Jump to content

Temperature of Love (2017)


Recommended Posts

Цитат

Единственият образ, който наистина ме дразни, е на Бо А. Някак е много... измислена тази нейна любов. Оня те реже на всяка крачка, ти, уж красива и богата девойка, свикнала да има всеки, не можеш да го преодолееш.

 

 

Ами точно това и е проблемът на Бо А, че я "режат". Тя дори не може да допусне такава възможност, колкото и да е очеизвадна. Още повече, че според нея, "другата" не може да й стъпи на малкия пръст. Мен ме дразни начинът, по който се опитва да се набута. С лъжи, прикрито, подмолно, зад гърба на приятелите си. Като искаш нещо толкова много, застани открито и се бори. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам максима в живота - за любовта не се боря, аз я заслужавам:P.., ако някой не ме обича..., преживявам и толкова

....ще тръгна аз да се боря, да доказвам, че някой трябва да ме обича...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остави всичко, ами и тя много странно се "влюби". Реши, че не може той да харесва главната, щото била много по-зле от нея самата. Реши да го сваля, той я отряза отвсякъде и после тя изведнъж влюбена. За номерата и интригите й нямам думи. Висша форма на лицемер и двуличник.

И по тази линия - бившият лекар, който стана готвач, уж е свестен, но и той едно говедо... Уж приятел и на тримата, но остава Бо А да си върти интригите и да лъже на воля, щото бил влюбен в нея. А знае, че няма шанс - та тя все му обяснява колко е лесен и че го приема само като приятел. Но не, тъпак...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yang Se Jong го забелязах при кардиохирурзите колко добро впечатление прави. И тук е много естествен, с достоверна игра.  Seo Hyun Jin също се представи чудесно. Доволна съм от целия каст, забавлявах се с всички, обаче майка му, майка му - неподражаема и уникална! Kim Jae Wook все ми се ще да го видя в главна роля. Добро романтично нещо!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитат

Преведете го този филм.

Оплакваш се на грешното място! Сериалът се превежда от друга преводаческа група, пиши в техния сайт!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коя е другата преводаческа група? Какъв е сайта им?  Много жалко, в каталога пише, че на много сериали има превод , но на практика се оказва, че няма или само на част от сериала. Трябва да ги свалиш от мастер, което също не е малък проблем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, sozopolis написа:

Коя е другата преводаческа група? Какъв е сайта им?  Много жалко, в каталога пише, че на много сериали има превод , но на практика се оказва, че няма или само на част от сериала. Трябва да ги свалиш от мастер, което също не е малък проблем.

И ние ли сме отговорни за това?

Аз лично изобщо не знам нито групата, нито ме интересува. Просто не разчитате в бъдеще и така.

 

На 5.01.2019 г. at 20:13, esiibebs написа:

Преведете го този филм.

Малко не схванах какъв период ни отпускате. Сега или веднага?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, sozopolis написа:

Коя е другата преводаческа група? Какъв е сайта им?  Много жалко, в каталога пише, че на много сериали има превод , но на практика се оказва, че няма или само на част от сериала. Трябва да ги свалиш от мастер, което също не е малък проблем.

 

Не знам какво да кажа за коментара ви и за кой каталог говорите. Тук се правят теми за много азиатски филми и сериали, някои преведени, други не.

Можем да отговаряме за преводите, които ние сме правили. Ако имате желание може би бихте обърнали внимание, че на тема на филм/сериал с наш превод има таг bg_easternspirit, а на превод от друга група само bg. За пример ето и снимка: Тук. Ако не е достатъчно ясно, тези дето нямат превод на български са без таг.

Относно питането ви за този сериал. Освен за Мастърс и Замунда, където за съжаление линковете за субтитирите не са активини /не по наша вина/, имате и опция за онлайн гледане. Разбира се никой не ви кара да гледате онлайн, но оттам бихте могли да разберете на коя група е превода и съответно да се допитате до тях. По този въпрос няма да показвам снимка, защото може да се сметне за недроброжелателно. Приятна вечер!

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11.01.2021 г. at 0:02, snowmoon написа:

 

Не знам какво да кажа за коментара ви и за кой каталог говорите. Тук се правят теми за много азиатски филми и сериали, някои преведени, други не.

Можем да отговаряме за преводите, които ние сме правили. Ако имате желание може би бихте обърнали внимание, че на тема на филм/сериал с наш превод има таг bg_easternspirit, а на превод от друга група само bg. За пример ето и снимка: Тук. Ако не е достатъчно ясно, тези дето нямат превод на български са без таг.

Относно питането ви за този сериал. Освен за Мастърс и Замунда, където за съжаление линковете за субтитирите не са активини /не по наша вина/, имате и опция за онлайн гледане. Разбира се никой не ви кара да гледате онлайн, но оттам бихте могли да разберете на коя група е превода и съответно да се допитате до тях. По този въпрос няма да показвам снимка, защото може да се сметне за недроброжелателно. Приятна вечер!

