табу, но вече не е чак така - особено при кабеларките. Там правят секс, и без да са женени :D

 

 

Че и секс  с  женени  изневеряващи  каки -цък. Сериал- трепач!;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха! Лав, верно, че в тоя сериал беше най-уникалната секс сцена снимана някога - толкоз секси тенджери и тигани накуп никога не бях виждала :28558: 

Всъщност нямаше чак толкова откровени сцени - оставиха доста на въображението на зрителите, но точно това и му беше чарът. Както каза една съфорумка за една сцена от сериала - "само си държаха ръцете, ама как ги държахаааа". :inlove:

По повод на темата - Кидо е дала доста подробен доказателствен списък, че щъркелът вече е пенсиониран в Корея ( Само да добавя Healer и Suspicious partner и Queen In Hyun's man).  Мисля, че сухият период е бил само определени години, защото освен най-новите и на стари сериали съм попадала, които не са съвсем за семейно гледане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...