Jump to content

Recommended Posts

Аз се чудя дали да продължа да гледам сериала.20-ти епизод ми образува яки нерви.Сценаристката определено мрази героинята на Шин Хе Сун.

Off Topic

Как можа да накара Джи Ан да отговори с да на обръщението на бащата към нея Ън Сок.Нали отива да си признава,че не тя е Ън Сок.Въобще сценаристката идеализира Джи Су,а Джи Ан подлага на унижения.Въобще не вярвам да развие някакви отношения между Джи Ан и До Кун.Връзката им е направо обречена.Докато Джи Су и Сону Хук ги очаква розово бъдеще,особено след като тя му разкаже какво е направила Джи Ан.

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено беше тежичък епизодът. Джи Ан беше зашеметена от

 

Spoiler

 

разговора си с ДК и като се прибра вкъщи вече не знаеше къде се намира и какво планира да прави и машинално си отговори Ън Сок на въпроса.

Не мисля, че Джи Су е чак толкова идеализирана, просто е по-малката сестра и винаги е била закриляна и предпазвана от трудности от цялото семейство. Джи Ан е пример за Джи Су във всичко и от една страна разбирам, че разочарованието й е огромно понеже най-вероятно подозира, че Джи Ан е знаела от началото. Но това не е така, и определено можеше да се постарае да поговори със сестра си преди да я зашлеви. 

Относно розовото й бъдеще със Сону Хук, чеболската й майка никога няма да одобри връзката им. Джи Су ще има още по-големи проблеми с приспособяването си при биологичните си родители, освен ако не ни изненадат и не влезе супер бързо в релси. Не знам защо имам усещането, че сестрата на ДК няма да я приеме лесно. Тя беше доста студена с Джи Ан в началото, но в последствие свикна с нея.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен,

Off Topic

Джи Су-Ън Сок ще стане любимка на баща си и той ще й позволи подобна връзка,стига Сону Хук да я отрази като възможна любов.Въобще там се крие още една драма,когато тя научи,че Джи Ан е тайнствената жена,която той харесва.Джи Су-Ън Сок може да прости  за размяната,но едва ли ще й прости за любимия.

Между другото,гледах реклама за 21епизод и там Джи Ан е много зле.Мен ме съмнява сценаристката,да не я подлуди.

Ужас,не стига че бедна,ами луда!Не става за чеболска снаха.

Толкова обречена главна героиня не бях гледала досега,а гледам драми от 2009 година.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хъм,
 

Spoiler

 

Защо пък да няма да може да й прости за Сону Хук? Джи Ан по никакъв начин не го е поощрявала, по-скоро той й се вре на нея. Не виждам Джи Су какви претенции ще има към нея по тази линия, освен ако пак не си въобрази, че Джи Ан е знаела, че Джи Су е влюбена в него и си е мълчала.

Интересно ми е дядото как ще реагира като разбере за истинската си внучка.

Колкото и луда да направят Джи Ан, ДК ще я вкара в правия път до края на сериала. :D Обаче не знам как ще го извъртят понеже в момента положението й е много лошо.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В руският сайт,където гледам сериала предполагат,

 

Off Topic

че тя отива при художника в гората.Аз помислих,че полудява,тъй като я дават отчаяна да броди из гората.

Така по става, да стане отшелник за известно време и после да се върне като художничка,не случайно я даваха да рисува и мечтата й е била да учи изкуство.Така ще се оправдае и резюмето за образа на Джи Ан,че се понижава социалния й статус.

Не мога да гледам отново униженията на които беше подложена в началото на сериала.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах епизода на корейски и нищо не разбрах,само

Off Topic

дето Джи Ан посегна на живота си.Прекалено хубаво щеше да  е при художника!

А Джи Су-Ън Сок може да поумнее от злоба.Разбира се.отиде при биологичните си родители.

Засега ще следя сериала,заради Шин Хе Сон.Прелестна актриса!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, nikkita написа:

Изгледах епизода на корейски и нищо не разбрах,само

  Скрий съдържанието

дето Джи Ан посегна на живота си.Прекалено хубаво щеше да  е при художника!

А Джи Су-Ън Сок може да поумнее от злоба.Разбира се.отиде при биологичните си родители.

Засега ще следя сериала,заради Шин Хе Сон.Прелестна актриса!