 

 

 

Благодаря Ви за отговора и за работата, която извършвате. Разбрах как стоят нещата. Пожелавам Ви успешна и ползотворна година, сигурен съм, че много фенове на корейските сериали ще се присъединят към моето пожелание.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

филмчето хваща  /дали от режисура, дали от сюжет - идеята не е лоша, но се проваля от неадекватно вплетените образи на богатата сценаристка и разюзданата майка/ въпреки клишетата, ама не мога да си обоснова образа на богатата сценаристка - какво е в главата на сценаристите - тя с по-бедните от нея ли иска да живее, къде са родителите и, които са богати, евентуално влиятелни, а няма и намек за тях/недостоверно ми е, не стига, че е извън клишето/, до 27-ма съм  и си мисля, че е там да дразни публиката, но без основание - нито любовта и е любов, на всичкото отгоре и филмът и се казва "Висше общество" . Майката пък ми е /платили са на сценариста и режисьора да участва знаменитата актриса/. Все съм гледала как разни бащи да издевателстват  над децата си за пари и издръжка, но тая роля е също като на богатата сценаристка - да има дразнител, ама дали е на място... на кой му пука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започнах да го гледам, ама нещо не схващам,

Off Topic

изгониха главната героиня от работа на помощник сценарист за 800$ заплата , след това на нея и предложиха работа сценарист за 3000$ и тя отказа?   Тя нормална ли е? Почвам да се притеснявам за сериала от тук нататък.  А няма пари да помага на сестра си за наема?  Освен въздух май нищо няма в главата и.  Даже сестра и се отказа от нея.  

Е поне от тоя сериал разбрах от къде започват проблемите с корейските сериали. Цитирам Главната героиня:  Моя учител по сценаристко изкуство каза - Драмата започва когато мъжът и жената се разделят!!!   

Нима всеки корейски сценарист е закърмен с тая простотия?  Сега много неща ми се изясняват. 

 

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, gig911 написа:

Започнах да го гледам, ама нещо не схващам,

  Скрий съдържанието

изгониха главната героиня от работа на помощник сценарист за 800$ заплата , след това на нея и предложиха работа сценарист за 3000$ и тя отказа?   Тя нормална ли е? Почвам да се притеснявам за сериала от тук нататък.  А няма пари да помага на сестра си за наема?  Освен въздух май нищо няма в главата и.  Даже сестра и се отказа от нея.  

Е поне от тоя сериал разбрах от къде започват проблемите с корейските сериали. Цитирам Главната героиня:  Моя учител по сценаристко изкуство каза - Драмата започва когато мъжът и жената се разделят!!!   

Нима всеки корейски сценарист е закърмен с тая простотия?  Сега много неща ми се изясняват. 

 

Вече трябва да си започнал да разбираш, че е безсмислено да се обсъждат и анализират повечето корейски сериали и да се търсят в тях несъществуващи неща.

Редактирано от dido100
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала остави в мен много разнопосочни впечатления.  Тия 20 серии си бяха голяма загуба на време, спокойно можеха да бъдат 12-16 серии. Бо А с началната прическа беше напълно неразпознаваема.  Общо взето заради нея и Seo Hyun Jin го изгледах сериала. 

Off Topic

Като се събраха главните след 5-те години се започна една чуденка - ще го бъде ли или няма да го бъде. И двамата се редуваха в съмненията си. Една крачка напред , две назад.  Та главните като безмозъчни се мотаха насам натам и не можеха да вземат едно сериозно решение. Не знам кого се опитваха да убедят ,че се обичат.  На всеки беше ясно, че следва нова раздяла. Раздяла за две седмици - в едната серия са нещастни , не могат да бъдат заедно, да сложим край. И след 1-2 серии пак се обичаме??  Не знам с какво зрителя е заслужил това?  А намесата на третия във връзката им , те горките не можаха да намерят решение на този проблем.  По скоро тя трябваше да реши този проблем , но явно не можеше да го реши като жена.  

Имах доста големи очаквания за сериала , но май не се оправдаха. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Со Хьон Джин е много добра актриса. Опеределено е талантлива. Хареса ми кулинарната тематика. И до тук. Останалото ще го забравя така или иначе, защото при мъжете се помни предимно : ядене, пиене, екшън сцени и зли герои. А тук имаше: рицар (шеф на продуцентска компания), пепеляшка (със зла сестра, без работа и без гадже), приятелка (завистлива, но добра), няколко джуджета (поддържащи роли в кунята на Good soup) и принц (който умее да тича, рита топка, готви и прощава). Еми, то моят живот е пъъълна противоположност на тяхния - всеки ден се чудя к'во да сготвя на дечурлигата, жената все недоволна от всички, всичко и най-вече мен, не спортувам, освен умствено, тя няма сестра, а аз пък откачена майка и т.н. Та, при мен май тази "Температура от любов" е по-скоро "Живакът скача и подкача". Ще предложа този сериал на жена ми, ама тя пък не обичала "любовни". Как да процедирам? Да й кажа ли, че е екшън?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък нещата в кухнята(и младежите там) ги превъртах, за мен бяха пълнеж.  Seo Hyun Jin  не знам дали е талантлива, нямам оплаквания, но определено е красива и краси сериала. Та заради нея бих гледал и по кофти сериал. А Бо А беше бонус. Героинята и будеше съжаление, самотно богато момиче. 

Off Topic

Жалко беше ,че  директора на агенцията остана самотен накрая.  Не беше лош човек , но не знаеше как да се предаде в борбата за сърцето на главната. Не че имаше някакъв шанс. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...