Jump to content

Recommended Posts

преди 12 минути, Kiddo написа:

Честно, чудя ви се на ентусиазма! 50 серии сапунка не си е работа :28558:

 

Остави, че взеха и я удължиха с цели две серии!  :ilovethis:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, pencheva_sz написа:

 

Остави, че взеха и я удължиха с цели две серии!  :ilovethis:

 

 Мани удължението, то си е запазена марка при 50  сапунките,  само да не хванете диабет от шекера накрая!;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Kiddo написа:

Честно, чудя ви се на ентусиазма! 50 серии сапунка не си е работа :28558:

Имат най-уютните спални и стаи, които съм виждала, в по-краткосерийните ги нямат;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече сме на финалната права, борбата за кокала е в разгара си (аз лично се надявах дядото да гушне букета, щеше да е толкова по корейски). Такааа,

Off Topic

бащата на Джи Ан цял сериал се мъчеха да намерят някакво оправдание за присиствието му, сега вно са вдигнали ръце и му докараха рак 9за втори път!!!!), барем така се отърват от него.

Можеха, а и трябваше да го направят много по-рано, защото вместо него трябваше да развият историята на най-малките брат и сестра . Сега те просто увиснаха въз въздуха,защото не им остана екранно време по гореизброената причина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странно защо, като четях поста на Дидо през мобилния, нямаше спойлер и разбрах какво се случва. Както и да е, пораздвижиха

Spoiler

нещата около битката за корпорацията. Аз се надявах ДК да успее в новата си фирма и тогава евентуално да се върне, но не ни спестиха болести и какво ли не. Лелята на ДК се оказа голяма лисица, щом и дядото падна в капана й. Имам чувството, че до финала ще ни занимават с бащата на Джи Ан и ще е голяма драма. Много тъпо ми стана пекарят като уволни Джи Су, за да угоди на жена си, голяма простотия.  А още по-странно ми беше, че Джи Су го прие нормално, а уж не можеше да живее без тази работа. 

Най-малкият брат и сестра ми се струва, че ще си останат пълнеж и нещо няма да видим при тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@jira, ако нета е по-бавен или минеш през поста от телефон, докато се зареди изцяло страницата, текста в спойлерите се вижда, преди да успеят да го скрият.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

50 серия е напълно безсмислена и излишна. 60% от нея ни занимаваха с умиращия лебед, останалото беше недомислици и разтягане на локуми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Силно начало на драмата, но слаб край. Никой не беше наказан, освен най-добрия човек. Останалите заживяха мирно и щастливо.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 。゚☆: *.☽ .* :☆゚

 

Изобщо не ми е щастлив края, ама изобщо. Както винаги, аз се интересувах главно от второстепенните герои и романси. Едно нещо исках от този сериал и това беше Seo-Hyun + Seo Ji-Ho да се случи. И защо не ги събраха? Да се чуди човек. Току що го завърших и още съм бясна.

 

Секунда да се успокоя...

 

Обикновено не се ангажирам да гледам драми с повече от 20 и няколко епизода, но за този направих изключение. Хареса ми с някои изключения. Романса на големия брат ми беше безумно скучен, честно казано пропуснах 90% от сцените с тях и не съм много наясно какво се случи там.

 

Макар богатото семейство да беше представено главно като негативно, аз лично съм за възпитанието на маниери.

Разбира се не до степен в която не можеш да говориш свободно в собствения си дом, при тях нещата бяха леко пресилени. 

 

Както вече се разбра, любимка ми беше Seo-Hyun, толкова нежно, възпитано и приятно момиче. В началото очаквах да се развие история тип Пепеляшка, тя да ревнува от завърналата се сестра и да настанат страхотни кавги. Радвам се, че това не се случи. 

Бащата от богатото семейство също ми беше симпатичен. Любим момент ми беше когато се обединиха срещу проклетия дядка. Този човек има физиономия, която просто моли за шамар.

 

Има какво да се желае, но този тип сериали ми действат вдъхновяващо и обичам да ги гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубав, тъжен и тежък сериал. Май този е най-тежкия и тъжен който съм гледал досега. Толкава сълзи другаде не съм гледал. Shin Hye Sun я превърнаха в някаква лейка. Много сълзи изплака. Отново много добра роля. Всичко си изигра както трябва. Образа и беше доста сложен и комплексен.

