Jump to content

Recommended Posts

Мърморя, мърморя, ама продължавам да гледам. Актьорът избран за ролята на четвъртия принц трябва най-малкото да е син на шефовете на една от тези Tencent, iQiYi или Youku. Няма друго обяснение. Ако провали целия сериал, лично ще ида да го линчувам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, bond написа:

Мърморя, мърморя, ама продължавам да гледам. Актьорът избран за ролята на четвъртия принц трябва най-малкото да е син на шефовете на една от тези Tencent, iQiYi или Youku. Няма друго обяснение. Ако провали целия сериал, лично ще ида да го линчувам.

Ахахахахахаха, направо ми идеше да му нацеля едно кроше през голяма част от времето :lol2: дано да се освести за по-нататък. 

Да видим довечера какво ще разкрият и сътворят в новите епизоди ;):lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека всички дружно да игнорираме 

Off Topic

скока от километрова скала без драскотина. Какъвто и вълк да си няма да останеш жив. :lol2:

Това в сферата на шегата, нали си знаем, че е фентъзи. 

А Джи Чонг

Off Topic

все пак си открадна целувка :lol: 

Сцената с тримата беше много забавна, смях се с глас.

И имаме ново женско попълнение, няма да бъде добричка тази ми се струва.

 

И пак да се оплача от сценарий или орязване, не знам, но 

Off Topic

Как само тя знаеше, че той е вълчето (и Джи Чонг де, умен си е човекът) и изведнъж в следващата сцена бам всички знаеха, че излезе и някакво обещание за мълчание към императора. Ама чакайте малко сега,  императорът открадна младия вълк, знаейки прекрасно за отношенията им с главната. Дори 8 год по-късно някакси е тъпо да мисли, че няма да се познаят. Това беше още един момент дето си казах "айде айде, няма да го мисля много". Мисля, че може да съм пропуснала някоя обяснителна сцена ;):lol:

(Мисля, че дори оплакването ми стана хаотично, сори :lol:)

 

Така де, смело напред към следващите серии :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@gal аз да се присъединя към теб - съгласна съм с всичко казано,ама ще се оплача и от главната

Off Topic

прав си е Джи Чонг - тя обича и вижда момчето вълк - колко залухана патица трябва да си , за да не се сетиш, аджаба това момче не са го галили  с перце, толкова кръв е видял и проля съответно - е няма да е момчето отпреди 8 години - той си и казва, че вече принц Бо, а вълчето е останало в миналото, а тя - "ти няма да убиваш без причина, императора колко е мил...." и други подобни... цветенца ще му сее в градината. Прислужницата право си и каза - тук няма нито едно цвете, помисли дали ще приеме тези....

 

Вълкът е железен - един мускул не трепва на лицето - гледам го в 20 еп. и се чудя сега ще убива ли всички или не  :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vivivan може би са написали така ролята й, за да бъде по-голям контрастта като се освести, просто няма как все наивна да остане. ;) 

Направо ми е мъчно за тез двамата и вечните недоразумения. 

Ааааа, и все пак имаше някакви 

Off Topic

намеци за вълчи сили :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах 17-та  и 18-та , днес още някоя ще изгледам. Да споделя, че много ми харесва. Героят на Сяо силно започна, но някак му секна ентусиазма засега.

Главната според мен супер умна и съвсем на място и адекватно си реагира момичето. Успокоява и внася баланс, познавайки качествата на Вълка и вниквайки дълбоко  и в чувствата на героите, наблюдателна и съобразителна. Не знам къде видяхте наивност. Това са женски черти и женски манталитет,

да гради семейство и мисли за всичките й членове, да внася баланс, да умиротворява. Нежна, добра и човечна, съчетава всички най-прекрасни женски качества.

За разлика от всички други сериали , в които жените са представени като кучки и действащи с мръсни номера, тук не е така. И причината защото е обградена само от мъжки същества, да вметна... и повечето я обичат, други уважават, заради изброените по-горе качества.