Тук и тук с превод на английски език.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много й дойде

Spoiler

на Джи Ан. Очаквано психяса тотално, но пък това с опита за самоубийство ми дойде в повече. Джи Су...нямам думи за нея, много нагло и егоистично поведение към всички. Има някаква врътка между майката на ДК и баща му, но още не ми е станала ясна. Тя крие от него за онези двамата, които й казаха за Джи Ан и по принцип си върти някакви схеми зад гърба му.

Спойлер за 22 еп.

Spoiler

Изглежда, че Сону Хук намира Джи Ан.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 17 часа, jira написа:

Много й дойде

  Скрий съдържанието

на Джи Ан. Очаквано психяса тотално, но пък това с опита за самоубийство ми дойде в повече. Джи Су...нямам думи за нея, много нагло и егоистично поведение към всички. Има някаква врътка между майката на ДК и баща му, но още не ми е станала ясна. Тя крие от него за онези двамата, които й казаха за Джи Ан и по принцип си върти някакви схеми зад гърба му.

Спойлер за 22 еп.

  Скрий съдържанието

Изглежда, че Сону Хук намира Джи Ан.

 

Защото майката на ДК излъга как е загубила Джи Су и от тази трънка ще изкачат още зайци.

Е, сега само загуба на паметта ни липсваше!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взе ми думите от устата!

Spoiler

Най-вероятно това ще стане, все пак не сме преполовили още сериала. Сигурно Джи Ан ще се влюби в Сону Хюк, обаче като види ДК, ще започне да си спомня за миналото. Интересно ще е, ако умишлено се прави на загубила паметта си, но надали ще тръгнат по този път. 

 

Да, майката на ДК излъга баща му за Джи Су

Spoiler

- интересно защо е оставила Джи Су сама в колата. Някъде четох спекулация, че ДК не е техен син. Да не вземе да се окаже, че Джи Су не е от бащата на ДК?Отделно, майката води борба за власт със сестра си и много я е страх да не загуби благоволението на баща им. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, jira написа:

Взе ми думите от устата!

  Скрий съдържанието

Най-вероятно това ще стане, все пак не сме преполовили още сериала. Сигурно Джи Ан ще се влюби в Сону Хюк, обаче като види ДК, ще започне да си спомня за миналото. Интересно ще е, ако умишлено се прави на загубила паметта си, но надали ще тръгнат по този път. 

 

Да, майката на ДК излъга баща му за Джи Су

  Скрий съдържанието

- интересно защо е оставила Джи Су сама в колата. Някъде четох спекулация, че ДК не е техен син. Да не вземе да се окаже, че Джи Су не е от бащата на ДК?Отделно, майката води борба за власт със сестра си и много я е страх да не загуби благоволението на баща им. 

 

Възможностите за сщжетни завързвания са много. Интерересното е, че според мен Джи Су го играе скрита лимонка и съвсем не е толкова тъпа, колкото се опитва да изглежда. Държанието й скъм новото семейство е преднамерено грубо, принините за него тепърва предстоят да ги видим. Интересно какво ще направи, когато види сестра си? Според мен ще си трае, най-малкото зашото още не сме и наполовината на сериала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре с амнезия, отколкото луда!

Off Topic

И на мен ми направи впечатление,грубото отношение на Джи Су към истинските си родители.Може би си спомня как майка й я оставила на паркинга?

 

Гледам сериите в оригинал,защото руския превод се бави,а английският не ми е много добър.Но от добрата игра на актьорите се разбира основното послание.

На мен определено ми липсваше Джи Ан в 22 епизод,когато видях накрая спокойното й лице и аз се успокоих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен ще бъде интересно,как майката на ДК и семейството ще обяснят,че една домакиня ги е излъгала и как ще представят на обществото тази невъзпитана дъщеря-пекарка.За нея няма ли да има уроци по етикет?

Що се отнася до това,дали ще си трае за Джи Ан,възможно е тя да не я види отново?

Определено след като разбере,че двамата със Сону Хук се познават ще намрази сестра си окончателно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки път забравям да пиша в темата колко се радвам, че Uee e отказала този проект! Изобщо не си я представям до ПШХ!

 

@nikkitaБраво на теб, че го гледаш на руски!

Spoiler

Аз толкова години съм го учила този език, но почти нищо не ми е останало в главата от него. Сигурно корейския повече го знам от гледане на сериали. :P


На мен и Джи Ан и ДК ми липсваха последните 2 епизода! Прекалено малко и къси сцени имаха и двамата.

Приятелят на ДК е симпатяга. Ролята му е пълнеж, но се справя добре. 

