Jump to content

Recommended Posts

@bond без бой си признавам,  че гласувам за други сериали и актьор. :lol2:..... ама те всичките са на светлинни години назад. Тази година имаше сериали, които са много по - добри от Вълка, но.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, dido100 said:

И даже не знам кой е Сяо Джан. 

Дамите от цял свят знаят много добре кой е. А на теб не ти и трябва, не е твой тип.

 

3 hours ago, vivivan said:

@bond без бой си признавам,  че гласувам за други сериали и актьор. :lol2:..... ама те всичките са на светлинни години назад. Тази година имаше сериали, които са много по - добри от Вълка, но.....

Никой няма шанс, за съжаление. Аз съм фен на Сяо Джан и ценя таланта му. Но специално този сериал не трябваше да води до такава истерия. Всичко това е заради лудите му фенки, които задържаха за цяла година кариерата му. Силно се надявам следващите му сериали да са на ниво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааааа, антитата трябва да поемат цялата вина за истерията :lol2: Ако го бяха оставили на мира, пак щеше да си е известен, но те с таз кампания направо го направиха легенда. Комуникирайки с фенове от Китай, установих нещо интересно в началото на скандала. Обикновено при скандал артистът се притеснява да не загуби фенове, а тук стана обратното, феновете бяха изпаднали в ужас, че ще загубят него. Той има образование, талантлив артист и дизайнер е, и има всякакви варианти за отлично развитие, ако се върне към цивилния живот. Не само, че феновете му не намаляха за това време, но и станаха доста повече :lol: 

Та всичките емоции се изляха в гласуването :lol2: 

 

П.С. той като Джи Чонг се справя отлично, ама сериала много го поизрязали, а главните продължително се измъчват взаимно, та затова така :lol: 

Определено Douluo Continent и Oath of Love, където той си е главен и продукциите са много добри, ще бъдат различни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В едно интервю по време на кампанията срещу него той си каза, че идва от най-ниското и не го е страх да се върне пак там. Няма да умре от глад. Но пък има характер момчето. Фактът, че цяла година не е сключил нито един нов договор за реклама, а го търсят отчаяно, го доказва. Всички знаем, че парите на актьорите идват от рекламите, не от драмите и филмите /филмите не носят много пари само на азиатските актьори, в Холивуд и Европа не е така, но пък кой гледа сега филми/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 23 часа, bond написа:

В едно интервю по време на кампанията срещу него той си каза, че идва от най-ниското и не го е страх да се върне пак там. Няма да умре от глад. Но пък има характер момчето. Фактът, че цяла година не е сключил нито един нов договор за реклама, а го търсят отчаяно, го доказва. Всички знаем, че парите на актьорите идват от рекламите, не от драмите и филмите /филмите не носят много пари само на азиатските актьори, в Холивуд и Европа не е така, но пък кой гледа сега филми/.

 

Знае той защо чака, мизата ще скочи тройно и четворно след вълчата истерия, имайки предвид бавенето на сериала и интереса към него. А може и  неговата история да спомогна за по-дългото чакане, там пресмятат всичко. Та,  дали е характер, или добри сметки, няма как да знаем.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм запозната как излъчват китайските сериали в чужбина...... ама този още го излъчват, а ще тръгва в Корея.....

 

892669.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, Lawandula said:

Та,  дали е характер, или добри сметки, няма как да знаем.

Те това е характер, я. Да можеш да си направиш добре сметката. Нормално е да се чакат добри оферти, но той не знаеше дали ще пуснат Вълкът или няма. В братски Китай нищо не е сигурно. Както и да е, неговите сметки не са важни за нас. Ние искаме качествени сериали. Поне аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, vivivan написа:

Не съм запозната как излъчват китайските сериали в чужбина...... ама този още го излъчват, а ще тръгва в Корея.....

 

 

Ще го излъчват и в Тайланд и Малайзия. Ако не се лъжа и трите страни купиха правата през лятото.

 

Нямам поглед как са излъчванията на други сериали в чужбина. Но миналия ден корейска телевизия купи правата за Douluo Continent още преди да има дата за излъчване в Китай и това предизвика голяма полемика в уейбо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, гледам. Имах доста работа тази седмица и изостанах много. Наваксах снощи до 40 еп, става доста интересно. 

 

Един от най-забавните bts-и :lol:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля да го погледам. Но трябва да потърся друг сайт с английски субтитри. Този линк не ми се отваря. Ако някой има инфо от къде може да се гледа от друго алтернативно място ще съм много благодарена. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, lidia7 написа:

И аз мисля да го погледам. Но трябва да потърся друг сайт с английски субтитри. Този линк не ми се отваря. Ако някой има инфо от къде може да се гледа от друго алтернативно място ще съм много благодарена. :P

 

 

Плейлистата е в ютюб, би трябвало да си работи нормално.

 

А този линк Цък е във viki 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готово!

Ще напиша първо какво ми хареса: харесаха ми актьорите, главните и второстепенните. Джи Чонг и Бао На ми бяха любимци. Хареса ми музиката, страхотен ост! Харесаха ми пейзажите, местата, самите кадри. 

Не ми хареса сценария, и то не е причината само орязването. Характерите конкретно на главните не ми бяха добре изградени, нямаше последователност или изграждане, ту бяха едни, ту ставаха други. Някои сцени направо будеха недоумение. 

А за края: голям спойлер, казвам края, не кликай, ако не искаш да знаеш! 

 

Off Topic

Значи отива тя да се жертва сама, щото разбираш ли няма сумата му армии и генерали и доста добри воини и стратези в лагера, че да вземе да умре, пък той да отиде в планината и там също да умре след 6 месеца, щото все пак си е отровен. 

Ама какъв е този нелеп край бе, хора?! Пълни нелогични глупости!

Джи Чонг, Бао На, вие бяхте светлината в този сериал!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако на някой му е интересно какво се пее в песните от сериала, тук има превод на български език на две от песните.

 

 

Редактирано от bealonenomore
Покрит линк.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, D1D1 написа:

Ако на някой му е интересно какво се пее в песните от сериала, тук има превод на български език на две от песните.

 

 

Да, хубав е преводът и грамотно списан, браво Диди, ако е твой

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя се мята цял сериал, като муха без глава и на края и светна ламБата.Той си следваше начертаното, като и при него дойде проблясък за осиновителя. Та, краят си е типичен китайски и много логичен, предвид вярата им в прераждането.

Off Topic

Стигнаха до единомислие, бяха си щастливи само в гората   и там си ги натресоха-с пеперуди или без, кой по-рано, кой по-късно в някой друг живот да добруват.

 

От начало още гледам и се чудя, па да си кажа. Не знам забелязахте ли, но много, много тъмни тия китайци в тоя сериал,  в сравнение с всичко, което съм изгледала до сега. По различен начин ли са снимали, що ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Близо до нас има семейства китайци - някои са високи, особено младите, но нито са толкова тъмни, нито са толкова бели. Имат пет-шест слънчеви бани по рождение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъмният тен идва от грима. И на вълчо, и на Джи Чонг. Даже вчера май се бъзикаха феновете, че на Дарен ушите и ръцете светли, пък му гримирали лицето твърде тъмно :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дарен си е малко по-тъмничък. Не е само от грима, но той определено засилва тена му. Може би така трябва да бъде по сценарий, все пак е отраснал в гората под слънцето. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ръцете му наистина са много по-светли от лицето -справка -8 - ми и 9-ти епизод.

Гледах "женския " вариант на вълка Sound of Desert. Малко по-старичък е и си му личи, но не е лош.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...