Jump to content

Temperature of Love (2017)


Recommended Posts

 

spacer.png

 

Temperature of Love (사랑의 온도)

Страна: Южна Корея

По новелата на Ha Myung Hee “Good Soup Never Picks up the Phone”

Период на излъчване: 18 септември 2017 – 21 ноември 2017

Време на излъчване: Понеделник – Вторник 22:00

Жанр: Романтична комедия

Канал: SBS

Епизоди: 40 (по 35 мин. на епизод)

Режисьор: Nam Gun

Субтитри: Английски

          

Участват:

Seo Hyun Jin като Lee Hyun Soo / Janes

Yang Se Jong като Ohn Jung Sun / Good Soup

Kim Jae Wook като Park Jung Woo

Jo Bo Ah като Ji Hong Ah

Shim Hee Sub като Choi Won joon (sous chef)

Cha In Ha като Kim Ha Sung (chef)

P.O (Block B) като Kang Min Ho (chef)

Lee Kang Min като Oh Kyung Soo (chef)

Chae So Young като Im Soo Jung (sommelier)

Jung Ae Ri като Park Mi Na (Hyun Soo’s mother)

Sun Woo Jae Duk като Lee Min Jae (Hyun Soo’s father)

Gil Eun Hye като Lee Hyun Yi (Hyun Soo’s sister)

Lee Mi Sook като Yoo Young Mi (Jung Sun’s mother)

Ahn Nae Sang като Ohn Hae Kyung (Jung Sun’s father)

Ji Il Joo като Kim Joon Ha

Song Young Kyu като Min Yi Bok

Hwang Suk Jung като Park Eun Sung

Ryoo Seung Soo като Shin Ha Rim

 

Резюме: По новелата “Good Soup Never Picks up the Phone” на Ha Myung Hee, разказваща  за И Хьон Су (Seo Hyun Jin), амбициозна сценаристка, използваща името Джейн като псевдоним в сайт за запознанства. Там тя се запознава с човек, под псевдонима Хубава супа и постепенно започва да го харесва. Не след дълго обаче тя разбира, че зад псевдонима стои Чонг Сон (Yang Se Jong), мъж който упорито преследва мечтата си да стане велик готвач на френска кухня. Но дали двамата ще намерят време за своята любов, когато се срещнат в реалността…

 

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

Свали с английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри + OST :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заради готвенето и готвача го отписвам. Забелязала съм, че в корейските сериали има от две неща по много и начесто - първото е прескачания във времето напред и назад /за фентъзи жанра/ и второто е готвачи и готвене, като и се набляга на храненето /за останалите жанрове, включително обикновената мелодрама/. Всеки втори сериал набляга на готвенето, хапването, манджата, готвачите, както и тези, които омитат всичко от чинията /много им харесват лакомници/..... Нагледах се и на готвачи в главните роли. Честно казано, искам да разнообразят, но явно те си харесват много тази професия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На клона съм и аз заради Ким Дже Ук. Тъкмо се чудех кога ли ще се появи в някой сериал. Мерси за темата, Лазе. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цялата първа серия бяха празни приказки и никакво действие. Какво друго да очакваме от авторката на вкисналата боза "Doctors""? Лигаво-сладникаво нищо с поредния непълнолетен готвач, който разбира се, е учил във Франция. Как Джо Бо А и Со Хюн Джин са се набутали в тази простотия? Първата серия не е могла да мине 8%, което за ефирна телевизия е слаб резултат. Напълно заслужено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И втората лигаво-сладникаво, запечатано с целувка във влака между вагоните - новаторство голямо :282:  Прегрешилата майка  на готвача на пистата, да не би да останем без  драма  голяма. Очертава се поредната  безвкусна  боза. Язък за Убавците и Убавиците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Lawandula написа:

И втората лигаво-сладникаво, запечатано с целувка във влака между вагоните - новаторство голямо :282:  Прегрешилата майка  на готвача на пистата, да не би да останем без  драма  голяма. Очертава се поредната  безвкусна  боза. Язък за Убавците и Убавиците.

Подобна лигава тъпотия не става за гледане! Задрасквам го от листа за гледане, сериалите (бъдещи) на малоумната сценаристка влизат в черния списък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз не съм особено впечатлена от първите 2 серии. Главният е сладур, но нещо ми идва малко дървен. Целувката във влака определено им се получи, ако не друго. Сестрата на главната е много дразнеща, да не говорим за шефката и колежките й. Може би ще погледна и другите 2 епизода и тогава ще реша дали го спирам или не. 

 

3 и 4 епизод бяха по-добри сякаш. Имаше раздвижване и с превъртане на някои сцени, става работата.