Изобщо не виждам на този етап как ще представят Джи Су пред онези снобарски лелки. @diddo100,  прав си, че не е толкова глупава за колкото се представя, но не може да се мери с Джи Ан. 

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Uee правилно е преценила,че не може да се справи с ролята на Джи Ан.Нейният образ е неблагодарен и сложен.Сценаристката още в началото я прати да рови в кофите за боклук,беше готова да бърше задниците на шефовете си, за да получи работа  и отиде при новите си родители заради пари,също така я докара до самоубийство.Аз да си призная,гледах сериала до момента в пети епизод,когато

Off Topic

 

майката на Джи Ан призна,че Джи Су е истинската дъщеря на богатото семейство.

Толкова исках Джи Ан да живее достойно след това,което е преживяла,че като научих истината отказах да гледам тази драма,предчувствайки трагедията,която се случи в 20-ти епизод.

 

Аз гледам предимно романтични комедии и 50 серийните саги ги издържам 10 епизода и финала,ако ми хареса се връщам обратно,но досега не се  е случвало подобно нещо.Единствено "Странният баща" го изгледах целия и аз не знам защо?

След известно време, прочетох един коментар за играта на Шин Хе Сон в 13 епизод и реших да погледна серията и останах удивена.Гледала съм сериали от цял свят,но никой не е успял така да ме трогне и тогава реших да се върна назад,очарована от играта на прекрасната актриса.

В момента гледам сериите отначало и виждам,че от самото начало сюжета се върти около изчезването и намирането на Ън Сок,а аз си мислех,че драмата е за  живота на Джи Ан,до такава степен тя беше покорила сърцето ми.

Сега пак съм на кръстопът,дали да продължа да гледам,а и не се знае дали рускините ще продължат да превеждат,прекалено тежка им се видя тази драма, и те като мен са свикнали да гледат сладникави романтични комедии,но определено ми се иска да видя как Шин  Хе Сон ще се справи с амнезията и взаимоотношенията със Сону Хук ,ДК и Джи Су.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм гледала нито един 50 сериен до преди този. Ако не участваха Шин Хе Сан и ПШХ, не знам дали бих се навила да го почна. Рейтингът му чупи рекорди и много се радвам за ШХС, понеже това ще я изстреля много напред! Днес четох, че ще почват да го излъчват в Япония другия месец, което било нечувано, тъй като драмата не е приключила в Корея.  

Да идва по-бързо събота, че нямам търпение да разбера какво ще стане с Джи Ан! :icon_sunny:


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз започнах сериала заради ПШХ и в началото,съдейки по образа му,си мислех,че ще гледам комедия.

Между другото,излязло е превюто за 23 епизод.

Off Topic

Изглежда Джи Ан не е с амнезия и слава богу!Само като си представя,че трябваше да изживее този срам и позор още веднъж ми става лошо!И Джи Су май я видя?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май, трябва да правя коментари след преведени серии.

Днес излезе превода на руски и на 22 епизод.

Изглежда историята на Джи Су  и нейното приобщаване към богатото семейство ще измести историята на Джи Ан и ДК.Въобще около нея витае една положителна енергия,че нямам никакви съмнения за нейното прекрасно бъдеще,не така стоят нещата  с Джи Ан.Сценаристката я вкара в такова блато,че самата още не е наясно как ще я измъкне от него.Даже си мисля,че ролята на Джи Су може да стане водеща?

За 23 -ти епизод нищо интересно,освен това,че

Off Topic

Джи Су  не видя Джи Ан,която е в депресия, а не с амнезия ,и Сону Хук се оказа истински приятел.За ДК ми е интересно,ако майка му разбере с какво се занимава,дали ще е толкова загрижен?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леко скучноват 23 еп. Определено Джи Су сега

Spoiler

 

е на преден план, което на мен не ми допада особено. Искам повече Джи Ан и ДК! Хареса ми Джи Хо как си го каза право куме в очи на майката. 

Джи Ан е в много голяма депресия, мъка ми е да я гледам. Относно ДК, той място не може да си намери от тревога по нея и секретарят май се усети, че работата е дебела. А майка му като разбере и с тази негова уредена женитба...не ми се мисли. Освен да взима Джи Ан и да бягат нанякъде. Дядото може и да ги финансира.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някоя преводаческа група добавяла ли го е в бъдещ проект :P, да знам:rolleyes:

имам други неща за гледане, ама... от много глава не боли (уж такава е приказката...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...