Off Topic

В 6-та серия (ако не се лъжа) майката като размени дъщерите направо счупиха тъпомера. Много мислих да се откажа да гледам нататък. След срещата със смъртта Джи Ан от материалистка и готова на всичко за да успее се превърна в  духовно по извисена личност. През цялото време я възприемах като по голямата сестра , като те реално бяха "близначки", а тя даваше и доста в семейството си.  Не знам дали защото беше прибрана отвън Джи Су беше много разглезена от майка си, и ако нещо не станеше както искаше  се тръшкаше докато го получи. Така се държеше и в новото си семейство. Тя нямаше никакви амбиции и не и пукаше от това какво другите искат от нея. Беше доволна от работата си , която едва ли беше толкова високо платена , но тя нямаше и сериозни разходи. Всичките и пари си бяха за нея. Тя както каза и един долар не беше дала на родителите си. Те и не искаха нищо от нея. Джи Ан от друга страна имаше по тежък живот и очакванията към нея от родителите и бяха по големи. Не знам дали защото беше тяхна родна дъщеря. Тя беше амбициозна с желание за успех и затова имаше по голямо желание да се приспособи в новото семейство. Което означаваше да бъде послушна. И с образованието си имаше възможност да се издигне в родната фирма. Тя беше само временно в маркетинга, следващата и работа явно щеше да бъде ръководител/директор на отдел. Или да отиде да учи изкуство. Ако беше истинска дъщеря. След самоубийството и депресията и летаргията и отне доста време да се съвземе, и тогава се върна към своята любов - дървото. Романтичната и връзка беше доста трудна и многопластова според мен. Нямаше много хубави и запомнящи се романтични моменти които да ти се иска да видиш отново. Дори и за един такъв момент не се сещам, в сравнение  с последната мисия на Ангела например. ДК малко избърза и и досаждаше. Тя го обичаше, помагаше, лекуваше  но нямаше и никакво желание да се върне в семейството му в друга роля. Тя намери това което я правеше щастлива. Също Джи Су добре се справи в отстояване на своите желания и свобода. Все пак "тримата мускетари" я спасиха преди да я пратят в чужбина. Имаше доста по симпатична романтична връзка. Пекаря и кафеджийката също бяха интересни. Общо взето отношенията между двете семейства бяха трудни и обременяващи.  Края беше доста захаросан и нелогичен. Не знам тая къща в Сеул защо я държаха 1 година след като никой не живееше в нея? А те нали спестяваха всичко. Само за да се съберат за 4 дни докато тя е в Корея? Сложни за разбиране бяха и трудностите на най-големия брат с неговото семейство. И двамата работеха, живееха в къщата на родителите му, вземаха заплати и какво толкова се оплакваха? Че и детето искаха да абортират? Разбирам, че сигурно е скъпо в Сеул, ама чак пък толкова. И как малкия брат и той стана пекар изведнъж? Края беше типично по корейски - по добре горд, но беден, от колкото богат и щастлив.  И самите притеснения на Джи Ан от семейството му към края не знам дали вече бяха оправдани. И баща му и майка му вече бяха променени. Дядото вече никой не го броеше за 5 пари.  Спрямо началото. А тя като жена на председателя , щеше да е недосегаема.  Ама нали котешки тоалетни и пелети звучи гордо.  И тя какъв дизайн учеше? На дърво? Пълна тъпотия. За да прави дизайн в оная дърводелска работилница не и трябваше да учи. Къде щеше да практикува наученото?  А икономката дето е гледала "отвличането" на живо, би всички рекорди по жестокост и безчувственост. Само за да накаже дядото и майката, направо ума не ми го побира. 

Препоръчвам за гледане , но е тежко.  Някой ако иска романтика, не е този сериала. За 5 дни го изгледах, жалко че драмите на Shin Hye Sun които не съм гледал почнаха много да намаляват. Голяма е сладуранка. Това ми е третата драма над 50 серии. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...