Jump to content

Recommended Posts

Цитат

Единственият образ, който наистина ме дразни, е на Бо А. Някак е много... измислена тази нейна любов. Оня те реже на всяка крачка, ти, уж красива и богата девойка, свикнала да има всеки, не можеш да го преодолееш.

Ами точно това и е проблемът на Бо А, че я "режат". Тя дори не може да допусне такава възможност, колкото и да е очеизвадна. Още повече, че според нея, "другата" не може да й стъпи на малкия пръст. Мен ме дразни начинът, по който се опитва да се набута. С лъжи, прикрито, подмолно, зад гърба на приятелите си. Като искаш нещо толкова много, застани открито и се бори. 

аз имам максима в живота - за любовта не се боря, аз я заслужавам:P.., ако някой не ме обича..., преживявам и толкова

....ще тръгна аз да се боря, да доказвам, че някой трябва да ме обича...

Остави всичко, ами и тя много странно се "влюби". Реши, че не може той да харесва главната, щото била много по-зле от нея самата. Реши да го сваля, той я отряза отвсякъде и после тя изведнъж влюбена. За номерата и интригите й нямам думи. Висша форма на лицемер и двуличник.

И по тази линия - бившият лекар, който стана готвач, уж е свестен, но и той едно говедо... Уж приятел и на тримата, но остава Бо А да си върти интригите и да лъже на воля, щото бил влюбен в нея. А знае, че няма шанс - та тя все му обяснява колко е лесен и че го приема само като приятел. Но не, тъпак...

Yang Se Jong го забелязах при кардиохирурзите колко добро впечатление прави. И тук е много естествен, с достоверна игра.  Seo Hyun Jin също се представи чудесно. Доволна съм от целия каст, забавлявах се с всички, обаче майка му, майка му - неподражаема и уникална! Kim Jae Wook все ми се ще да го видя в главна роля. Добро романтично нещо!

15 minutes ago, esiibebs said:

Преведете го този филм.

Това е сериал. Епизоди от 1 до 5 имат превод на български.

Цитат

Преведете го този филм.

Оплакваш се на грешното място! Сериалът се превежда от друга преводаческа група, пиши в техния сайт!