Jump to content

Recommended Posts

Преди 1 час, bond написа:

Дал съм по-горе линк към руски сайт. Публикуват епизодите с руски и с английски субтитри. Гледай там безплатно. Има излезли вече 8 епизода.

Като дам на английски и ми излизат само 6те епизода от официалния ютуб канал. Аааа аз ли не правя нещо както трябва?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, bond написа:

Извинявай. То си пише, че са 6 серии с английски субтитри. Моя грешка.

Аааа, не се притеснявай ;) 

 

Между другото Вълкът вече мина 300 милиона гледания само в Тенсент. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, gal написа:

Между другото Вълкът вече мина 300 милиона гледания само в Тенсент. :D

Ако бие рекорда на Princess Agents го признавам :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, vivivan написа:

Ако бие рекорда на Princess Agents го признавам :28558:

Колко е той? :lol2: Повече ли от The Untamed? Сигурно е повече, Untamed направи 8.5 билиона само по Тенсент това лято. :lol: Виждам, че е много харесван Princess Agents и исках да го гледам , но имаше нещо, което ме спря, дали края му беше недовършен или лош? Ааа не помня... 

 

 

И нещо интересно, за който не го е виждал вече де, Дарен Уанг и Сяо Джан се срещат случайно миналата година в bilibili. Дарен промотира Rookies, а Сяо Джан и Уанг И Бо промотират The Untamed. Супер приятелска среща, те се познават отдавна :D 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@gal Агентите е някъде с 40 милиарда, но се сетих, че първенец са Прасковите  с около 50 :)

Агентите - всеки различно си ги прие -  аз, дет не съм голям  фен на този жанр , си ги гледах епизод по епизод като излизаше превода... и на края щях да се отказвам от китайските исторически сериали :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, vivivan написа:

@gal Агентите е някъде с 40 милиарда, но се сетих, че първенец са Прасковите  с около 50 :)

Аааааа това е много :D

 

преди 5 минути, vivivan написа:

@gal ... и на края щях да се отказвам от китайските исторически сериали :28558:

Ааааа видя ли?! Аз затова така :rofl: Няма пък да го гледам :rofl: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Класацията според Sina: 

 

Enqvby1UUAAjoaK?format=jpg&name=large

 

Да вярвам ли на тези цифри? :huh2:

Edit: разбрах, това са някакви точки :D

 

 

Продуцентът на Вълка е качил снимка с текст: "Приятелството не е необходимо да бъде в следващия живот. Може и в този да бъде. (Рядко е да можем да видим Bo Wang и JiChong да не се карат. :lol:) " 

 

Enq0LyNUcAMDO-R?format=jpg&name=large

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Близо четири години го тъкмят този сериал. Ако се бяха и карали, щяхме да се пенсионираме преди да го пуснат. Сяо Джан винаги изглежда толкова слънчев, че едва ли някой се кара с него. Или поне така ми се струва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недостатъчно добра игра на актьорите, поне това което съм видяла до тук. Не им се е получило и ако не беше популярността на Сяо Джан, вероятно почти никой нямаше да гледа този сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такаааа, вече щастливо сдобила се с Вики Пас, нетърпеливо чакам утре да гледам преведен епизода с появата на Сяо Джан :lol: (реших, че тъй като така или иначе чакам още 3 негови драми, а имам и няколко корейски в списъка, да си купя Паса си заслужава :lol:)

Значи в обобщение до тук: двамата главни все още са ми сладки, само където все ми се появяваха някакви импулси да крещя ту на единия, ту на другия :lol2: Предполагам, че като се появи JiChong (Сяо Джан) нещата ще започнат да се завързват още повече. 

Много ми харесват второстепенните герои около главните, очертават се да бъдат интересни, а дано. 

Малко официални снимки за цвят: 

 

EnUHrgkUwAIQNok?format=jpg&name=large

 

Принцеса Bao Na, тя също се очертава да бъде интересен характер:

EnZOvhLXYA0PgtB?format=jpg&name=large

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това отлагане хич не се отрази добре - реално ако се замислим - 2017г. това е от първите (да не кажа, че  първи) главни роли за Дарън и Сяо, а ако не се лъжа и първи исторически и с толкова епизоди. Да Дарън има зад гърба си добри роли, ама във филми, и то не с такава тема. Е няма как да са го изиграли перфектно. А и идеята на сериала и трейлъра може би подведоха малко и чакахме нещо "Уау". Отделно и с орязания материал колко ли е загубил сериалът, но.....

Гледам засега... чакам усмивка от Вълка и момента дет ще се разберат с главната кой крив, кой прав :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам, но ще трябва да са съглася. Слабичък е сериалът. Дали заради орязването, дали такъв си е бил, но от далеко си личи слаба режисура и неуверена игра. Очакванията ми определено бяха по-големи, но здраве да е. Ще гледаме каквото е. Дарен не беше ли тайванец?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като сме тръгнали, ще кажа и моите забележки от изгледани 9 епизода :lol:

Наистина виждам слаби моменти в режисурата, играта ми е леко дървена на места (виждала съм и двамата главни да играят доста по-добре) и въпреки, че са ми сладки двамата, чакам малко повече химия (нататък нещата стават по-добре на този фронт). Дублажът не е особено добре направен и едва свикнах с гласа на вълка, някак не ми пасна гласа на човека. 

Но пък от всички спойлери, които видях, мисля, че ще стане една интересна, увъртяна история с неочаквани елементи :lol: , а от играта на Сяо Джан като за първа сериозна роля съм си доста доволна. :es: 

Та си гледам ентусиазирано. :lol: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За стъкмистиката викам, да няма недоразумения, че видях  имаше полемика за  конкуренция с "HеДедовите щайги". Те(щайгите), на обратно да бягаха, пак не могат ги пресрещна, камо ли да ги стигнат.

 

Off Topic

 

1.3L3WTMOPB - 52.3 млрд.

2. Princess Agents (2017) - 48.2 млрд.

3. In the Name of the People  (2017) - 34.1 млрд.

4. Fighter of the Destiny - 30.1 млрд.

5. Legend of  Mi Yue (2015) - 28.7 млрд.

6.The Princess Weiyoung (2016) - 27.9 млрд.

7. Noble Aspirations - 27.8 млрд.

8. Ode To Joy 2 - 27.6 млрд.

9. Love O2O - 25 млрд.

The Untamed има към 8 милиарда.

 

 

Та, оставям ви да се наддумвате. На мен, другото  "китайче",  ухаещото ми се струва в пъти по-интригуващо и барнато и това го зарязвам за сега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Lawandula Е тъй де - не му ли викаха "Прасковите " на това 1.3L3WTMOPB - 52.3 млрд..... или аз съм в грешка (признавам не съм го гледала :D )

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че ще има недоразумения, никой не си е помислял дори, че може да ги стигне тези драми, просто си се бъзикахме. 

Winter Begonia e впечатляваща драма в много различен стил. Не виждам място (или нужда) за сравнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 @vivivan,  "прасковите", вярно,

Off Topic

понеже прасковеният цвят е символ на вечната любов, но  ги събирахме в щайги;), да се не разпиляват, та така ми остана:D

 

 

@gal, не иде реч за сравнение въобще, понеже са несравними поради липса на  допирни точки, освен може би една- гледаемост, а иде реч за лично предпочитание, кратко обосновано защо, след изгледани началните серии на двете по едно и също време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено нещата се раздвижват след 9 епизод. Сълзи, флиртове, усмивки, разглезена принцеса и един страхотен JiChong (след 11 еп), появата му определено даде тласък на драмата. И разбира се, интригите също са налице.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...