Jump to content

Recommended Posts

63d9f2d3572c11dff6734860642762d0f603c2d7.jpg


Siege in Fog /人生若如初相见

Жанр: Романс

Епизоди: 50

Продължителност:45 мин. на серия

Начало: 02 Март до ?

Режисьори: Lai Shui Ching и 
He Shu Pei (Legend of Fragrance 活色生香)

Субтитри: Английски

 

Участват:

Sun Yi

Elvis Han Dong Jun

Jeremy Tsui

Korn Kong

Han Ma Jing

 

Описание:
Арогантен, трети син на могъщо семейство, 
се влюбва от пръв поглед в младо момиче.
Използва всички възможни средства, 
и я принуждава да се омъжи за него,
независимо от това, че тя е влюбена в друг човек.
В началото на принудителният им брак,
тя с възмущение отхвърля всичките му жестове на любов.
Преодолявайки редица препятствия по време на хаоса на войната, 
тяхната любов постепенно  разцъфтява. 
Но нещата се усложняват, когато нейната голямата любов
се завръща и става асистент на съпруга й.

 

Снимки и още информация

 

 

 

Прекрасни актьори, с чудесна игра, в много добре разказана история,

въпреки че сюжета е малко поизтъркан.

Ако има подобна тема -изтрийте, че нещо не ми излизат, сигурно се разминават заглавията

 

Свали :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click:

 

Руски онлайн  :click:

Редактирано от bealonenomore
Оразмерен постер.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво се случва с тази драма? Четох, че старта е отложен заради някакъв съдебен процес  с авторката на новелата или , че пак не е одобрен от правителството. Жалко за обещаващото резюме и красивия актьорски състав.  Авторката е същата като на Too late to say I love you, а също мернах коментари, че в тази и новела 

Off Topic

главният умира накрая, но пък може и да променят финала в сериала.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 10/09/2017 at 17:57, andi11 написа:

Авторката е същата като на Too late to say I love

:es:Само да се натрупат малко серийки, и го мятам. Ще има много сълзи и сополи с такава авторка, но поне ще са разнообразни :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах 1 еп., явно авторката си пада по любовни истории по време на военни конфликти, ествествено нищо не разбрах от тях, така набързо бяха нахвърляни героите, кой Първи, кой втори, трети, шести брат и т.н. Като цяло се очертава голяма любов, но 

Off Topic

отново проверих за финала-оказа се, че наистина няма хепи енд, въпреки че четох за алтернативен финал, в който нещата са ОК, но тъй като искали да се придържат към книгата са избрали  този с sad ending. Tака че аз ще си остана само с единия изгледан еп, жалко защото ми се струва, че ще е вълнуваща история, но с този финал - да си я гледат китайците.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зарибяваща се оказа драмата, няма значение как ще свърши. Актьорите са чудесни, сюжетът се плете във всички посоки, а двамата главни се изяждат с очи и си тровят живота по всевъзможни начини. Костюмите (бродирано мъжко сако?!) и прическите  на мъжете са малко шантави, и на моменти нямат нищо общо епохата, ами са си баш мода 21 век.  А пък автомобилите са май поне от 3 различни периода.  Бързо се гледа.

 

Докъм 29 епизод. Оттам стана бая тегаво и скучно - интригата зацикли, героите действат неразбираемо и някак много откъснато от действителността, чак дразни на фона на неадекватните дрехи и прически. Драмата не спасява...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипчетата в ютуб ме привлякоха, мислех да го почвам, понеже ми допадна, обаче като прочетих за тъжен финал и ми секна ентусиазмът.

 

Актьорите са много красиви, а и за първи път ми харесва толкова много грима на главната.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...