 

Да добавя, супер сладки бяха с Вълка, когато се откриха, свели двамата чела. Толкова целувки, сигурно това ще е за целия сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, lukreciana написа:

Не знам къде видяхте наивност. 

Аз си харесвам главната много. И като цяло целият каст ми е супер. И си напълно права в описанието за нея. Моето мнение беше за 21 и 22 епизод, където ми се струва, че вече би трябвало да разбира, че той не е невинното момче от когато са били деца. Наистина точно в тези епизоди ми дойде в повече наивността. Но наистина предполагам, че нещо ще се случи, най-вероятно ще разбере 

Off Topic

че Вълчо има пръст (дори и страничен) в убийството на баща й

 и това ще сложи край на наивността. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, lukreciana написа:

Толкова целувки, сигурно това ще е за целия сериал.

Недвй така.... има още 30 епизода - надявам се на още :lol: Но пък наистина бяха много сладки двамата :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, bond написа:

И какво сега? Сяо Джан без целувка ли остана? 

Как ве! Той

 

Off Topic

си открадна първата целувка като се разделяше с тях, докато беше хванал вълчо в капан да виси от дървото :lol:

 

Голямата целувка следва по-нататък :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм претенциозна, но ми е ужасно трудно да го гледам. Избутах до 22 епизод, любопитството ми страда от перспективата да не разбера какво се случва, но за мен сценарият е абсолютно импотентен, клиширани герои, които няма актьор, който да ги напълни със съдържание, само едни костюми и декори. И абсурди от рода как най-наивната и тъповата принцеса с първосигнални реакции, е всъщност невероятно умна, наблюдателна и изобретателна. Как отгледания и възпитан от вълци, израства пацифист с нежна душа и въпреки че е момче за мокри поръчки на императора, въпреки реките кръв, които пролива, в същността си остава с нежна и чувствителна душа. Изобщо, дрън-дрън.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има доста дупки в сценария, честно казано. Но както каза bond "мърморя си, но гледам". :lol: Има епизоди, на които леко се унасях. (21-24) :lol: 

Вчера гледах 25 и 26 и тук вече започна да става по-интересно (признавам може би, защото поизчезналия JiChong вече активно се появава). Нямам търпение за следващия епизод в понеделник.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериалът е много интересен. Съвсем различен от тези, които сме(съм) гледала.

Изгледала съм не малко. Затова мисля, че и някои дотолкова свикнали с клишетата не могат да го приемат и търсят навсякъде кусури.

Има, не отричам, наричам ги фантасмагории. Аз, костюма на главния не възприемам. Опитали са се да доближат образа на героя до този на вълк с него , но някак си не му стои добре на самия герой, на физиономия го докарва. Главната вече я описах.

Принцесата изобщо не е тъпа,  в момента е изпълнена със съмнения и търси отговорите, които точно като теб, Matrin, не иска да узнае. Защо?

Защото не иска всичките й съмнения да се окажат истина... Изгледах излезлите със субтитри, 25-26 още не. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, ако съм засегнала нечии чувства и пристрастия. Споделих лично мнение, а и не мога да се похваля, че съм изгледала тооолкова много сериали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си засегнала ничии чувства. Нали форумът е за това, да си казваме честно мнението. Аз също не съм очарован от сериала, вече писах. Гледам защото искам да видя развитието на Сяо Джан. Дори успоредно започнах да гледам и Joy Of Life. Там съм с два изгледани епизода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз докарах до 25 и  съм изцяло на мнението на Матрим.

Като видях оная сцена, дето я гледаше през процепа на вратата спяща и зарони сълзи, съжалявайки, че в този голям свят няма едно  местенце за тях двамата, май ще си спестя кървищата занапред, понеже краят ми е ясен и ще е по китайски.

Харесва ми мъжкото излъчване на  Вълчан, отдавна не бях гледала такъв китайски екземпляр, че все женчовци- хубавци на мода, но реките кръв, дето както изглежда предстоят, може и да не успея да догледам. За това беше в голяма степен и цензурата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...