Редактирано от jira
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е сладък този сериал. Без да е комедия, ме усмихва. Всички са страхотни, само Чо Бо А малко ме дразни, но това е от ролята й.

По-горе се каза, че не ставало нищо особено. Ами той животът си е така - няма екстремни събития през ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам  дали задобря, но след лигавите  начални серии стана гледаемо, даже с  наличните клишета.Дали, защото  няма тъпа бедна  корейска пепеляшка ,  а само  принц, или защото всички са сладури и чаровни,  дали,  защото много харесвам главната, но   върви едно неподправено, но приятно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Именно, обикновени хора с проблемите си. Леко и приятно, усмихва ме и по някакъв начин ме запленява.

Янг Се Джонг не е от най-опитните актьори, но е много по-добър от много други с опит. Стои ми много естествено, а и ролята му ми харесва - влюбен, но с характер :) А много се забавлявам с готвачите, адски са сладки :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бре, викам: си какви хубави неща пишат, дай да погледна пак. Нищо, все същата простотия. Вече като видя сериал с готвачи даже няма и да го почвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като раздвижиха нещата и аз го гледам. Готвачите наистина са големи образи, а адвокатът, който стана готвач - най-вече. Милият е много хлътнал по Бо А, дано го забележи по някоето време. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дидо, молим те! Бъди мъж и си дръж на думата.

Като кажеш, че няма да гледаш нещо, не го преглеждай всяка седмица, за да обясняваш колко не ти харесва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Kiddo написа:

Дидо, молим те! Бъди мъж и си дръж на думата.

Като кажеш, че няма да гледаш нещо, не го преглеждай всяка седмица, за да обясняваш колко не ти харесва.

Пиша бавно, за да разберат всички. Не го гледам. Преглеждам кментари. Сверявам набързо. Продължавам да не гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8.10.2017 г. at 0:02, dido100 написа:

Бре, викам: си какви хубави неща пишат, дай да погледна пак. Нищо, все същата простотия. Вече като видя сериал с готвачи даже няма и да го почвам.

 

Аз пък  те разбрах още  от раз, 'ко пуснат с готвачки:28558:,  ще свиркам.;)

 

Инак, наистина  е далеч от качество сериалът, но както е на мода напоследък да се коментира във  форума -много бонуси за женската аудитория  и плюс това- айляшки, без да е  сладникава  боза.Има и някои  смислени действия и свежи  реплики на героите, поне за сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност, основните клишета са намалени много - кофти семейства, разлика в статуса, пиянските истории, вечните крясъци, свенливата девственица и най-отдадения келеш... Няма нищо от това. Останалото си е живот - сори, че ви е клиширан.

Единственият образ, който наистина ме дразни, е на Бо А. Някак е много... измислена тази нейна любов. Оня те реже на всяка крачка, ти, уж красива и богата девойка, свикнала да има всеки, не можеш да го преодолееш. Някак нелогично ми идва тя. Иначе всички останали са готини.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Lawandula написа:

 

Аз пък  те разбрах още  от раз, 'ко пуснат с готвачки:28558:,  ще свиркам.;)

 

Инак, наистина  е далеч от качество сериалът, но както е на мода напоследък да се коментира във  форума -много бонуси за женската аудитория  и плюс това- айляшки, без да е  сладникава  боза.Има и някои  смислени действия и свежи  реплики на героите, поне за сега.

С готвачки-може!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, Kiddo написа:

Всъщност, основните клишета са намалени много - кофти семейства, разлика в статуса, пиянските истории, вечните крясъци, свенливата девственица и най-отдадения келеш... Няма нищо от това. Останалото си е живот - сори, че ви е клиширан.

Единственият образ, който наистина ме дразни, е на Бо А. Някак е много... измислена тази нейна любов. Оня те реже на всяка крачка, ти, уж красива и богата девойка, свикнала да има всеки, не можеш да го преодолееш. Някак нелогично ми идва тя. Иначе всички останали са готини.

 

 

Кидич, разлика в статуса- има,  ментална травма- на база родител- има,  богат принц , дето тича по нисък статус- има,   разглезена принцеса гаднярка - има( тя пък, дето те дразни  е клише на клишетата с действията си  и любовта си  към готвача), готвач от Франция- има,  ресторант-  дарение- има ,  дето си работи на загуба, уж приятел- има( бившето докторче), кариерата над всичко- има и да не продължавам да изброявам. Сори, ако смяташ, че това не са дежурни клишета.Тук ще наместя крилатата фраза- " аз явно гледам друг сериал":28558::na2:

В случая не дразнят толкова, защото сценаристката им е сложила повече гънки  по сивото вещество на героите .

 

Дидо, знаех си.;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...